Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема четете ли закованите теми понякога?нови  
Автор MaмaMъpмopaнa (Разкошна)
Публикувано26.06.11 00:29



Аз сега се забих в Добре сте ни заварили. Присетих се интересни и полезни информации и споделяния. На две места Мама Нети и мен е ковнала и си спомних случките и емоциите в мен по онова време. И ми стана едно болно за мене си, за тъгата дето ме душеше тогава. И в същото време и хубаво от това, че е минало.
Замислих се над едно мнение и как се връзва с настоящето и накъде трябва да работя по себе си.
И най-вaжното разбрах, че като цъкнеш два пъти Shift-бутона и се сменя азбуката на Кредора и не трябва да бутам курсора дотам всеки път като ми дотрябват ч, ш, щ, ю.
Абе, ако си донеса клавиатура от България, дали мога да я включa към лаптопа и да не се мъчa като грешен дявол???



Тема Re: четете ли закованите теми понякога?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.06.11 00:38



Можеш!

За клавиатурата де, иначе - пак можеш да си купиш клавиаура на латиница и с лак на си напишеш буквите!
Или с неизтриваем фулмастер, ама оставя следи после по пръстите, уж неизтриваем - ама после пръситте ми червени!





Тема Re: четете ли закованите теми понякога?нови [re: Melany99]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Разкошна)
Публикувано26.06.11 00:59



Фатката е 4е на шведската клавиатура не ми излизат вси4ки букви на фонетиката (дето и на нея се нау4их, дето се бях зарекла как аз това никога). Тука едни няколко особени букви май бъркат работата. Та затова се замилсих, ако боцна друга клавиатура дали нема се сбърка техниката нещо. Инак досега да съм я омазала с маркери на воля. Хм, чакай бе, ма на мене проблема ми е да си виждам БДС-а. Егати, маркер му е майката само. Много съм проста, ей!
Благодаря!





Тема Re: четете ли закованите теми понякога?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.06.11 01:03



Амиии..аз в началото си нямах бг клавиатура и си взех тук една на латиница и си я включих в лаптопа.

За БДС-то (щото и аз него си ползвам) отиваш в контрол панела и си добавяш български към езиците, после гледаш на кои кравиши ти излизат, би трябвало да е на стандартните места!



Тема Re: четете ли закованите теми понякога?нови [re: Melany99]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано26.06.11 01:48



всичко може, ама от "шифт" отърване няма....при твоето положение.
Съвет - карай си с него, щом ползваш компа за бач....
"Сбиват се" понякога....
Земай си домашен и .....ако те дразни "шифта" ша го променим с др букви :)
За пример.... на един немски вин.... требеше БГ да му се води Украински, за да сбачка - то изтъркано туй де.
Мисълта ми е - и "умните глави", няма как да ти кажат, ако не ти седнат пред компа и да го направят, че да не развалят нещо - дори и тогва няма 100% сигурност.
Съвет - дай малко пари за комп и да нямаш грижи - земи най- тъпия и евти н /за 100 евро/ и си чаткай, а служебния не пипай!

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.


Тема Re: четете ли закованите теми понякога? [re: 4usmivki]  
Автор Хелина (Усмивка)
Публикувано26.06.11 07:14



Има малки клавиатури за около 15 лв, с USB кабел, включваш си я, дори я слагаш върху другата, за да не заема излишно място. Работи без проблеми. Големите предполагам, че също работят, но пък заема място. Личен опит.





Тема да, нали...нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано26.06.11 10:08



... когато обърнеш поглед назад и си правиш равносметки почти винаги се усмихваш на себе си ...

защото си го НАДживяла! Минало е, сега можеш само да изпитваш леко горчива носталгия за хубавото, но нищо повече! И да гледаш само напред!

що касае БДС-а... аз пишана БДС без да гледам клавиатурата, изкарах един курс преди 20 години, почти сега се сетих, че на 18 съм била преди 18 години та, тогава нямаше модерните сегашни стикери, но си лепяхме такива по машините, където нямаше (бяха изтрити) буквите! Та, може да помолиш някой да ти прати стикери с БГ буквите, и просто да си ги лепиш върху клавиатурата... или, да, да си купиш българска!

Ама, аз лично и така ти разбирам постовете !



Тема Re: четете ли закованите теми понякога?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано26.06.11 10:14



Май има и лепенки за буквичките. Може да ти ги прати даже някой в писмо, ако е зор. Пък и клавиатурка върши работа. Един приятел имаше такава силиконова. Ама не ти я препоръчвам. Много силно трябва да се натискат бутоните.
Пък аз поради липса на бг надписи на бутоните на лаптопа вече ги научих коя къде е ... тренирай :-))))



Тема Re: да, нали...нови [re: parvaty]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Разкошна)
Публикувано26.06.11 12:31



E, Парвати, ма аз се старая все пак. Само като съвсем ми писне или много бързам и слагам едно 4 вместо ч, което инак много го мразя, ама на. Да не говорим как може да се заместват думи та да не се налагат трудните букви



Ама то уж за друго бе темата, ма нейсе, сама си я овапцах с тоз клавиатурен въпрос. А сега ако взема и да питам защо ме заболя стомаха от бананов шейк на гладно и съвсем станах ОФФ.

Редактирано от MaмaMъpмopaнa на 26.06.11 12:32.



Тема Re: четете ли закованите теми понякога?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Haглeц ()
Публикувано26.06.11 13:49



Донеси си направо от Китай клавиатура, щото ще си по-сигурна в източника....



WALL·E


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.