Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема ...за сигналите...нови  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано09.08.11 21:33



Много сте се умълчали нещо...


Надявам се да сте навън и да използвате прекрасната вечер за разходка, биричка, среща с приятни хора...

Както споменах, в събота вечер с моите приятелки обсъждахме защо около мен за този период не се появи никой. Подложиха ме на обстоен анализ. Всъщност анализирахме проблема за връзките многостранно. Не че нещо ще се промени, но много важно за мен се оказа обобщението им. Става въпрос за сигналите, които даваме на околните. Моите се оказват според тях: "аз съм готина, интересна,скъпа дама и съм си самодостатъчна". Дори в повечето случаи изглеждам недостъпна.

Какви по дявалите сигнали да излъчва една нормална що годе жена, Да върти очи или да намества цици???
Да мига с клепки...

Е няма как да стане при мен. Аз съм си аз. Ако отнякъде се появи Той /откъде ли ще се появи?/ сигурно ще разчете някой и друг бодилингуич....

Взех да си мисля, че съм сбъркана нещо...

Сигурно скоро ще размисля и преди да се гръмна ще изтрия мнението си, така че който ще се изказва да побърза



Тема Re: ...за сигналите...нови [re: ЛЯTO]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.08.11 21:39



защо около мен за този период не се появи никой

Защото си шматка?



Ама, оу, омъжената! Що ти е любовник, ама честно?



Тема напротив,нови [re: ЛЯTO]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано09.08.11 21:42



ако ще се гърмиш, остаИ поне темата!



А по темата - една жена или е кокетка, или - не! На стари години тепърва да се учим да въртим клепки (щото, и аз съм пълно дърво) - аре, нема нужда!

Ку некой ти иска бодито шсе научи да ти спийква ленгуича!



Тема Re: ...за сигналите...нови [re: Aлиca.]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано09.08.11 21:58



Шматка съм.


Не ми трябва изобщо любовник .
Трябва ми някой, който да ми привлече интереса по някакъв начин и да ме накара да го харесам...
Офффффффф не мога да го обясня....
Абе оферти някакви да има....

А съм женена по причина, че няма причина да не съм. От известно време съм свободна и е нормално да се чудя какво не ми е наред.
Народя покрай мен изтрещя Най-сериозно
Три близки познати в момента БЛЕСТЯТ
Ама истински! Някви "извънредни" връзки въртят и се чувстват прекрасно!!!!
Не съм им виждала обектите, доколкото се познавам сигурно няма да ги одобря, те и моите жени не са кой знай какви...ама блестят, налЕ???



Тема Re: ...за сигналите...нови [re: ЛЯTO]  
Автор Melany99 ()
Публикувано09.08.11 22:00



Мъжете са комплексари, затова!

Кво ли си викат - тая колко ли ще ми легне с тия маркови парцалки, часовници и бижута? Пък и на тая възраст няма да мога да я впечатля нито с размери, нито с умения щото тя да не хваната с капан на Витоша...абе, я да излъжа някое силиконче, че съм изпълнителен продуцент!(примерно)

Нали бях пускала тема, че най ми се сваляха като бях един ден мъсна, натоварена с едни прахосмукачки и парцали...





Тема Re: напротив,нови [re: parvaty]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано09.08.11 22:03



Ади от мен да мине, за сега неА сЪ гърмя, ама не обещавам занапред, щото Лисата мЪ емна



Сигурно може и без клепки и цици...де да знам...
Искам да се появи някой, заради който да се напъна да врътна нЕкоя клепка и кълка...айде така да го формулирам

Ку некой ти иска бодито шсе научи да ти спийква ленгуича!

Тоз юнак къдеЙ?



Тема Re: ...за сигналите...нови [re: ЛЯTO]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.08.11 22:04



Не зяпай в паничката на ближната!



Каква романтика те патила, тъкмо си рекох, че поне умът ти е на място?
Сигналите, дето ги излъчваш, май са в общи линии "кой те знае и тебе що за стока си, ай, доказвай ми се!"

Да не са луди да си дават толкова зор за едното еване! Все пак, омъжена си, де.
Ако си мислиш, че ще ти се въртят в орбита от платонични и алтруистични подбуди...

Твоите "блестящи" на какво дередже бяха, преди да блеснат?



Тема Re: ...за сигналите...нови [re: Melany99]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано09.08.11 22:13



Добре, бе Мел, все има и стойностни мъже някъде!!!!!

Как да не откачи човек на тази тема?

Явно някой гей ми е отреден





Тема Re: ...за сигналите...нови [re: Aлиca.]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано09.08.11 22:23



Баси, баси, басииииииии......


Сигналите, дето ги излъчваш, май са в общи линии "кой те знае и тебе що за стока си, ай, доказвай ми се!" може би, макар че поначало съм дружелюбна и в повечето случаи се сприятелявам с хората. Просто започвам да си говоря като "съседката"

Моите "блестящи" са обикновени жени, отдадени на семейство и деца. Едната е малко в повече пренебрегвана от мъжа си. От километри си личи, че не я харесва. Дори й беше казал в прав текст това. Ако бях аз, нямаше да го изтърпя. Но тя стисна зъби, намери си еВач и дори няколко оргазма посвети на съпруга си



Тема Re: напротив,нови [re: ЛЯTO]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано09.08.11 22:27



бе, ти пък, ку всеки, дет е емнат от Лиса се гръмне, тя треа си остане да си пише самичка!

Обаче, тя сведе ценна информация - че си семейна! Що ти е, в такъв случай, да клепаш с клепки?

Изобщо, кое кара семейните хора да се задяват с други партньори? Нали "докато смъртта ни раздели" и т.н. работи , клетви , едно друго си менкате!

За "де го" - за да имаш един мъж трябва да се потрудиш! Със "ела ме зЕми" не стаа! Въпроса е ти искаш ли (го) и до къде ще доведат усилията ти!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.