Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема въпрос на гледна точканови [re: imigrantka]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано30.04.11 00:11



ако имаш продължителна връзка с някой, и го хванеш в изневяра, може да простиш заради натрупаните години във връзката, любовта и общите ви спомени! В брак от три месеца и познанство не разбрах от кога е много трудно... имам приятелка, която след 15 години узна за изневяра, но прости - сега, вече, живеят чудесно, и имат 20 години връзка зад тях.... та, въпроса е в това - ТИ какво искаш? Какво можеш да приемеш и какво - не! Видно той не може да се ожени за друга, защото е женен за теб!

Поговори с него, вместо да пишеш по форуми - ти не си омъжена за нас, нали?



Тема Re: Какво да става?нови [re: Melany99]  
Автор danaia nn ()
Публикувано30.04.11 00:12



ами то така





Тема Re: Фалстартнови [re: 161418196249]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано30.04.11 00:18



Преди да умра май ще прочета и аз.
Безопасни връзки май е от поредицата Как да отслабна завинаги)) Как да стана милионер))....

Какво непоносимо напрежение –
да примиряваш разума със чувствата...
Добромир Тонев


Тема Re: Фалстартнови [re: imigrantka]  
Автор 161418196249 (Фата Моргана)
Публикувано30.04.11 00:19



Харесва ми сигнатурата ти.
Казваш, че си стара, но това е относително понятие.Аз на 30 бях стара, на 40 изведнъж се почувствах млада и имам чувството, че съм нещо от сорта на Бенджамин Бътън...с обратен растеж.


Всяка възраст е прекрасна ако наистина ти си наясно с приоритетите си в нея.
Определено едно достойнство няма цената на консумация, пръскалки или убита природа под формата на букет..(аз не харесвам рязан цвят)..
Ако намериш и представиш себе си пред света по достойния начин, то и нещата които желаеш и заслужаваш мисля, че сами ще намерят теб.

В книгата си Voces („Гласове") Антонио Поркия (арж. Поет от италиански произход 1885-1968) казва:

Някой е спрял да те мами, а не да те обича.

Защо тогава страдаш, сякаш любовта му си загубил?


Щастието трае дотогава, докато човек умее да го цени!

Тема Re: Фалстартнови [re: danaia nn]  
Автор 161418196249 (Фата Моргана)
Публикувано30.04.11 00:21



не те харесвам принципно
Как ще се спи таз нощ след това признание?! Трябва да взема най-малкото валидол, няма да го понеса, о нее...Драма, драма...

Щастието трае дотогава, докато човек умее да го цени!


Тема Re: Фалстарт [re: 161418196249]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано30.04.11 00:23





не се казва така, Фате! Казва се "драма, драма, драма"! аз пък все повече те харесвам - ай, лягай!



Тема Re: Фалстарт [re: imigrantka]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано30.04.11 00:23



.........доста стряскащ образ на младоженец, ако сега го виждаш такъв.......какъв образ ще има след 5 години?.........Имате проблем, не е само изневярата.

Какво непоносимо напрежение –
да примиряваш разума със чувствата...
Добромир Тонев


Тема Re: Фалстарт [re: parvaty]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано30.04.11 00:25



Ти сега Фатичка уважаваш ли я))).....клуб на принципно недолюбваните



Какво непоносимо напрежение –
да примиряваш разума със чувствата...
Добромир Тонев

Тема Re: Фалстарт [re: tia9]  
Автор 161418196249 (Фата Моргана)
Публикувано30.04.11 00:26



"Преди да умра" днес моя приятелка и направи супер презентация с невероятен житейски пример. Ще я купя, то още днес се преборих със себе си.

А другата книга ми се струва ,че е опит за дупка в морето.Не за нефт.
Но е наръчник.Хората, които не са расли с чувство на вина ще се чувстват царе с нея в ръка.

Щастието трае дотогава, докато човек умее да го цени!


Тема ааа, не!!! [re: tia9]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано30.04.11 00:27



моля те, я не курю такиф цигар!

и не пию такиф питиетах! инак я уважавам, много! ма, не съм от езерото!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.