Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Фалстарт [re: 161418196249]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано30.04.11 03:33



Е, това е хубаво и дано да е наистина така.

Но - други хора са още в друг етап (не в твоя), така че е опасно да се генерализира. Не знам към коя група съм се причислил - аз съм казвал много пъти тук, че по време на брака ми не съм изневерявал, но въпреки, че говорим за период от 17 години - не съм съвсем сигурен и категоричен. Ами - ако на 18-тата ми се случеше?



Тема Re: Фалстарт [re: 161418196249]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.04.11 03:50



и моя малка щерка прочела тази книга, ама на ингриш я чела
попита ме
..................
отговорих,
че
това са свине изтъкани от комплекси за малоценност,
боклуци без собствено вътрешно усещане,
лайна
...................
всички имат комплекси за малоценност
въпроса е сборката, не сглобяване, а утрепване
отговор трябва в нея
уфх!
пак се утървах в приказки за нещо
.................
аааааааа
извънбрачните връзки
..............
онли за малоценници





Тема Re: Фалстартнови [re: imigrantka]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.04.11 07:36



Да, в начлото всичко отричаше, после взе да казва, че откакто съм тук, друга не бил докосвал:-) Нали се сещаш колко му вярвам:-)

Аз ти предлагам да му повярваш.

Все пак си там само от няколко месеца, ти си знаеш какъв му е капацитета в леглото, но ако правите секс достатъчно често и изтощително, откъде време и енергия за други жени? Тоз човек все пак и на работа ходи, едва ли да е на 20, че задълго да издържи на една ежедневно и на още 2-3 допълнително.
Що се отнася до похожденията му, докато сте се сваляли през океана, тук съм чела откровения на хора, които са си отебали, докато чакат с месеци да се съберат с любимия и си играят на телефонна любов. Явно, се смята за нещо нормално човек да си поддържа формата в леглото без да бърка секса с любовта. Ако питаш мъжете, половината ще ти заявят убедително, че един мъж без секс не може. А твоят, както казва Ком, вероятно си влачи старите навици и още не може да се отърве напълно от тях.

Все едно, засега друг избор нямаш, освен да си хванеш първия самолет за Бг, но малко вероятно да го направиш. Затова, не бъди такава расистка - китайките и арабките и те са жени и се концентрирай върху факта, че мъжа ми може да ме показва пред познатите си без грам да се срамува от мен(странно, но той не е запознал познатите си тук с другите си приятелки):-). Следователно, си с предимство пред досегашните бройки.

Ползвай си предимствата пред съпруга, докато сте под един покрив и не му обръщай прекомерно внимание на "забавленията" с мацки. Сцените на ревност допълнително му галят самочувствието. Ако ще ги правиш, по-добре се изнеси.



Тема Re: Фалстартнови [re: Aлиca.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.04.11 07:56



В допълнение:

Относно "доброжелателите", които нямат търпение да те светнат, че мъжът ти не е света вода ненапита: отрязвай ги вече и се дистанцирай от такива. За тях е сеир и интрига да ти палят фитилите, но не са те в твоето положение и не те живеят денонощно с този човек. След като си разбрала тайните му, как ще продължите си е само ваша работа. Външните хора могат /и с кеф ще го сторят/ да ви доскапят отношенията, но нито един няма да тръгне да ти помага алтруистично в случай на нужда. Затова, избягвай да се оплакваш от мъжа си в неговия кръг и да реагираш на намеци по негов адрес. Докато ти е мъж и си му в къщата, бъди на негова страна пред хората, а каквото имаш за изясняване - само лично с него и на 4 очи. В противен случай всеки ще те манипулира, както си иска, а мъжът ти няма да ти направи удоволствието да се покайва и подчинява, само защото хората са ти навили пружинките.



Тема Re: Фалстартнови [re: Aлиca.]  
Автор pyrvata (пристрастена)
Публикувано30.04.11 08:14



... суупер, не мога да не кажа браво на такова нещо... много разумни съвети... дано разочарованието не надделее... и ако историята е истинска, това е разумния подход в ситуацията... все пак авторката е съпругата... жената в нейно лице е огорчена, но съпругата все още не е... все още е показваната с гордост избранница, която, обаче малко се е попотдала на доброжатели и малко е предала четата, просто защото не е познавала достатъчно мъжът си и начинът му на живот, преди да се омъжи за него... кофти приземяване след първоначалния полет из облаците на медения месец и под омайния хормонален дъждец... хайде стига мъки и огорчения, не си единствената жена, която харесва и с която спи, преодолей тази нагласа и продължи....

