Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Размисли и страстинови  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано05.08.11 15:25



Не взех отношение в горещатата тема, но тя ме наведе на някои размисли... и страсти.

Изобщо не ми се стори ненормално свободна жена във връзка с женен мъж да има и други ебачи.
Не само, че е в реда на нещата, ами си е и задължително.
Не знам, не ми се връзва, свободната жена да се затвори вкъщи по празниците, когато любимият е със семейството си. Не ми се струва нормално тя да си върже черно и да страда, когато ТОЙ отида на почивка с жена си.

Свободната жена си има набор от мъже, готови да откликнат. Това жененият мъж трябва да го знае.
Когато той се радва на домашния си уют, свободната жена излиза вечер, ходи на бар или караоке, прибира се призори. С когото си иска.
Отива на почивка с някого...

Всичко това е нормално, защото жененият мъж е половин мъж. За любовницата, де


А природата не търпи празноти. Те се запълват.

Откъде знам това ли? Ами от опит.
Най-много мъже съм имала по време на връзката си с женен мъж. В когото бях влюбена безумно.

Сега чакам конкурентките за Мис Морал да ми разкостят.

Редактирано от Лили Bиxpoнpaв на 05.08.11 15:29.



Тема Re: Размисли и страстинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Haглeц ()
Публикувано05.08.11 15:33




Ми, да ва е--а у русенските щурви!
ха, ха
Щурвата няма право на щастлива любов!

WALL·E

Тема Re: Размисли и страстинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.08.11 15:33



Още повече, ако с този женен мъж живеят и в различни градове!

Просто ако този женен мъж иска тази жена, трябва да я направи само негова, ако иска, както и той да е само неин...а не да и чупи стойки





Тема Re: Размисли и страстинови [re: Haглeц]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано05.08.11 15:35



Ти пък си един щастливец!
Заеби...





Тема Re: Размисли и страстинови [re: LlRA..]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано05.08.11 15:39



Естествено.
Така се прави.

Иначе страдалци сме гледали бол.
"Жена ми е гнусна, не съм я ебал от години" в различни вариации сме слушали.
И що щеш при нея?

Ама нищо. Опит трябва да се трупа.


Дори нещо повече - препоръчително е да се има връзка с женен страхливец, който го вади голям...
на думи



Тема Re: Размисли и страстинови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано05.08.11 15:44



Като спомена различни градове, разказвала съм тук историята на мои приятели, ама те в различни държави. Момата си го чака, посреща, изпраща 4-5 годинки хубавеца, той се ослушва за женене, първо да изкарвал повече, после да се уредял на по-добра работа...нам си, кво си. Накрая един нашенски мераклия я свали. Гаджето разбра, после писъци до небето...Ами аланкоолу, с какъв акъл си оставяш жената с месеци и години все сама и я държиш на стендбай "ще се женим ли, няма ли", после - рев, че увенчан с рога.



Той поне не е тъп, прибра си момата от "оня", понакупи и нова кола, едно-друго, куфарите с парцалките не се броят, поразхожда я насам-натам, яко финансова логистика, сега са си пак мили и драги.

Мъже! С кой акъл не си наглеждат овчицата, ами я оставят да пасе сама в гората при вълците.



Тема Re: Размисли и страстинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.08.11 15:46



Мани, ами женените мъже в подобна позиция и се настървяват и озлобяват да си подчиняват жертвите още повече, щото нали само като си представи, че любовницата е свободно парче...пък той...ни тако, ни вако...и гледа още повече да ги унижават. Мале, това си е направо клиника...а за жертвита не искам и да мисля, дето се поддават на вампиризма на подобни и развиват и стокхолмски синдром в нЕкои случаи.
Да пази господ!



Тема Re: Размисли и страстинови [re: Aлиca.]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано05.08.11 15:48



Даааа...
Нивичката трябва да се копа, така да се каже...
Грижи трябва да се полагат.

Иначе все ще се намери кой да я обгрижи.



Отказват да проумеят, че статукво няма, има динамично равновесие.



Тема Re: Размисли и страстинови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.08.11 15:49



Знам бе Лисе

...знам...нали и аз един го чаках 4 от 8 години...последните 4 не го чаках, а си живеех като за последно ...и той взе, че ми се обиди
Бе не харесвам немъжко поведение и това си е...старомодна съм



Тема Re: Размисли и страстинови [re: LlRA..]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано05.08.11 15:50



Не само, че се настървяват и озлобяват, ами се чувстват и много прекарани.
Изобщо няма правилен ход.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.