Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: Apxaнгeл]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано09.07.11 00:31



Ай стига говори глупости.
Едно е да захраваш сметка, а съвсем друго е да превеждаш по сметка.
Има си процедура и тя не е измислена...за кефа на шефа...
Логически може е тъпо, но то си има защо.
Има си лесни начини бе - откриваш си една разплащателна сметка и кев ти всичко.
п.п: Иначе сте прави .....
Имаше един виц, детво в сметката на сервитьора имало "кумини"
Който е грамотен ...да чете, а който не е .....си продава детето у гръцка .....

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.


Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: tia9]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано09.07.11 00:37



Кое и как ...не ми се мисли!
Въпроса е, че искаш пари от някой, а той ти ги дава при определени условия.
А после съшият е виновен, че ще ти дадв пари!
Ми не ги вземай и готово!
п.п: не ме карай да мисля и да обяснявам защо са 3-4 % лихвите нагоре.
Мен ме радва, че парите започнаха да остават тука.
п.п.п:плаши ме друго.


Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.

Редактирано от 4usmivki на 09.07.11 00:41.



Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: danaia nn]  
Автор pyrvata (пристрастена)
Публикувано09.07.11 00:54



.... :)... а просрочиетоо пропусна ли да ти го олихви или?... познавам ги... има и симпатични сигурно:)) но чини ми се, да са прости манипулатори всичките...



...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: 4usmivki]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано09.07.11 00:57



Дава пари, право на избор имат и двете страни. Усмивки, говорим само за ясно поставени условия. Другото е нормално.



Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: 4usmivki]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано09.07.11 01:37



... за каква процедура става въпрос ? Ето давам пари кеш и искам да се преведат по сметка ( в случая дори в собствената ми сметка) и ми искат лична карта ???? Че аз превеждам постоянно пари по всевъзможни сметки и във всевъзможни банки и никога не са ми искали такъв документ ??? Нещо не схващам ? Плащам си вноска по кредита в ПИБ и не искат лична карта (пак давам кеш и превеждат по сметка) ...а и ми попълват бланката... а в тъпата Райфайзен имали процедури....? Имат бюрокрация там....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: Lincecum]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.07.11 05:54



Номерът е да имаш изплатен кредит в кредитното си досие (към същата банка) и тогава фиксираната лихва ти е в кърпа вързана. Мен ако питаш, хич не е ясно какъв е номерът. Имам клиент, който тегли вече трети кредит и си е изплатил първите и пак го цакат.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: danaia nn]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.07.11 05:58



За кредитите им не знам, но таксите за обслужване на фирмени сметки преди 2-3 години бяха от най-високите и си ги начисляваха и като занулиш сметката. Та, в някой момент се оказваше, че дължиш 100-200-300 лв. на банката за по едно автоматично нулево извлечение на месец. Е, сигурно го е имало в общите им условия, но...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: Apxaнгeл]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано10.07.11 01:54



Приятелче, / сори, ако ти е неприятно ти казвам така, ама па Архангелче - няма как.../
И детето ми м и вика "тати" и половин Варна го знае....НО, трябва го докажа документално пред институциите, че ми е дете!
Работи се с документи!
Не, че са прави.... но за това е измислем СЪД!
И мн др неща....
Хубави, лоши - това са!
Има си ред и държавата да съдиш!
Туй то!
Не е вечен, но за момента е такова!

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.


Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: LlRA..]  
Автор Haглeц ()
Публикувано10.07.11 11:33



Прочетох ви тук.
Принципно нищо изненадващо не ти се е случило. Всичко е в реда на очакваното.
Преди 1,5 г. теглих и аз дребен потребителски кредит от ДСК, като от там ми заявиха, че ми правят великата услуга да го получа с 11 % лихва. После внезапно станаха 12-13 % в момента на подписването, а когато направиха разбивката за месечните вноски и се изчисли и т.нар. оскъпяване, излязоха 19 %.
Та, няма мърдане. Приказките за 4-6 % лихва са просто реклама. Те са основно за много дългосрочни кредити, в които финалното съотношение след 15-20 г. е поне 2:1 в полза на банката.

Господи, пази ни от нас самите, от болест и най-вече от банките!!!



WALL·E

Тема Re: офф: Много, ама много внимавайте с банките!!!нови [re: LlRA..]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано10.07.11 16:06



Лирке, ама и вие сте се натресли на най -мафиотската банка Уни кредит Булбанк, ....ами от както там кацнаха италианите това не е банка КАКВАТО бе, това в свърталище на италиански мафиоти, които нямат висше образование, на т.н български супер специалисти, които са платени (някои от тях) добре за да си затварят очите пред факта как мафията от Италия изнася парите на българските фирми и граждани далеч от страната и разбира се там са на мода готините секретарки, които духат по цял ден на "готините" италиани за да може да са спокойни и да храносмилат добре след като са се нахранили в околните италиански ресто спонсорирани пак от тях с хубави кредити за да може спокойно там да се срещат сводниците и криминалите от сицилиански , теронски произход,

правилно си го постанал това : да внимават хората

препоръчително е да внимават и с он лайн банкинга тъй като и там има доста далавера, която обикновените хора трудно разбират, това е банката в която си отварят сметки абсолютни фирми фантоми, не регистрирани или тотално фалшиви за да правят т.н измама : "пощенска кутия" т.е ти си някъде по света плащаш си например ваканция на фирма, която има регистрирана сметка в УниКредит Булбанк и след това като се озовеш на мястото се оказва , че хотела го ...няма, измама 100% и това е банката , КОЯТО стои зад тази сметка, "легално" регистрирана и открита на някакво имагинерно юридическо лице...

наистина внимание!

Редактирано от dymo на 10.07.11 16:09.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.