Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: Aлиca.]  
Автор danaia nn ()
Публикувано18.04.11 23:29



Нещо против да съм имала някога

да живея с мъжа си
За него дума не съм казала

Редактирано от danaia nn на 18.04.11 23:36.



Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: MamaNetty]  
Автор pipi67-69077 (оцеляваща)
Публикувано19.04.11 09:48



То идеята на темаат беше просто да продължи старата, а не да зачеквам темата как ще поддържам връзка, дето даже не я търся...
Но си права- децата са големи, като се виждам с приятелки се оправят сами до едно прилично време, няма тревоги, не че не ми звънят през 10 минути, но итова ще отмине...
Объркане татко им, неподготвен за ситуацията да бъде сам и баща едновременно, но не мога да го мисля. Нормално е- накъдето и да се обърне, ние все сме там, трудно се подрежда живот отначало, но аз съм оптимист.
Преболедувам го- не знам бързо ли е, не е ли, но тези 4 години са ми висяли като воденичен камък, сега все по-рядко изпитвам мъка и все по-често едно простичко човешко облекчение- трудно е ,но поне спя нощем...

There is no greater power than the power of good-bye


Тема Виждам, ченови [re: pipi67-69077]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано19.04.11 13:08



макар и малко пак се замисляш за бъдещето на бившия си - че е неподготвен да гради живот отново...Явно има някаква част от теб, която открай време е поемала отговорност за него...Сега трябва да се отървеш от нея и са освободиш място за други ангажименти и евентуални тревоги, които животът няма да спре да ти поднася.

Бившият ти е едно голямо дете - ще се изненадаш, как ще се намери някоя друга, състрадателна, разбираща и отговорна дама, която да го приюти.
Може дори да не е по възрастна от него, просто по-стабилна и без деца - за та може да те замести с предимство...



Дано, всъщност - това да се случи по-скоро и да се отървеш.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: pipi67-69077]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано19.04.11 13:45



Изчетох темата , в която на порции ни показваш проблемите си, а аз смятам, че имаш един единствен- Така както смятам ,ти си жена над 40- може би 43-44. Въвлякла си преди години едно 20 годишно момче в игра на семейство , успяла си да му родиш 2 деца / с кой акъл да те пита някой/ и сега нещата се променят. Момчето проглежда и вижда до себе си възрастна жена и три деца и разбира капанът, който си му поставила. Така , както разбирам и финансово си била по-добре- това вероятно също си използвала за поставянето на капана. Не е мислел кой ще ги храни и гледа тези деца.

Просто се вземи в ръце. Грешките са твои. Приеми ги и продължи напред. Всичко останало са подробности.
Има много разведени жени, които очакват до себе си адекватен партньор- по зрелост и възраст и пак се случва. Смешно е, че ти си имала очаквания от тази връзка и си позволила да се родят две деца. Просто трябваше да си изживееш тръпката с 20 годишното момче и да продължиш напред.



Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: Lalara]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано19.04.11 13:58



Много ми е интересно ти деца имаш ли?





Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: LlRA..]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано19.04.11 14:02



да. Имам. Двама сина. Те са големи вече и са избегнали капаните на подобни какички.



Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: Lalara]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано19.04.11 14:21



Ти май гледаш вече казуса повече от гледната точка на потенциалната свекърва

.
Може да не е особено далновидно да се влюбиш точно в такъв младеж, ама за съзнателно заложен "капан" е прекалено да се говори. Пък и в името на какви особени изгоди да се залага такъв?




Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: Lalara]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано19.04.11 14:32



Голям ... лапни, голяма дума не казвай!





Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: PipilotaV.]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано19.04.11 14:33



Ами... далновидно е слабо казано...да се влюбиш не е лошо, в когото си искаш...Но да имаш деца в такава дебалнсирана връзка е безотговорно и всичко , което става е потвърждение на мнението ми. И логиката на развитието на тази връзка го показва.
Каквото и да говорим и да обсъждаме, просто жената трябва да се справи на финала. Да приеме случващото се като логичен завършек и да си остави хубавите спомени. Да приключи колкото може нормално, защото има и деца и да остави емоциите настрани.



Тема Re: Част втора на същата:)))нови [re: Lalara]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано19.04.11 14:33



ясно-свекървещица

...друго няма какво да се каже




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.