Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Оркаде...нови [re: Orcad]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано05.04.11 22:05



Опитах се да те разбера през мъглата, която нарочно спускаш,
но уви, не съм сигурна, че успях...
Добре, ти си крил пари от данъчните в едни далечни, диви години .... ми случило се е - минало време.
Обаче така и не стана ясно, какво общо има твоето дело срещу продажното и крадливо ченге със следразводните делби между теб и бившата... при условие, че въпросният не и е любовник, нито брат или баща.
Да не говорим, че е абсурдно в тая история да замесваш децата си - а ти явно го правиш, макар непряко...

П.С. Ако си мислиш, че някой чете нашия клуб с идея да те раконспирира, значи не само с право се съмняваш в параноята си, но и си получил право да я лекуваш... спешно!

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Н`Даа...ОФФФнови [re: tia9]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано05.04.11 22:06



Епа по неговите физически критерии мисля да го докарвам, ама съм мноооооооооого проклета и устата





Тема Re: Н`Даа...ОФФФнови [re: Orcad]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано05.04.11 22:06



Там е работата .. Не мислиш !





Тема Re: Н`Даа...ОФФФнови [re: chavdar4e]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.04.11 22:07



мноооооооооого проклета и устата.....като ме настъпят по опашката

абе сестра си ми

Какво непоносимо напрежение –
да примиряваш разума със чувствата...
Добромир Тонев

Тема Re: Н`Даа...ОФФФнови [re: tia9]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано05.04.11 22:10



О, дааааа, само тогава, иначе - бяла и добра, цялата една усмивка





Тема Re: Н`Даа...ОФФФнови [re: chavdar4e]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.04.11 22:12



Целите сме две усмивки



Какво непоносимо напрежение –
да примиряваш разума със чувствата...
Добромир Тонев

Тема Re: Н`Даа...ОФФФнови [re: tia9]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано05.04.11 22:12



ако имате желание с твоето момче за приказвалка
кажете
допадаш ми, като мислене,
предполагам, че и твоя човек е сходен с твоето мислене
.............
ако пожелаете двамата
честта ще е изцяло за мен
кафе, бира, бърбън, лаф, усмехандо



Тема Re: Оркаде...нови [re: pravil_nick]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано05.04.11 22:14



Не разбра ли вече?
Парите, които си държал в къщи, пък някакво приятелче полицайче и жена му ги прибирали, за тях я съди да му ги връща.
Преди разправяше, че за семейното жилище наем щял да и търси, дето го ползвала да отглежда детето му там, после го обърна в кражба на неговите пари от страна на жена му, докато били семейство - на което аз му викам "кьорав карти не играе". Като е искал жена му да не му пипа парите, да не си ги е държал по чекмеджетата в къщи.

А синдрома "тъпа селянка" и "селска тарикатка" го прихваща всеки втори Ганю, когато малко се види с пари и си навие на пръста, че велик, а оная, дето му раждала деца и му слугувала... нали.





Тема Re: Н`Даа...ОФФФнови [re: tia9]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано05.04.11 22:17



Ся само чакам да се появят едни 4осмивки и ще стане като в песента на любимата ми съседка





Тема Уф...нови [re: pravil_nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано05.04.11 22:23



Дано да не си права, дано да си прекалено черногледа!

Обаче и на мен ми звънят от известно време камбанките за наш Оркад...нищо, че не се познаваме лично.
То бива бива...ама чак пък толкова "праведен" при развода, чак пък толкова делби и съдилища с ГОДИНИ, чак пък толкова "разбиращи" и плачещи деца на рамото му, чак пък толкова неподарени по празници подаръци, чак пък толкова ...
И всичкото туй, оказва се, че е заради някакви си "големи" пари, които Оркад избачкал на млади години и не е обявявал на данъчните, още докато е бил женен, а дечинята - още дребни... мъничко, но НЕГОВО престъпленийце.
Ама не... затова не е виновен той, виновна е жена му... че парите са били под дюшека - ТЯ ги е харчила за нея си, не за неговите деца!
Той само се е трудил честно и почтено с пот на чело... решения лично не е вземал, грешки не е допускал...тя е алчната простакеса и само тя е отговорна за ВСИЧКО!

Страх ме е да помисля, че точно тия пари дели след развода си по СИО...
Ако - да... това е лудост.
Предпочитам да мисля, че се дърлят заради някакво старо жилище...
За каквото и да правят обаче, на тоя етап, на който са вече - по-голямата отговорност я носи по-умният!
В случая... се надявам да е Оркада.

Не искайте много, за да може да платите цената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.