Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Добре казано!нови [re: MamaNetty]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.04.11 23:36



Добро дете е, много добро))......доста му се е насъбрало, но е силно момче и ще се оправи. Наистина вярвам в това

.......ииииииии му го, и ще му го повтаряме докато му писнем)))

Какво непоносимо напрежение –
да примиряваш разума със чувствата...
Добромир Тонев

Тема Re: Уф...нови [re: Aлиca.]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано05.04.11 23:44



Познанството ни няма общо с наблюденията ми над писанията му. Утре пак ще седна на една маса с него. И, ако поиска, още по-пряма ще съм. Няма конкретна история. Просто няма .. Всичко е замазано и неясно. Ние се опитваме да го разберем и .. скалъпваме няква история. Което не значи, че е истина обаче.
Вторачването в "непременно правдата и възмездието да възтържествуват над бившата" .. то е очевадно и говори само за едно. Казах го по-нагоре .. Болно и сбъркано мислене.





Тема Re: Мне...нови [re: 4usmivki]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано05.04.11 23:44



В тоя си постинг ми задаваш два въпроса.
На първия отговарям - колкото и жени да "смениш", повярвай - личи ти, че още си СИЛНО ангажиран с бившата. Окопал си се в нещо близко до женомразтво - вероятно защото така ти е по лесно да се хармонизираш с битието си. Но е факт че оттогава нещо не се е получило ДОСТАТЪЧНО във връзките ти, за да продължат като трайни отношение.
Пък това колко жени " си сменил"... кой го е еня, след като още мислиш за бившата и тя ти доминантна тема.


Колкото до Оркад - прав си, че го тегли "нещо", но дали трябва да гледаме, уж приятелски, а всъщност безучастно на ситуацията, неглижирайки НАКЪДЕ го тегли това нещо?
Вярно - ние не сме му в къщата, но той ни е в клуба!
Щом ни пише - ще чете и какво му пишат в отговор.

Писна ми да гледам, как откача...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Уф...нови [re: pravil_nick]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано05.04.11 23:51



Вторачването в "непременно правдата и възмездието да възтържествуват над бившата" .. то е очевадно и говори само за едно. Казах го по-нагоре .. Болно и сбъркано мислене.

Че аз нали това дудна през цялото време?
и ми е любимо като ми се разлеят в сантименти по децата, за капак.





Тема Мда...нови [re: pravil_nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.04.11 00:01



... може би "нашата " история, която сме си обяснили от четенето на Оркадовите мъглявини да е несъстоятелна, може би си права, че наистина - история няма! Но е очевадно и се натрапва точно това:
Вторачването в "непременно правдата и възмездието да възтържествуват над бившата" .. то е очевадно и говори само за едно.
Казах го по-нагоре .. Болно и сбъркано мислене.


Е, аз пък използвах съответния термин, може би неточно, защото той предполага вродено слабоумие, а тук говорим по скоро за някаква придобита характеропатия. Както и да е...Дано да сме в грешка. Дано Оркад да е непризнат, не само технически, но и литературен гений, който утре или в други ден ще ни напише на правилен български, без шикалкавене, какъв му е проблема, след месец-два - ще приключи делата си и най-накрая ще се извини на децата си, задето ги е замесвал в подобни мъчителни и травмиращи истории. Дано.



Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 06.04.11 10:27.



Тема Е, стига де!нови [re: tia9]  
Автор Melany99 ()
Публикувано06.04.11 00:47



Да не би всички тук да сме нормални?

Казано е веднъж, той ако иска ще си направи равносметка!

Ако не иска да прогледне, каквото и да говорим тук ще си остане тук!

Това не само към теб, а към всички със светите и диагнозите.





Тема Re: Мне...нови [re: MamaNetty]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано06.04.11 00:56



Много бъркаш.... откъм мене....
Едиственото мо желание /преди/ беше да я донакажа...
Ся не и помня и мутрата...
Не сън ангажиран- знам къв курволяк могат са жените - с туй сън ангажиран.
Коклото до Окад - той си знае..
Аз знам само едно - спечелих войната и се запитах - за къв чеп? На кой му трябваше това
Документално имам 2 папки
простотия някаква...
НО - тогава се налагаше - и ако е на война- нека е война...

Колкото ида плямпате - това е мъжки Свят! - все още
Дорде се гримирате самолети и кораби ви пазят
Напомням - сега канонизираха Батак и Ново село - за тях е нямало международна коалиция

Редактирано от 4usmivki на 06.04.11 01:03.



Тема Re: Е, стига де!нови [re: Melany99]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано06.04.11 00:57



Кой твърди, че е нормален и какво е нормален?))) Но усмивките ще продължавам да побутвам)))

Какво непоносимо напрежение –
да примиряваш разума със чувствата...
Добромир Тонев


Тема Re: Е, стига де!нови [re: Melany99]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано06.04.11 00:58



Не сме, някои сме нормални


Просто се въздържаме от писане по такива теми.
Има си ред, процедури, но най-важното - приоритети. А те са: 1-во и единствено и най-важно - децата. Ебаласъмиммайката /простете лошия ми френски/ на всякакви битки с бивши, настоящи на бившите, рода и сие..
Делата са си дела, децата нямат работа там... Процедури без грам омраза.
А при Оркада /и не малко други негови събратя от клуба/ не е така, уви.



Тема Re: Е, стига де!нови [re: tia9]  
Автор Melany99 ()
Публикувано06.04.11 01:01



И аз те обичам!
Цунк!






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.