Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема За връзките с по-млади мъже..  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано03.03.11 01:27



Вай, вай, вай....Лиро, по твоите стъпки съм тръгнала. УжасТ!



Баси толква ли одъртех вече бе, стряскам са..

Та, след тва лирично Встъпление, кво ви е мнението по ?са.


Имат ли бъдеще, до колко по-младия може да бъде по-млад, и Едиповия комплекс и секс базата каква роля играят...

Баси, ново ми е...

Devil may cry...

Редактирано от милейди на 03.03.11 01:28.



Тема Re: За връзките с по-млади мъже.. [re: милейди]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано03.03.11 08:00



Непълнолетен ли е?



и Едиповия комплекс и секс базата каква роля играят...



Тема Re: За връзките с по-млади мъже.. [re: милейди]  
Автор freenandy (член)
Публикувано03.03.11 08:49



Аз лично не съм фен, въпреки, че не поддържам становището, че е невъзможно. До 5-6 година както и да е , но повече от това не мисля, че е добра идея.





Тема Re: За връзките с по-млади мъже.. [re: милейди]  
Автор ellynora (член)
Публикувано03.03.11 11:05



Това е чисто избиване на комплекси . Все едно си неспособен да си намериш на твоята възраст.
И на мен скоро ми се предлагаше един 23 г. и изобщо не е геройство да тръгнеш по кривата права надолу. Самия ти няма да се чувстваш добре.
Крайно против съм за голямата разлика както в единия, така и в другия случай. До 7-8 г. и ако не си личат може.



Тема Re: За връзките с по-млади мъже.. [re: ellynora]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.03.11 11:09



Ти първо ги питаш на колко години ли са?

И отсяваш тутакси тези в подходящата възрастова група или...? И коя е тя? Има ли правила?

Е, сега, има доста големи възрастови диапазони, които човек трудно може да си представи, че може да "работят" в рамките на една по- трайна връзка, но знае ли човек...Напоследък мъжете не се грижат много за себе си...




Тема Re: За връзките с по-млади мъже.. [re: PipilotaV.]  
Автор ellynora (член)
Публикувано03.03.11 11:14



Извинявай, но 20 г. почти разлика и колкото и да те убеждават, че не ти личат все пак си имам огледало в къщи и знаем за какво става въпрос - пак за единия ....





Тема Re: За връзките с по-млади мъже.. [re: ellynora]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано03.03.11 11:39



Аз не се оплаквам от 7,5 години разликата с мъжа ми. Като се запознахме, той беше на 25, аз на 32 и си го намерих достатъчно зрял като мислене за възрастта си. Като прибавиш и факта, че 30-те изобщо не ми личаха нито във външността, нито в поведението, а дотогава предпочитах по-възрастни от мен мъже...


Единственото неудобство в началото беше, че някак, все ме подбутваше като по-голяма и опитна аз да се оправям със сума решения на чисто битови проблеми...изморително е, ако една жена е с нагласата да я глезят и да мислят вместо нея, но ако не е, всичко си идва на място с времето и съвместния живот.
В секса...младото си е младо, вееееееееее!



Тема Re: За връзките с по-млади мъже.. [re: ellynora]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.03.11 11:45



Е, защо задължително говорим за 20 години разлика?






Тема Re: За връзките с по-млади мъже.. [re: милейди]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано03.03.11 11:49



Възраста не се определя само по годините, а и по акъл, опит и т.н.Аз съм с "кака", защото съм "надскочил " себе си и "агнешкото" не ме кефи вече, изнервя ме.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: За връзките с по-млади мъже.. [re: милейди]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано03.03.11 11:54



Абе всички ще дойдете на нашето с Алиса, е гледам и Ной се е присъединил към групата

...ам анали трЕбваше да ни овикате преди години....

За повече от 10г. максимум разлика и аз съм скептична:))...но се доказа с 10г. може да се живее вече 12 години
Важен е все пак и неговият старт. Ако е на 28-29г. и с нещо под шапката вече-бива




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.