Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Въпросченови  
Автор Ищар ()
Публикувано07.03.11 09:51



Защо красивите разведени жени и не само, но да наблегнем на посочената таргет група, та защо в повечето случаи се държат сякаш са хванали господ за шлифера? Размятат мъжете, които се валят в краката им, като клоун - чувството ви за хумор, докато красотата им изтича с годините между пръстите им.
В един момент, единственият им коз просто няма да го има, а и мъжете ще спрат да се правят на прасета, опитващи се да изкарат трюфела от самовлюбената си кална обстановка. Тогава всеки влак ще е интересен, ако въобще го има.
Въпросът ми е провокиран и моята собствена красива и празноглава понякога главица.


Защо го правя, м...а му?



Тема Re: Въпросченови [re: Ищар]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано07.03.11 10:07



И к`во ти изтича между пръстите?
Красотата?
хехе

бях женен вече, с дете

видях едни ръце с пръсти върху колене,

с ръка върху тях, коленете

но вече имаше халка едната ръка и замълчах,
щото и аз го раздавах с халка

веднага ги познах ръцете
тъъ...

как изтича красотата между пръстите с годините?
..........
или се изживяваш, като еднодневка



Тема Re: Въпросченови [re: Ищар]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.03.11 10:13



Защо да са хванали господ за шлифера, просто са направили това, което са счели за необходимо - развели са се. Едва ли съществуването им е подчинено на размятане на мъжете - нормално е да не им обръщат особено внимание защото държат на свободата си и не желаят обвързващи връзки поне на първо време. Красотата далеч не е единственият им коз - дори не е никакъв коз, я колко млади и хубави момичета има наоколо. Това е направо смешно като твърдение. И последно - който иска да се качи на някакъв влак се качва обикновено. Няма пръв, няма и последен. Никога не съм могла да разбера приоритета - мъж или някакъв там съжител и цялата мисъл и енергия подчинени на това... Поне за мен не е никак определящо, а и изобщо не ми е стояло в главата, че пък и да ме тормози и генерира въпроси подобни на твоите...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Въпросченови [re: anbra]  
Автор Ищар ()
Публикувано07.03.11 10:20



Опитът за самоирония явно е бил неумел, щом не е уловен.
Инак съм съгласна с теб в частта Едва ли съществуването им е подчинено на размятане на мъжете - нормално е да не им обръщат особено внимание защото държат на свободата си и не желаят обвързващи връзки поне на първо време. Красотата далеч не е единственият им коз
Това е като препъни камък и доста пречи, още повече, ако не е направено в няколкото години след развода, а като се понатрупат, някак си ставаме самодостатъчни.





Тема Re: Въпросченови [re: Ищар]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.03.11 10:34



Кой и къде е разпоредил като единствено правилно непременно да живеем заедно с някого?
Кому пречи т.нар. самодостатъчност?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Въпросченови [re: Orcad]  
Автор Ищар ()
Публикувано07.03.11 10:38



Ами - да, изживявах се като такава, но ми омръзна.





Тема Re: Въпросченови [re: anbra]  
Автор Ищар ()
Публикувано07.03.11 10:39



Не ми пречеше, но започна да ми тежи, а това значи -нужда от промяна.
Но някак ми е трудно вече да се доверя, както, когато бях на 20, а това е обяснимо.





Тема Re: Въпросченови [re: Ищар]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.03.11 10:44



Ако ти тежи, тогава спри да подмяташ мъжете в краката си

, спри си влакче и се качвай на него.
Да се довериш, викаш... не знам дали трябва и дали е изобщо възможно. Опитът не винаги помага, доста често и пречи...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Въпросченови [re: Ищар]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано07.03.11 10:44



ДА!
ама и сега,
като си видя бивши приятелки ми се струват красиви
..................
това ти казах
хм
и бившата ми жена е красива, според свидетели
..........
просто престанах да я обичам,
но не я мразя
карай



Тема Re: Въпросченови [re: Orcad]  
Автор Ищар ()
Публикувано07.03.11 10:59



Знаеш ли, при мен нямаше остатъци от любов, когато се разведох, имаше остатъци от наранено его и загубена "собственост". Точно това ми беше проблемът, че смятах, че щом ми е мъж, ми е длъжен и е жигосан навеки с моя печат. Велика вселенска грешка. Никой не е собственост на никой! Никой не е длъжен на никой, дори да са бракувани, вречени, обетирали се и т.н.


Лошото е, че след развод винаги остава мнителност, недоверие и страх от повторна грешка и това е предизвикателството.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.