Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сайтовете за запознанства [re: ellynora]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.02.11 19:23



Това не се ли смята за петно в автобиографията?

От моя гледна точка, само за чиста загуба на време. Мъжки тъпотии мога и по дирските клубове да чета. Ама и да се ангажирам да поддържам чат....





Тема Re: Сайтовете за запознанства [re: ellynora]  
Автор Galeon ()
Публикувано28.02.11 21:06



Имам една регистрация отпреди амнайсе години --така и си остана клетата ,без никакво развитие

,мисля че беше в същия този сайт в който разкриха оня извратеняк по битивито ,явно заради подобни афери посещаемостта спада и преди седмица ми пратили на пощата едно симпатичничко писъмце--да си подновя регистрацията намсикво ,намсищо)

За съжаление ,мое разбира се и на хилядите пропуснали звездни мигове с мен девойки ,нямам и намерение (засега) да подновявам регистрации в подобни пезевенклъшки сайтове

Tell me a Story....:)

Тема Re: Сайтовете за запознанства [re: ellynora]  
Автор Liya ()
Публикувано28.02.11 21:35



Като на улицата е - има всякакъв народ

Аз лично влизах за забава, но нараних без да искам свестни мъже... и се дел-нах от там Опитай - има истории с щастлив край Познавам няколко такива двойки



Тема И аз [re: Liya]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано28.02.11 22:10



... познавам няколко такива двойки.
Била съм и наранявана и съм наранявала при запознанствата си в тези сайтове, но не мисля, че щеше да е по-различно, ако се бях срещнала с тези мъже на улицата, в бар или библиотека. В този смисъл - сайтовете за запознанства, клубовете фейсбук и разните му чат-програми са само още едно допълнително средство за общуване и търсене на себеподобен - средство, което е улеснява, спестява странични инвестиции и време донякъде.
Така че не вреди да се опита - непредубедено, предпазливо и търпеливо, с ясна представа кой си, какво предлагаш и какво търсиш...

П.С. Много мъже там търсят само секс / но то и много мъже го търсят и извън нета/, хубавото е че има и такива които търсят сериозни връзки /освен секса/. Наистина има.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: И аз [re: MamaNetty]  
Автор ellynora (минаващ)
Публикувано28.02.11 22:18



А това, че гугъл е вързан с повечето от тези сайтове не е ли проблем? За бъдещото ти лично или професионално развитие?



Тема Re: И аз [re: MamaNetty]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано28.02.11 22:46



Така че не вреди да се опита - непредубедено, предпазливо и търпеливо, с ясна представа кой си, какво предлагаш и какво търсиш...
Абсолютно съгласна!





Тема Странно [re: ellynora]  
Автор Koм (ентусиаст)
Публикувано28.02.11 23:16



обикновено съотношението е точно обратното.

Кой е тоя сайт да взема да го посетя?



Тема Re: Странно [re: Koм]  
Автор ellynora (член)
Публикувано28.02.11 23:20



Същия твоя , само че като сложиш там възрастовата група малко след 40 такива са параметрите на съотношението.





Тема Re: И аз [re: ellynora]  
Автор XeйЖивoт! (неустоима)
Публикувано28.02.11 23:20



Ти смяташ да си напишеш истинско име, професия, възраст и тн????

Ааа, не се прай така... после да ти направят някоя разработка, сересе и нещо подобно и ставает страшнна проста

Ако те влече да пробваш, пробвай - но подхождай с чувство за хумор, не очаквай чудеса на втория ден, нито тълпи принцове, очаквай неочакваното, винаги си имай едно наум и тн Ти може да си с мръсни обувки, ама той ще има маруля между зъбите и косми в носа... никой не е съвършен, не го забравяй :-)))

Лично за мен престоят ми в такива сайтове беше крайно поучителен и в крайна сметка, като тегля чертата - ползотворен и забавен! Но все пак аз съм непоправимо позитивен оптимист и обикновено гледам на нещата откъм смешната им страна - има и хора, които страшно се парят и отвращават от противоположния пол - благодарение на подобни сайтове

Joy

Тема Re: И аз [re: XeйЖивoт!]  
Автор ellynora (член)
Публикувано28.02.11 23:25



Доста писания изчетох и за момента генералният извод е, че смисъла е близък до нулевия. Но това за името и т.н. е доста поучително, освен ако няма да те познаят на снимката.

Но от по-далече така. Знам ли, за момента нямам желание. По-нататък ще го сложа в графата експерименти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.