Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Е, ся?нови [re: ЛAMБИ]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.09.11 17:42



Да, ама като направиш копи-пейст, веднага ще те пратя при статистиката, за да видиш колко молби за развод са подадени от жени и колко от мъже. Сигурно си има причина.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Е, ся?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано03.09.11 17:45



Е как такива убави сте българките, пък родихте такова калпаво мъжко поколение?





Тема Re: Е, ся?нови [re: ЛAMБИ]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.09.11 17:49



Абе, ние хубаво го раждаме, ама кофи го възпитаваме.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: теманови [re: dymo]  
Автор day_night (lady)
Публикувано03.09.11 17:49



...обаче странното е, че след време разведените български жени са щастливи да си намерят някой разведен български мъж(от тия - "лошите") и да се омъжат, нали!

някак си не съм съгласна с квалификациите въпреки, че и с мен бившите не са много разговорливи и учтиви....



Тема ааа, в много лоша компаниянови [re: dymo]  
Автор юpaтa ()
Публикувано03.09.11 17:53



си попаднала тук в България ... и тоз с трите развода, що ли го даде за пример?!


а относно:..., българският мъж като цяло май пое по пътя на алкохола, лесните , НО нетрайни печалби, бизнес тип мутренски: ограбвам и крада пък до като до тогава. - ама им се лепят жените на такива - ти да не би да си питала първо твоя мъж как си изкарва парите?!

Редактирано от юpaтa на 03.09.11 17:54.



Тема Re: теманови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано03.09.11 17:57



Недей така , това с глобите си е проблем.....
Аз три пъти ходя на морето , и всеки път съм с глоба...


Понеделник пак ще тръгвам....та отсега ми е ясна работата.....

„Душевно болен, но духовно богат!“
Морално дезоориентиран.

Тема Re: ааа, в много лоша компаниянови [re: юpaтa]  
Автор day_night (lady)
Публикувано03.09.11 17:57



виж - къде-къде по-вълнуваща е темата:достатъчно добър любовник ли е българският мъж (защото всяка незадоволена жена става злобничка...., според мен).



Тема Re: ааа, в много лоша компаниянови [re: юpaтa]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано03.09.11 18:00



Така е....

То иначе излиза че жените харесват библиотекари и научни сътрудници.....ама практиката показва друго....

„Душевно болен, но духовно богат!“
Морално дезоориентиран.

Тема Re: теманови [re: lud gidiq]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.09.11 18:01



Ами, аз мисля, че е елементарно като знаеш, че не изкарваш по 10000 месечно, а имаш семейство, което е хубаво да отиде на море, за да се каляват децата, да си починете възрастните и прочие, да вземеш да караш със съобразена скорост. Аз го правя и без да съм заплашена от липса на пари за едно море. Обаче на човека-мъж КАТ-аджиите са му виновни, че няма да отиде на море. На него все някой друг му е виновен. Е, след развода му е виновна жената.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: ааа, в много лоша компаниянови [re: lud gidiq]  
Автор day_night (lady)
Публикувано03.09.11 18:05



между другото - съм наблюдавала - част от българските жени си сакат пръч!
а после - груб бил!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.