Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: теманови [re: Melany99]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано03.09.11 18:44



говоря за Европа.....мнението не е мое ..........



„Душевно болен, но духовно богат!“
Морално дезоориентиран.

Тема Re: теманови [re: lud gidiq]  
Автор Melany99 ()
Публикувано03.09.11 18:51



И за Европа важи, тук да няма само тъпи хамериканци...





Тема Re: теманови [re: Melany99]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано03.09.11 19:09



Не знам откъде са ти сведенията, но тук всеки местен женен за българка по три пъти слави господ, че е имал такъв късмет!

Представителна извадка ли направи или дето познавап 3-ма-4-ма....?
Бе боклука навсякъде си е боклук и обратното.....
Щото и аз познвам доста дойчовци, дет пропищяха от лелеяната българка :)
Това нищо незначи.
п.пп: Както и познавам мн българи женени за рускини и са си супер с тях, а един....завалията...се на рускини и украинки скача и се дървета яде :)

Все пак когато набора /луд гидия/ говори....не забравяй да отчетеш разликата в поколенията..... мда.....
С ръка на сърце мога си кажа, че огромна част от 20-28 годишните женоря...са вереци /виж ква хубава бг дума:)))))))))/

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.

Редактирано от 4usmivki на 03.09.11 19:14.



Тема Re: теманови [re: 4usmivki]  
Автор Melany99 ()
Публикувано03.09.11 19:21



Аз говоря за 40+!





Тема Re: Е, ся?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано03.09.11 19:27



Да, ама като направиш копи-пейст, веднага ще те пратя при статистиката, за да видиш колко молби за развод са подадени от жени и колко от мъже. Сигурно си има причина.

Да ти имам довода....веднага мога ти изясня основната причина :)

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.


Тема Re: Е, ся?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано03.09.11 19:30



Абе, ние хубаво го раждаме, ама кофи го възпитаваме.


Тук ще премълча, че нова тема ще отворим :)

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.

Тема Re: теманови [re: Melany99]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано03.09.11 19:37



За 40+ е др работа......в повечето случаи.
Тогава човек навлиза и в др етап и мн е различно....
Ще го обрисувам така....
Га бях на 26-7, един на около 50 ми рече....:" Кат се сетя сега, кога бях на твоята възраст за кви неща се ядосвах и ми става смешно....а ако туй ми аз, може се върне при младото аз....ша му бий два шамара" .
Та уточнявайте се за компютри или компоти :)
Сещам се за един филм, кореспондиращ доста с това....май беше "стари приятели 2"

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.


Тема Re: прозрение:)нови [re: dymo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано03.09.11 19:55



Бе няма БГ мъж или друг...има максимата-"Има ли тоз мъж парЕ и възпитание /+ да е мъжко момче/ или нЕма ни едното, ни другото!"...от там идва всичко.





Тема Re: теманови [re: dymo]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано03.09.11 20:08



Защото преди да е разведе е бил женен, не е осиновил жена, а се е оженил. Това за издръжката, за децата е друга тема. Имаш ли представа каква е тукашната реалност? Уважението и издръжката са различни неща, поне така си мисля или издръжката е основен израз на уважението? Едва ли до националност опират тези проблеми......изключвайки финансовите.
Та викаш се женим и си осигуряваме издръжка, раждаме деца и нямаме финансов ангажимент към тях, само мъжете имат задължения.



Тема Re: теманови [re: lud gidiq]  
Автор elianna_ (непознат )
Публикувано03.09.11 20:20



Погледни пак жена си и после се смей






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.