Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: чудя се...нови [re: PipilotaV]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.03.11 11:47



Ти си един истински мъж на място





Тема Re: чудя се...нови [re: Aлиca.]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.03.11 11:48



Не може да огрее навсякъде

Набира сили за теб.



Тема Re: Учудвам се на търпението на модераторите!нови [re: parvaty]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано18.03.11 11:49



Имам подозрения, че зад Петър Илиев се крие лицето Юлиян Вучков. Единствената разлика между двамата е, че професорът има поне две мозъчни клетки



М+З=ВЛ


Тема Re: чудя се...нови [re: Петър Илиев]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.03.11 11:50



Благодаря, вече и аз минах под дъгата........в обратна посока, че само за момченца съм го чувала

Греша, спор няма, човешко същество съм, а ние грешим



Тема Re: Аз лично се разведохнови [re: Петър Илиев]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.03.11 11:51



Сега пък грубости, като свършат доводите.......идват простотиите на помощ





Тема Re: Учудвам се на търпението на модераторите!нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор PipilotaV ( ...)
Публикувано18.03.11 11:55



Първата му умря изтощена след написването на последния му фундаментален труд. Боя се, че експлоатира една- единствена. Вучков, де...






Тема Re: Учудвам се на търпението на модераторите!нови [re: PipilotaV]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано18.03.11 11:59



Обаче пък ся ше му опънат бръчките на аванта. На Вучков де, Пешката едва ли има бръчки.

М+З=ВЛ




Тема Re: Учудвам се на търпението на модераторите!нови [re: LlRA..]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано18.03.11 12:04



Не се напрягай излишно.
Познато ми е това състояние, защото аз почти непрекъснато се намирам в него като чета в клуба някои неща - някога да съм избухнала?

Всъщност никога няма да има само теми, които ни харесват - това е очевидно. На един пречи едно, на друг - друго.
Но прекаленият светец и Богу не е драг.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Учудвам се на търпението на модераторите!нови [re: anbra]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано18.03.11 12:27



Разбрах те...разбрах, че проблемът е, че ми беше подрязан ентусиазма и бях обругана, когато пусках невинна готварска тема, която поне може да зарадва хората с нещо битово ежедневно, но трябва да се науча да търпя подобни обидни теми!

Защото думите имат свойството да се материализират...и ти го знаеш това.
Не знам, защо Нети сипеше какви ли не постове с правила и предупреждения за съобразяване и нетолериране на такива, които отявлено с еопитват да тровят атмосферата с наглост и агресия...явно у мен е повредата.

Чудя се какво ли ще се случи, ако пусна подобна тема и аз? И отговарям нагло и обидно към всеки, осмелил се да ми пише. Да разбирам, че ще бъда толерирана и аз, защото поне ще стане весело и клубарите ще се поразтоварят докато аз им пиша това, което мисля и докато изчаквам докъде ще се разпростре толерантността и чувството им за хумор...щото не ми дреме за тях и за клуба.

И клуба май беше станал ВИП за избягване именно на такива набези. Не знам, май аз нещо не разбирам. Затова трябва да мълча.

Последно напишете какви са правилата на клуба, защото лично аз съм объркана. Всъщност приемам, че грешката сигурно е у мен...повредени възприятия, извинявам се.



Редактирано от LlRA.. на 18.03.11 12:30.



Тема Re: Защо се развеждате?нови [re: Петър Илиев]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано18.03.11 12:35



Яяяяяя, то купон ставало тука....пък аз съм изпуснал :)))
Ми първо - развеждаме се....щот сме се оженили....
Държавата /светската/ е включила опция развод към "институцията брак"...и кат всяка опция - ползваме си я...ко ся :)
ако те живеят съгласно каноните на християнската вяра, те никога няма да се разделят
Я да бягаш....Ам тез дет не са християни ко?


Аз пък тъй и не намерих време да се разведа църковно - начи съм бракуван...
У гражданското.....благоверната обеща всичките там думички, а мен ме питаха само дали я вземам, не са ме карали нищо да обещавам
И не на последно място....приеми развода като....Закон за защита на потребителите.....




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.