Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Фалстартнови  
Автор imigrantka (непознат)
Публикувано29.04.11 20:47



Живеем в чужбина и сме женени от 3 месеца, а се оказа, че той ми изневерява от началото на нашата връзка, т.е. от средата на 2009-та. Нито за миг не съм подозирала за двойствения живот на мъжа ми, но един негов добър "приятел" ми прати е-mails с подбробна информация кога, къде и какво се е случвало. Информацията се оказа напълно достоверна за съжаление. В момента мъжа ми е регистриран в множество сайтове за запознанства, дори пишеше без да знае на моя добра приятелка, като й обясняваше, че ако се видят и си допаднат, щял да се ожени за нея като се видят в България това лято.

Не знам дали такъв брак може да се спаси изобщо, всичко изглежда толкова абсурдно. Само като си помисля, че напуснах семейството си, работата си, приятелите си, за да бъда с мъж, който ми се кълнеше, че иска здраво и щастливо семейство.

Изкушението дълго ще звъни на вратата ви, а златния шанс само ще почука.


Тема Re: Фалстартнови [re: imigrantka]  
Автор pyrvata (пристрастена)
Публикувано29.04.11 20:50



.... много тъжно... а какво ни питаш, всъщност?...сигурно ти е трудно да се съсредоточиш, но би ли разказала малко повече за връзката с мъжът си...кога, как започна...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Фалстартнови [re: pyrvata]  
Автор imigrantka (непознат)
Публикувано29.04.11 20:57



Да, дори не знам какво да питам...може би какво бихте вие направили в тази ситуация:-). Просто ми се искаше да споделя с някого, понеже тук, където съм, нямам никого, на когото мога да се доверя...

За връзкатя няма какво да се разказва-запознахме се през лятото на 2009-та и за да бъдем заедно минахме през ужасни трудности и двамата. Аз изоставих заради него всичко, което имах в БГ....той също направи доста жертви.

Сега ме уверява, че много ме обича и иска да имаме деца. Естествено отрича за авантюрите си и ме обвинява в параноя:-)

Изкушението дълго ще звъни на вратата ви, а златния шанс само ще почука.

Редактирано от imigrantka на 29.04.11 21:01.



Тема Re: Фалстартнови [re: imigrantka]  
Автор danaia nn ()
Публикувано29.04.11 21:00



Ако някой мъж ми се кълне, че иска здраво и щастливо семейство



е най-сигурният начин да ме няма, ама много бързо

Успех



Тема Re: Фалстартнови [re: danaia nn]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано29.04.11 21:06



Стига ма...ей ме на - цял живот за тебе съм отлежавал :)



п.п:уж ги разбираш, ама то туй даже не е и качествена провокация - детето ми да науча да пише - по - добре ще го стори!
А ако случайно е истинско/има и такава възможност/ ...няма те разбере :)

Редактирано от 4usmivki на 29.04.11 21:13.



Тема Re: Фалстартнови [re: 4usmivki]  
Автор danaia nn ()
Публикувано29.04.11 21:12



да си искал семейство м?





Тема Re: Фалстартнови [re: imigrantka]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.04.11 21:34



Абе то...твоят че няма да спре да хойка - няма. И Българията няма къде да ти избяга, най-много да оциганее повече.
Затова, я си стой в чужбината и си гледай рахата. Можеш да бройкаш приятелите на мъжа ти, докато преживявяш похожденията му. Пък ако ти рече нещо, кажи му, че страда от параноя.





Тема Re: Фалстарт [re: imigrantka]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.04.11 21:38



Дай едно по едно...
Как те разбирам аз: Вероятно и ти си запознала в нета. Писали сте си. Може би сте се виждали няколко пъти. А после /вероятен вариант!!/ ти си хукнала през глава...
Не се сърди, но на мен бракът ти ми се вижда абсурден /от моята камбанария/, или си много млада и не знаеш, че мъжките обещания и клетви отлитат ... айде да не кажа след първата брачна нощ


Шегувам се донякъде, но без повече фон и предистория /не заради клюките/ трудно ще ти даде който и да било акъл.
Не че тук няма хора с опит от такива запознанства и бракове, но всеки случай е различен...

П.П. Разсъждавам над подписа ти....



Тема Re: Фалстарт [re: chavdar4e]  
Автор imigrantka (непознат)
Публикувано29.04.11 21:46



ами не сме се запознали в нета, но си права, че не сме имали възможност да се опознаем много добре:-) Не съм се омъжила за него, гонейки някакви интереси, просто той много ми хареса, затова и никога не съм злоупотребявала с доверието му:-)

Изкушението дълго ще звъни на вратата ви, а златния шанс само ще почука.


Тема Re: Фалстарт [re: imigrantka]  
Автор ellynora (член)
Публикувано29.04.11 21:52



Бърз и безболезнен развод ти е единствения изход. Брак, който започва така така или иначе няма много дълго бъдеще.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.