Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Фалстартнови [re: Aлиca.]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано29.04.11 22:31



Една у странство така се беше оженила...ама 2003
А въъъъъ.... ай да не казвам ...аз не я...че бях влюбен :)
Ай кажи и на момата да се връща при туй ,дето е оставила.
Аз съм бил да слушам "Ама аз оставих" - хахаах "Кое ма" !



Тема Re: Фалстартнови [re: imigrantka]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано29.04.11 22:33



И това минава... под "държи" имах предвид, че все пак се е оженил за теб, а не за някоя друга. Пък и нали казваш, че иска деца.


Все пак моя съвет е да чакаш с децата. Не вземай такова сериозно решение, особено при тези обстоятелства в нестабилно състояние. Това няма да го "върже". Изчакай да ти мине малко емоцията - сега не мислиш рационално.



Тема Re: Фалстартнови [re: imigrantka]  
Автор danaia nn ()
Публикувано29.04.11 22:34



ти си го харесала, е там е проблема





Тема Re: Фалстартнови [re: anbra]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано29.04.11 22:34



Какво те подразни по-точно?



Тема Re: Фалстартнови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано29.04.11 22:35



обърни внимание на думите "вероятно", а и "явно" - те изразяват предположение, а не твърдение.





Тема Re: Фалстартнови [re: danaia nn]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.04.11 22:37



Неееее, предложил на приятелката и да се ожени за нея, е там е проблемът.





Тема Re: Фалстарт [re: anbra]  
Автор danaia nn ()
Публикувано29.04.11 22:39



Когато някой те хареса (според теб) малоумно се жениш и после търсиш причини, никога в теб, разбира се





Тема Re: Фалстарт [re: Aлиca.]  
Автор danaia nn ()
Публикувано29.04.11 22:40



е на тебе пък нищо не мога да ти кажа





Тема Re: Фалстарт [re: Koм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.04.11 22:47



Кажи защо е "вероятно" пичът да се е заиграл задълго с омъжена булка като явно се заиграва с която му върже?
И защо му е на такъв да се жени за източноевропейка /нашенка, ако е нашенец/?

Нещо, ми бяга неговата мотивация да се обвързва с наше момиче и да си продължава по старому.

Също ми бяга мотивацията на "доброжелателния приятел" да осветлява момата за похожденията на мъжа и само 3 месеца, откакто тя е омъжена и там.
Може и да иска да еве, но нали приятел на съпруга, щом му знае бакиите, много левашки подход. Предвид, че няма да бъде приятел, когато мъжът разбере кой го е издънил.

Някому е неудобна авторката на темата. Кому и защо?



Тема Re: Фалстарт [re: Aлиca.]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано29.04.11 22:52



Е, не знам защо се оженил за нея. Може да иска деца човека, или някой да му готви топла супа-топчета.


А защо да не е пък омъжена онази девойка? Ако не беше - можеше да се ожени за нея - щом така и така си пада по супата-топчета.

А за приятеля - според мен иска да ебе. Като допълнителен бонус - иска да направи и мръсно на оня.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.