Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: korani7O]  
Автор danaia nn ()
Публикувано08.07.11 19:05



Като физическо лице разсрочвах ипотечен в Пощенска банка за 1 г. и там нищо не ми взеха. Лихвите за тая една година са им напълно достатъчни. Абе я ми кажи какъв е кредита на колежката ти в Райфайзен, потребителски или ипотечен? Казваш бил голям, знаеш ли сумата и срока



Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: korani7O]  
Автор pyrvata (пристрастена)
Публикувано08.07.11 19:10



...просто се е уплашила жената... ма те на банкерите това им е целта, да те изплашат и после да ти вземат и майчиното мляко и ти да не кажеш гък....

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: pyrvata]  
Автор danaia nn ()
Публикувано08.07.11 19:19



Не е съвсем така, зависи от банката. Има кофти банки, пълни с разни смотани жени.

А на мен такъв банкер са ми сложили, малеееееееее май съм влюбена

, идва ми на гости в офиса, покани ме на кафе да си говорим После заяви пред шефа си, че като сме се били видяли на улицата нам си кво сме си обяснявали



Тема Re: Лир, още като каза Булбанк инови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано08.07.11 19:36



Извинявай, че ти спамя сериозната оф тема. И аз като Мел си мълчах и се надявах да ти се случи Венецията. Преди 2 г. Булбанк ми взеха луди пари за да ми извадят разпечатки за една година (тяхно банкиране хич не ме е интересувало, беше лична инцидентна сметка, в един момент ме изкараха на червено, че си удържали не знам си кво. Направиха ми неква спестовна синя книжка, бе смехории, че и това закривах), само защото съм имала глупостта да си открия сметка при тях. Това танцуваха само, 1 г.

Само като пример ще ти дам, че друга банка не ми взе нищо за движение по сметкИТЕ ми за 2-3 г.





Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: korani7O]  
Автор Kиkc ()
Публикувано08.07.11 19:48



Миналата година преструктурирах в Райфайзен срещу 0 лева

и кредита е немалък потребителски. Обикновено звънят като си просрочил падежа.



Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: pyrvata]  
Автор korani7O (новак)
Публикувано08.07.11 19:50



Разказвах за една моя колежка, да не помислиш, че става въпрос за клубарка, моля, моля





Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: Kиkc]  
Автор danaia nn ()
Публикувано08.07.11 19:51



е друго си е да ревеш, че ти искат 800 лева





Тема Точно такива номеранови [re: LlRA..]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано08.07.11 20:10



доведоха до текущата криза. Явно обаче на банките не им пука, а и защо да им пука, като правителството пак ще ги спаси ако се наложи?





Тема Re: Точно такива номеранови [re: Koм]  
Автор danaia nn ()
Публикувано08.07.11 20:16



Правителството ще спаси банките, ти се шегуваш



хаха



Тема Re: Комееее:)))нови [re: LlRA..]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано08.07.11 20:16



Първо трябва да ги взема от тук - не знаех, че говорите за потребителски кредит, ама сега ще проверя колко ще ми искат.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.