Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема щрихи от ежедневиетонови  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано05.05.11 13:34



Стоя си вкъщи, нещо, което не ми се е случвало години наред.
Причината е, че вчера ми правиха операция от киста на зъба и днес съм като Роки след най-големия пердах.
Налагам си на лицето торба замразен грах, увит в ленена кърпа. Мое ноу-хау.
Казаха ми лед, ама той се разтопява бързо, а освен това и мокри.

На всичкото отгоре имам имен ден.
И двете ми бивши гаджета се сетиха и ми се обадиха.
Странно.
Когато ми бяха гаджета, изобщо не знаеха, че имам имен ден на тази дата.
А се е случвало и рожден да забравят.
За сметка на времето, откогато са бивши. Сега са точни като швейцарски часовници.

Затова пък мъжът ми не се сети.
Ооообаче. Вчера беше с мен неотлъчно. Закара ме до пловдивска клиника, която е на светлинни години от тукашните. Държа ръчичка, успокоява ме.
Грижи се за мен вечерта.

Нищо не казвам конкретно. Просто споделям.
И ми е гадно, защото съм като след боксов мач.



Редактирано от Лили Bиxpoнpaв на 05.05.11 13:35.



Тема Re: щрихи от ежедневиетонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.05.11 13:42



Милата тя


Ще се оправиш...ооо, погалване по главичката:))...пий си там антибиотика, след подобна операция /която определено е гадна/ няма как да не са ти казали да пиеш нещо:))...кротувай, до десет дни ще си чисто нова!

ЧИД...обаче... какъв точно ден е днес...за утре ясно Гергьовден...ама днес?/сори за невежеството/

уффф...иначе и аз имам едни дето все ми се обаждат за честитка на рожден ден...какво ми броят годините, да им се неначудиш



Тема Re: щрихи от ежедневиетонови [re: LlRA..]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано05.05.11 13:43



Мъченица Ирина.
Нито велика, нито света...
Най-обикновена.
Каквато се чувствам в момента.





Тема Re: щрихи от ежедневиетонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор 161418-196249 (Фата Моргана)
Публикувано05.05.11 13:44



Честит имен ден тогава!


Освен здраве какво друго искаш да ти пожелаем?
Казвай, за да ти го изпратим като хорово енергийно послание...

Най-важно е, че неприятният момент е зад гърба ти, имало е кой да ти държи ръчичката по време на него и в края на краищата има и къде да охнеш на глас!
Какво повече му е нужно на човек?!

Иначе - оправяй се по-скоро, Роки се възстанови бързо... щом се мериш по него..

Бъди готов за най-лошото, но се надявай само на доброто!

Редактирано от 161418-196249 на 05.05.11 13:45.



Тема Re: щрихи от ежедневиетонови [re: 161418-196249]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано05.05.11 13:46



Вчера ме болеше повече, а днес ми личи повече!!!



И не мога да си отварям много устата.
Една свирка не мога да направя, а това си е вече дискомфорт.



Тема Re: щрихи от ежедневиетонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано05.05.11 13:49



Да ти е честит празника!

Вземи си сладолед. Голям кеф е, хем сладичко, хем студено за травмата в устата (няма да държиш торби със замразени храни), и не се налага да го дъвчеш. Пък и си е почерпка за именния ден



В подкрепа на темата, и моите наблюдения са подобни.... много обичат да се присещат и обеждат с честитки след време... а когато си ги очаквал, няма никой.



Тема Re: щрихи от ежедневиетонови [re: Gyly]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано05.05.11 14:03



В подкрепа на темата, и моите наблюдения са подобни.... много обичат да се присещат и обеждат с честитки след време... а когато си ги очаквал, няма никой

Някой ако може да ми го обясни този синдром, ще съм му много благодарна.
Като се натъжавах, че не са се сетили/преди години/, ми се казваше - не ми се впрягай, нали ме знаеш, че дати не помня!
Добре де, сега защо помнят? Не само, че помнят, ами дори не пропускат.
А едва ли се сещат за мен толкова често, колкото като сме били гаджетаV
Или бъркам.

Жалко, че сладолед не обичам. Иначе детето купи.





Тема Re: щрихи от ежедневиетонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор шaш ()
Публикувано05.05.11 14:09



Направо не мога да повярвам! Току-що си влизам вкъщи след същата процедура

Съчувствам ти яко. Значи утре по-кофти ще е, а? Аз мисля леда да го сложа в уиски, нищо че е още обедАбе поне лошото мина.

Смело и смахнато!

Тема Re: щрихи от ежедневиетонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.05.11 14:10



Ирина-много хубаво име


Имаш ли си нейна икона, ако нямаш- дай поръчка на Алиса

Днес 05.05 църквата почита паметта на Св. мъченица Ирина. Тя била родена в град Магедон, днешна Македония, където баща й Ликиний бил областен управител. Семейството й било езическо и тя се казвала Пенелопа, но приела тайно християнското си кръщение от св. апостол Тимотей - ученик на апостол Павел. Когато баща й решил да я задоми, тя отказала и така си навлякла гнева му.
Св. Ирина била подлагана на мъчения още четири пъти, но Бог винаги я спасявал като изпращал Свои ангели. Оцеляла след мъченията, Св. Ирина успяла да накара мъчителите си, сред които и баща й, да повярват в Бог. Св. Ирина се посветила на делото да проповядва словото Божие и обиколила редица места из Балканите и Мала Азия. Живяла е във втората половина на І век и началото на ІІ век. Ирина означава „мир".
На този ден именници са Ирина, Ирена, Мирослав, Мира, Мирослава.





Тема Re: щрихи от ежедневиетонови [re: шaш]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.05.11 14:16



Стига бе и ти ли...айде ще отправя молитви

...за ваше здраве и леко преминаване през мъките

"Господи на Обичта и Любовта, Боже на живота и здравето , ние , Твоите чада , събрани днес в Името на Любовта, идем да Ти благодарим за великата Твоя милост към нас.

Велики Господи, ние се обръщаме към Теб да изпратиш Твоята милост за нашата сестра Шаш, която страда след зъбна операция. Господи , молим Ти се, излей чрез нас , Твоите слуги , благостта Си за излекуването и изпрати , молим Те , Твоите небесни служители да и донесат подкрепа, здраве, обнова на живота , които Ти съхраняваш за Твоите избрани.

Велики Господи , нека отсега тази наша сестра приеме Твоята велика милост и да се почувства здрава и жизнерадостна.

Господи , благодарим Ти ,че Си ни послушал .Ние с радост приемаме мъчнотиите в живота и с радост ще изпълним Твоята блага Воля.

Амин."








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.