Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Бихте ли се оженили за грозен/грозна  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.08.11 11:42



Бихте ли се оженили за изключително грозен мъж или жена, предвид че искате да имате деца и ако се случи да са грозни може би бихте се чувствали виновни, че децата ви сега страдат заради вас.
Ако примерно срещнете мъж, който е нисък, дебеличък, с малки събрани очички, грозен нос, криви зъби, плешив..... но пък е адски умен, добър, забавен, разбирате се прекрасно и на всичкото отгоре го намирате за много секси и адски много го обичате.... Бихте ли родили деца от него или външният му вид може да ви спре в името на бъдещите ви деца.

Същото и за мъжете - бихте ли се оженили грозна жена.

И обратния въпрос - склонни ли сте да се ожените за някой красавец, само защото вие самата сте грозновата и цял живот сте страдали от това и винаги сте мечтали да имате красиви и щастливи деца. Минавало ли ви е през ума: Ето този красавец може да ми пооправи лошата генетика и да създадем хубаво поколение, нищо че не изпитвам кой знае какви чувства към него, скучен ми е, дразни ме с някои свой навици, взема малка заплата....

Изобщо до каква степен влияе външния вид да човека върху решението ви дали ще създадете поколение с него или не?
Аз ще отговоря малко по късно. Пък и трябва да помисля по сериозно по темата, понеже при един повод случайно ми хрумна и набърже а спретнах...






Тема Re: Бихте ли се оженили за грозен/грозна [re: jensen-110062]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано16.08.11 12:30



По-скоро второто.
Допреди няколко години.
Понеже аз се имам за грозноватичка, въпреки че красотата е доста субективно понятие.
Ако някой е влюбен в теб, ще си хубава в неговите очи.

Такааааа....
Аз непрекъснато съм бивала с някакви Убавци по моите представи.
Задължително със сини очи, падала съм до зелени. Тъмноруса коса. Дълги крайници, тънки кости. Висок ръст. Под 185 см мъж не забелязвам. Защото съм 155 см.



Да се освободиш от стереотипа, който следваш е ... голяма свобода.

Сегашният ми мъж не е хубав. Поне според моя критерий.
Е, изглежда съвсем нормално, не е урод или просто грозен.

Но пък колко е висоооок... 196 см. Кеф!
Ако и от това се освободя, ще съм наистина надмогнала себе си.



Тема Re: Бихте ли се оженили за грозен/грозна [re: jensen-110062]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано16.08.11 12:46



Може ли да разширя въпроса: ако някой е красив, но баща му плюс баба му по майчина линия са грозни, ще се ожените ли за него, или ще се притесните за красотата на поколението?



Не знам дали на такъв въпрос може да се отговори сериозно, но все пак да пробвам: макар за съжаление външността да е много важна, особено за жена, последното нещо, за което бих се замислила в такъв случай, е дали ще имам красиви деца. Ама последното. Отделно, че какви деца ще ти се паднат, е въпрос на случайност, и още по-отделно, че повечето хора не са нито плашещо грозни, нито безумно красиви, така че защо моите деца да правят изключение.
Не мога да си представя някой да се ръководи при избора си на партньор от това, дали ще направи красиви деца с него, ама може и да има, луди всякакви.
Ми ако вземат да наследят моята красота и Вашия ум, вместо обратното - както в онзи виц - язък за барута, оставаш си хем с грозни деца, хем с нелюбим, скучен и дразнещ с навиците си красавец с малка заплата.

"склонни ли сте да се ожените за някой красавец, само защото вие самата сте грозновата и цял живот сте страдали от това"
А неговият мотив да вземе грозновата какъв ще бъде?

Редактирано от Mиpa_M на 16.08.11 12:57.



Тема Re: Бихте ли се оженили за грозен/грозна [re: jensen-110062]  
Автор UbuHtu Man 1Ox (Pour Feliciter)
Публикувано16.08.11 14:04



По тези въпроси аз се придържам към отговорите дадени от Айнщайн...



Тема Re: Бихте ли се оженили за грозен/грозна [re: jensen-110062]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано16.08.11 14:23



Ама и грозна тема. Вместо да мислиш по нея по-добре помоли да я изтрият. Съвсем изтрещя и ти. Няма грозни хора. Хайде стига вече. Станахме на по 300 години и си позволяваме да коментираме външния вид, като че ли е избор на човека.





Тема Re: Бихте ли се оженили за грозен/грозна [re: jensen-110062]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.08.11 14:31



Не бих.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Бихте ли се оженили за грозен/грозна [re: Kkaнeлa]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано16.08.11 16:28




Избор е донякъде.
Начинът ти на живот е отпечатан на лицето и тялото.

И на пръв поглед кофти черти могат да изглеждат добре.
Както и обратното. Природата дала, ама теб не те е грижа. Спиш под моста и не се къпеш.



Тема Re: Бихте ли се оженили за грозен/грозна [re: Mиpa_M]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.08.11 16:29



А неговият мотив да вземе грозновата какъв ще бъде?

любов.




Тема Re: Бихте ли се оженили за грозен/грозна [re: Kkaнeлa]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.08.11 16:37



днешно време вече красотата е избор. Няма една звезда без корекции. Представи си нормален човек, който обаче изглежда страшен защото като дете си е смукал пръста и майка е нехаела за грозните му зъби. А сега си представи един грозник с пленителна усмивка, която го преобразява и го прави ядски чаровен, дори и иначе грозен, защото като дете е имал късмет родителите му да го заведат на ортодонт.
И умът е вроден както и красотата, но толкова хора си търсят мъж да е умен. Ами тези без късмет дето са се родили глупави и смотани и дори не могат да си направят "пластична операция на мозъка"... честно ли е според теб?
Мисля че доказах това, което исках и ти ме разбра.
Всъщност често съм срещала грозни родители с много красиви деца както и обратното. Аз примерно съм първия случай, въпреки че не съм избирала мъж по красота






Тема Re: Бихте ли се оженили за грозен/грозна [re: jensen-110062]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано16.08.11 17:02



Лошите зъби може и да загрозяват, но едните хубави зъби изобщо не правят пленителна усмивка. Хубавата усмивка зависи от - тъпо звучи, ама - формата на устата при усмивка.
Пластичната хирургия въпреки успехите си също не е напреднала дотам, че да направи от грозно лице красиво. Някои черти се коригират в някаква степен, но други не могат или почти не могат. Красотата е съвкупност от красиви черти на цялото лице, не е един нос или зъби.
Плюс тва ако красотата можеше да се придобие и беше по избор, защо ще ти е да си търсиш хубавец, че да имаш красиви по рождение деца?

Правиш им по някоя пластика и това е.

За ума и честното не ти разбрах идеята и връзката с въпроса. Не е честно. А смяташ ли, че търсят умен мъж точно с мотива да имат от него умни деца?

Редактирано от Mиpa_M на 16.08.11 17:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.