Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: За връзките с по-млади мъже..нови [re: PipilotaV.]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано04.03.11 16:50



Мъжът става по-готин с годините....




3-4 тека навечер не могат и да се сравнят с чаша вино пред камината, с човек от който всъщност има какво да научиш..., дори и със скромния един тек след тва.

Ми ясно им е , ма кво от тва, след като получават каквото искат...

Я другите да го получат де, и то за по-дълго време...

Devil may cry...

Тема Re: За връзките с по-млади мъже..нови [re: милейди]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.03.11 16:54



Шапка ти свалям. А аз на 33 опищях ортакъка ,че съм кака на 25-6 годишните.

Аз на 33 опищях орталъка, че съм женена за цял живот и с бебе-ремарке на гърба!


Рано ми беше още за такава набутвация!

Тебе лъжа, мене истина, ама наистина си чакам 60-така, че да си отживея.
Синковецът ще е на 28 по това време и отдавна ще си е оправил живота.
Съпружето....не знам. Все чака аз да подам тон за атракция. Май, ако реши да ме зарязва, пак мен ще пита за коя да се ожени.



Тема Re: За връзките с по-млади мъже..нови [re: Aлиca.]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано04.03.11 16:59



Оффф Лисоооо, пак не си разрбрала, та пак от начало ще обяснявам.



Не ща да ставам кат вас двете. Ако си го навия на пръста - ще стана. То пък тва е най-лесно да омоташ петле в таз еВална възраст, кат демонстрираш, че вече си понаучила туй-онуй.

Първо не ми се рамножава повече, което е МНОГО важен фактор и второ....виж първо

Последното ти изречение не го разбрах, но понеже е написано да звучи мъдро и блестящо, да речем , че оценявам напъна ти...

Devil may cry...

Тема Re: За връзките с по-млади мъже..нови [re: милейди]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано04.03.11 16:59



Зависи. Имам някакъв опит по въпроса и не бих била еднозначна в мнението си...А би трябвало да си усетила, че за "3- 4 тека пред камината" изобщо и не става дума. Узряването в секса и за двата пола и качеството се достига с годините. Но има едно разминаване в моженето на някакъв етап...Но даже и това не е същественото, когато говорим за връзки като тези, които обсъждаме, тъй като уменията в секса не са плод само на възраст.

Но определено не бих делила хората, от които има какво да науча, по възрастов признак.






Тема Re: За връзките с по-млади мъже..нови [re: Aлиca.]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано04.03.11 17:02



Хехе...ми отживей си

Редактирано от милейди на 04.03.11 17:03.



Тема Re: За връзките с по-млади мъже.. [re: Aлиca.]  
Автор danaia nn ()
Публикувано04.03.11 17:04



хе хе на 33 имала бебе



Аз като родих на 22 найш кво ми е гот сега да си клатя краката



Тема Re: За връзките с по-млади мъже.. [re: PipilotaV.]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано04.03.11 17:09



Младите мъже могат повече

, затва си пасват идеално с по-зрелите жени дет вече са понаучени....

Не е то така от нищото таз комбинейшън. Както и по-дъртите мъже с по-младичките. Пак се уравновесяват потребностите

Нищо в тоз живот ней случайно.

Та по въпроса кои са по-добри лИбовници от мъжете - младите петлетата междъ 20-35 или тез между 35-50: МЛАДИТЕ..без да се замислям.

Пробала съм ги, понеже.... Но пак избрала вторите. Те имат купища достойнства, дет единия кекс не може да компенсира.

Devil may cry...

Редактирано от милейди на 04.03.11 17:12.



Тема Re: За връзките с по-млади мъже..нови [re: danaia nn]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано04.03.11 17:10



и аз и аз

...

Devil may cry...

Тема Re: За връзките с по-млади мъже..нови [re: милейди]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано04.03.11 17:15



Е, виж, аз се придържам към друго: не ме интересува възрастта, стига да не иде реч за някакви потресающи разлики и да давам напразни надежди на някой, който тепърва би трябвало да реализира своето перфектно семейство с поне две деца и куче, примерно

. Просто не бих му губила времето, тъй като няма да е честно... Но, що се отнася до останалото, и без да имам опит с толкова млади мъже, съвсем не съм убедена, че априори те имат по- впечатляващи умения. Мисля, че или имаш сетивност за хубавия секс, или нямаш. Едната физическа потенция не е достатъчна. Да не говорим, че всичко останало е въпрос на отношения, а не на сношения... А плочки по корема и просто стегнато младежко тяло не ме впечатляват достатъчно, честно казано.




Тема Re: За връзките с по-млади мъже..нови [re: милейди]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.03.11 17:20



Оффф Лисоооо, пак не си разрбрала, та пак от начало ще обяснявам.



Не ща да ставам кат вас двете.


Е, щом не щеш да имаш перфектни отношения с бащата на детето ти, много ти здраве!
В цялата ти тема пробвах да ти обясня, че независимо от възрастта, свестният мъж си е свестен мъж. И, че умната, свястна жена гледа на качеството, не на годините.

Ти се изживявай като шафрантия, аз ще се мъча като "лелка", нямаме поводи за делба на имущество.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.