Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Курвенските номеранови  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано21.06.11 09:18



ще ме прощавате за провокативното заглавие, ама винаги съм се чудел защо някои жени изпитват необходимост да правят курвенски номера. Наистина ли си мислите, че другите не ги забелязват? Толкова ли сте само-заблудени и самовлюбени, че си въобразявате, че сте значително по-умни и този, на когото ги прилагате няма да разбере.
Отдавна бившата не ми беше правила такъв номер. И то след като говорихме днес и и казах, че нямам нищо против да направи това, което искаше да направи - в края на краищата се почувства задължена да накара сина ми да ме помоли да го направи.


И за какво?



Тема Re: Курвенските номеранови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.06.11 09:23



Чакай, аз нищо не разбрах. Тя е искала нещо и ти си се съгласил, пък тя е накарала и сина ти да го поиска. Защо? Да не би да си се съгласил с половин уста и да го е направила за по-убедително съгласие? За какво става дума?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Курвенските номеранови [re: Koм]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано21.06.11 09:24



ще ме прощавате за провокативното заглавие, ама винаги съм се чудела защо някои мъже изпитват необходимост да правят курвенски номера. Наистина ли си мислите, че другите не ги забелязват? Толкова ли сте само-заблудени и самовлюбени, че си въобразявате, че сте значително по-умни и тaзи, на която ги прилагате няма да разбере.
Отдавна бившият не ми беше правил такъв номер. .....И за какво?


Открийте 10-те разлики.

Освен, че собствените ми наблюдения говорят, че мъжкото съсловие взима лек превес в тая насока.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Редактирано от HAДEЖДA™ на 21.06.11 09:31.



Тема Re: Курвенските номеранови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано21.06.11 09:30



Абе - карай - няма да давам подробности - нямаше нужда да ми се обажда сина ми и да ме пита дали нямам нещо против... естествено, че нямам нещо против. Имам против, че майка му го е изманипулирала. Тъпотии.
Зарежи това - на нея си е стил този начин на поведение - хем се ядосвам, хем се радвам, че вече не трябва да се съобразявам с него.





Тема Re: Курвенските номеранови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано21.06.11 09:34



Абе - съмнявам се за превеса - доста сериозно се съмнявам.


Това е все едно аз да кажа, че жените побойнички са повече от мъжете. Не е за войната между половете темата, а е за курвенските номера.



Тема Re: Курвенските номеранови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.06.11 09:36



Ама и вярно не се ядосвай! Има къде по-тежки случаи. Аз познавам една варненска мама, дето караше детето да звъни на чичо си, за да му казва, че нямат пари за дърва.
А ти каза ли на сина ти, че това вече си го обсъждал с майка му и не разбираш защо се обажда?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Курвенските номеранови [re: Koм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.06.11 09:38



А, бившата си контактува с тебе чрез сина ви, кара го да играе посредник ли?
Това ли било "курвенски номера"?





Тема Re: Курвенските номеранови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано21.06.11 09:42



не... сина ми няма нужда да разбира от мен за манипулациите на майка си. Има време - сам ще се научи да ги схваща.





Тема Re: Курвенските номеранови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано21.06.11 09:44



Алиске, ти както винаги търсиш под вола теле. И пак няма да намериш.





Тема Re: Курвенските номеранови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.06.11 09:44



Виж, с това не съм съгласна. Може и никога да не схване, ако му се показва само едната страна. Както и да е. Ти си знаеш.



Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.