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Абсолютно съм съгласеннови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано30.04.11 08:17



И понеже сме почнали да даваме съвети - ето и моя към авторката: Не си и помисляй да му го връщаш. Ако поддържаш връзка с българи в щатите по интернет - прекъсни я веднага. Не се срещай с българи, пък и с каквито и да е мъже. Изяснете си нещата със съпруга и ако решиш да се разделите - мъже много - тогава може да правиш каквото си искаш.
Ако го караш да се чувства виновен - той ще намери нещо, за което да те обвини в отговор. И ако го намери, или разбере, че играеш игрички с други мъже - ще те отреже толкова яко, че полета до България ще ти се стори само миг.





Тема Re: Фалстарт [re: pyrvata]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.04.11 08:26



Абе, пак ще изляза "лошата", но не мога да не си кажа, че всяка жена, на която инстинктите и здравият разум са и повече, отколкото розовото желе в главата, би се замислила защо Иванчо от Америка идва да си търси жена от България. Няма жени ли там, където живее или нещо му има?


Най-удобно да си въобразя, ако някой такъв сладур ме ухажва, че примрял по мен, защото съм хубавичка, интелигентна и мечтата на живота му. Ще се концентрирам върху предлагането - образован изискано ухажващ мъж, който живее сносно в добре уредена държава и ми слага Хамериканскта мечта в краката. Това, че безплатен обяд няма, сигурно се случва на други хора, не и на мен.
Е, можеше и таен педофил, гей, садист, алкохолик и наркоман да излезе човекът. Той се оказал само поразпасан женкар /все едно, в нашенско си ги нямаме такива/.



Тема Re: Фалстарт [re: Aлиca.]  
Автор Koм (старо куче)
Публикувано30.04.11 08:30



Ами, нали е българин наш Иванчо, бре. Нормално е да си търси жена - българка. Сега - по въпроса за България... почти съм съгласен с теб, ама има и изключения, де.



Редактирано от Koм на 30.04.11 08:30.



Тема Re: Фалстарт [re: Koм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.04.11 08:57



Що, бе? В Америка българки няма ли, че си ги изписвате от нашенско?


Какво се чудя и аз като съм чела на Ксинг разсъжденията относно българската женска задръстения - той им предлага къща и издръжка в немско, пък те се опъват. Някоя по-малко загубена може и да се концентрира върху къщата, издръжката и каравелското ухажване, де.

Един познат сега, със зелена карта и таксиметров шофьор в Ню-Йорк, тръгнал да се жалва, че не може да си намери подходяща жена за съпруга...в собствения си град в Бг, където се връща всяка година по няколко месеца. По какви критерии я търси и какво предлага насреща /хубавец иначе/, не мога да знам. Само ми е чудно при този наплив от нашенки да си уредят живота в странство чрез брак защо такъв "недоимък" на подходящи булки.
Абе... и вашата не е лесна.



Тема Re: Фалстарт [re: Aлиca.]  
Автор pyrvata (пристрастена)
Публикувано30.04.11 09:34



...розовото желе е много вкусно нещо, но много луксозно и му висока цената... ма както и да е... разочарованието си е нейно все пак, не е негово... а доброжелателите... за тях винаги е по разумно да си зададеш въпроса, защо ми го казват, а не какво ми казват... то добре ,че само женкар е излязъл:)) а представяш ли си доброжелателят да е тайно влюбен в него гей, който просто д да "топи" човека, който като свободен мъж си е позволявал всичко, което свободните хора си позволяват в режим на търсене... :))когато човек е свободен и настроен в режим"търсене" , количеството на партньорите не е от съществено значение, просто търси и проверява, може и даже да не е и разхайтен женкар, а просто да е потърсил повечко и да е експериментирал с жени от обкръжението си, които да е малко по сложно да отблъсне изведнъж... абе, и ние като авторката не познаваме човека, предлагам и да го поопознае малко и тогава да бърза с изводите и разочарованията:)))

...къде го чукаш, къде се пука...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.