Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Курвенските номеранови [re: Koм]  
Автор Haглeц ()
Публикувано22.06.11 12:07



Сега се сетих що ги правят.
Ами, щото минава номерът, затова.
Я, да не минаваше....

WALL·E


Тема Еми, да ти кажа,нови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано22.06.11 12:17



че пак те е изманипулирала. Касаело се е за компромис от единия от вас.
Компромиса си го направил ти. Предполагам, че знаеш



Обаче, като те знам, ще намериш начин да се реваншираш...т.е. тя да ти се реваншира и ще се възстанови равновесието



Тема Re: Курвенските номеранови [re: Koм]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано22.06.11 13:28



Тя искаше да го направи първия уикенд, но аз няма да съм тук,
Тя, предполагам е използвала неговото нетърпение и му е казала - "обади на баща ти -
......или просто е искала да ти покаже кой е нетърпелив в този случай и си иска тържеството възможно най-скоро

Просто си натрупал много негативи и гледаш подозрително, но и това е нормално.



Тема Re: Курвенските номеранови [re: Koм]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано22.06.11 13:42



Не разбирам двойният ти стандарт по някои проблеми- как така на майката може да бъде отказано нещо, а същото нещо се разрешава, ако детето го иска? Това означава, че за теб или е все едно или го правиш нарочно да дразниш бившата?
И чий е тогава курвенския номер?



Тема Re: Курвенските номеранови [re: Koм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.06.11 16:19



А защо не предположи, че хлапето е надуло главата на майка си от мрънкане, че не му се чака?



Аз пък недоумявам защо не си го отрязал с изявлението, че ще празнува седмица по-късно като се прибереш - и толкоз! Вместо да се тръшкаш, че бившата ти правела сечено. Всъщност, подобни ситуации имаме колкото щеш в семейството, защото нашият си помрънква и вади от 9 кладенеца вода като иска нещо. И чат-пат си прехвърляме топката с мъжа ми. Но нямам усещането за курвенски номера, сигурно, защото не сме предубедени един спрямо друг.
Ти се оплакваш като бивш съпруг, не като родител.



Тема Re: Курвенските номеранови [re: MamaNetty]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано22.06.11 17:44



Нети, на мен ми минава в първите 5 секунди - просто съм такъв човек, а и след толкова години съм свикнал на номерата.


В момента просто разсъждавам върху природата.
А онова спокойно можеше да се направи следващия уикенд. Естествено, че като питаш дете, дето го очаква "кога искаш" - то ще каже по-ранната дата. Възрастните би трябвало да знаят това.



Тема Re: Еми, да ти кажа,нови [re: mirror_]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано22.06.11 17:48



Е, към нея какво да се реванширам? Ти не ме гледай, че съм плямпало в клуба - отмъстителността не е в моята природа.


Ще се реванширам към сина ми, разбира се. Компромис е силно казано - компромис се прави, когато избираш между две злини. В случая - тя избра единствената "злина".



Тема Re: Курвенските номеранови [re: tia9]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано22.06.11 17:52



Абе - всяко 11 годишно дете е нетърпеливо нещата да станат "по-скоро".

Аз да не съм идиот, че да трябва да ми се "показват" очевидни неща. Това е другото дразнещо в случая - тя наистина си мисли (както и ти), че аз някои неща не ги разбирам.


Не гледам подозрително - ситуацията ми е ясна от всякъде - след 17 години заедно хората си знаят характерите.



Тема Re: Курвенските номера [re: Koм]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано22.06.11 17:54



Естествено, че като питаш дете, дето го очаква "кога искаш" - то ще каже по-ранната дата. Възрастните би трябвало да знаят това.
Гелдай с работата! Детото точно от това гледам го опазя!!!Разни дъртаци да му определят кое и как!
И пак не мога го опазя ...ннали и аз го викам :)

Ако съм ти жена....
Бе ще си направя деня, гато требе!
После пак, ако искаш!
Бах та у важния, че у командировка....тръц! Па ти ли си най- важният?!
Ако е "курвенски номер", рабиРАМ, иначе ти си за ебане!

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.


Тема Re: Курвенските номеранови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано22.06.11 17:57



В случая се оплаквам от нея, така че е като бивш съпруг, разбира се.



А него не го отрязах, защото не ми даде сърцето - той отдавна говори за това, но не беше определена дата. Естествено можех да го "убедя" (т.е. да го изманипулирам) да отложи, но прецених, че няма да му хареса, а и то е най-вече негово тържество. Понякога - няма смисъл да упражняваме родителския авторитет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.