Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Фалстартнови [re: Koм]  
Автор danaia nn ()
Публикувано30.04.11 23:07



Имах

някога некви оферти от съответните софиянци да кацнат в Букурещ. Хахахаха

Да кажеш нещо по въпроса?

Не ти се връзвам бе Кефиш



Тема Re: Фалстартнови [re: danaia nn]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано30.04.11 23:09



Леле... на неутрална територия ли бре? Тия сигурно са били женени и в София и във Варна.





Тема Re: Фалстартнови [re: chavdar4e]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано30.04.11 23:12



В това съм сигурна.........повече от сигурна съм. Просто да се постави в тази ситуация, да си го представи...........доста горещ хорактер е

едва ли ще и скача някой по главата и дълго ще остане жив

Какво непоносимо напрежение –
да примиряваш разума със чувствата...
Добромир Тонев

Тема Re: Фалстартнови [re: Koм]  
Автор danaia nn ()
Публикувано30.04.11 23:12



А не знам, по им било удобно да кацнат в Букурещ, аз не знам нататък





Тема Re: Фалстартнови [re: pyrvata]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.04.11 23:16



а и може и да е искал да провери нейната лоялност към Иванча:)) която се оказва не съвсем на ниво:))

Вярваш ли си?


Първо за "проверката на лоялност", а после и за "не съвсем на нивото"?
Вече писах на Тия - ако някой ми се кълне в лИбов, а през това време опрашва куцо и сакато, дори да е на хиляди километри, ще има да чака лоялност, когато разбера. Много си падам по курвенските номера значи.... спретнат ли ми такъв, точно нищо не дължа.



Тема Re: Фалстартнови [re: Aлиca.]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано30.04.11 23:17



Сигурна бях за първата част и ТЦЪ........втората не бих могла по никакъв начин.......първо да тръгна с човек непознат, после да търпя да си стъпя на краката...........просто се е предоверила или си търси мястото........Права си, ако не е само предоверяване....ще се наложи да си замълчи.

Просто исках да проверя собствената си преценка за теб))))мдааа, правилна е



Какво непоносимо напрежение –
да примиряваш разума със чувствата...
Добромир Тонев

Тема Re: Фалстартнови [re: Koм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.04.11 23:18



Мен - честно казано жените в България ме оттегчават, когато се почне някакъв флирт дори. Веднага почват един превземки "ама - знам ви аз - вас - емигрантите - само идвате тук да търсите секс"... иди доказвай ако си нямаш работа, че нямаш сестра.

Лелеееее, какви мнителни! Ми като си дойдеш за две-три седмици и зафлиртуваш, какво друго търсиш, бря? Брак на втора-трета среща???





Тема Re: Фалстартнови [re: imigrantka]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.04.11 23:20



Е, и ние сме така, само дето тук хлебарки няма, но пък има паднали листа в басейна, та повод за разговори има:-)

Е, вие отсега ако няма за какво да си говорите вечер, как си изтраяла цели три месеца?





Тема Re: Фалстартнови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано30.04.11 23:27



Казах, че жените ме оттегчават, а не че съм търсил брак. Но явно има и такива, които търсят - като твоя познат от Ню Йорк, например. Нали се чудеше що не можел да намери - ми - затова не може.





Тема Re: Фалстарт [re: Aлиca.]  
Автор danaia nn ()
Публикувано30.04.11 23:30



ако някой ми се кълне в лИбов, а през това време опрашва куцо и сакато, дори да е на хиляди километри, ще има да чака лоялност, когато разбера. Много си падам по курвенските номера значи.... спретнат ли ми такъв, точно нищо не дължа.


Много му пука за тебе

Изневярата в друг град не е изневяра Какво остава в друг щат




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.