Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Част втора на същата:)))нови  
Автор pipi67-69077 (оцеляваща)
Публикувано18.04.11 22:17



Благодарение на won :)




Цитат:
И аз лекинко ОФф да вляза в темата.
Ако може да се заключи тази и да се отвори "част втора на същата", щото много тромава за отваряне. А и подтемите стават все повече и повече.

П.С. А сега по темата.
Ха! Даже не могат да си спретнат и един развод тия двамата, и да си изяснят "де юре и де факто" нещата -ползване на жилището, срещи с децата, издръжка... а и най-важно - граници на личното пространство и неприкосновенност. Един вид нещо като ограничителна заповед.Мисля си, ами ако започне нова връзка Пипи67, как ще я понесе уж бившия...
Ама това си е нова тема



По темата за развода- не е нужен такъв- това от старата тема- няма брак, няама развод, подялбите ще станат с вермето и с помощта на адвокатите.
Колкото до нова връзка- нямам желание, но знам как ще я понесе бившият- никак :)
От сега роптае срещу бъдещите - да съм се е...ла с тях колкото искам, но да не му гледат децата- питам го как си го представя физически- хем са 24/7 с мен, хем да не ходим на разходка с мъж.... ?!?! Не че ще си ги влача в кревата ,но....?

There is no greater power than the power of good-bye

Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: pipi67-69077]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано18.04.11 22:28



Аз продължавам да пиша в другата тема...по интересна ми е:)


Ще пиша по терзанията на Won, като си пусне нейна тема

умирам от смях...както би казала Даная



Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: pipi67-69077]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.04.11 22:40



Колкото до нова връзка- нямам желание, но знам как ще я понесе бившият- никак :)
От сега роптае срещу бъдещите - да съм се е...ла с тях колкото искам, но да не му гледат децата- питам го как си го представя физически- хем са 24/7 с мен, хем да не ходим на разходка с мъж.... ?!?! Не че ще си ги влача в кревата ,но....?


Че какво, много удобно. Ще живеете на съседни улици в отделни жилища, във всяко стаи за децата и ще ги отглеждате 50 на 50. Щото, нали, на когото му се доеве, да не стресира децата.


Питай Даная как става, има опит.



Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано18.04.11 22:42



Ово е стандарт!





Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: Aлиca.]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано18.04.11 22:44



Пък може и на тях двамата.. кво са 50 метра





Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.04.11 22:46



Да, ама още не мога да пробутам идеята в къщи, пък ни мързи да се развеждаме.





Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано18.04.11 22:47



Осъзнах какво прецакване сме си направили с тези бракове и нямам мира от тогава





Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: pipi67-69077]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано18.04.11 23:03



E, тая ти тема е "бял кахър" - на фона на предишната...

Първо, ти сама си призна, че не си на вълна нови връзки, тоест никой не ти диша във врата, да се хвърляш в авантюри. Второ - след като живеете разделени, дори и да се появи такава връзка, въпрос на малко предпазливост и дискретност е, тя да не се набива в очите на бившия. Може дори той изобщо да не узнае за нея, особено, ако се касае само за малко безгрижен секс.... а пък то в началото, точно това ще ти се случва най-често, де...


Та хич, ама ХИЧ няма нужда да развяваш байряка!!!

Колкото до децата ти - те все пак не са пеленачета... можеш спокойно да излизаш вечер навън от къщи и да купонясваш от време на време, без да даваш отчет никому - къде и с кого ходиш. "Мама излиза да се забавлява казваш и с усмивка изчезваш" Но се прибираш достатъчно навреме, за да може на сутринта да сколасаш със закуската...Децата приемат с относителна лекота промените в родителите, ако те не засягат ежедневната им рутина.

Не бързай, дай си време, както ти казах и всичко, поне в тая плоскост, ще се нареди от само себе си...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 18.04.11 23:07.



Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано18.04.11 23:23



амииии вон на 2 месеца даже не е цикъл, че така



Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: pipi67-69077]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Разкошна)
Публикувано18.04.11 23:23



На моменти направо ми се струва един-двама клубари да са се клонирали. Абе ай сиктир с тез ужаси и драми кво щяло да стане ако така па онака. Ще каже човек, че сите разведени сме спрели да живеем понеже сме с деца. Нема що. Като му дойде на някой до главата, намира си начин, нещата си се подреждат и живота си върви. Айде да не казвам, че Пипи с едно дете, което е много по-сложно за организация според мен, си е намерила мъж, че и семейство са създали. (Тук се абстрахираме от последните събития, говорим за тогава.) И кака голяма си имат девойките да ги погледа, и бившия не му е работа тя какво си прави с времето и живота.

Пипи, звучиш ми доста разумно, дали е от опита и годините, дали си преболяла кризата през тези 4 години, но мисля че много бързо ще се окопитиш. Успех и само напред и нагоре






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.