Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Извинявай за въпроса... [re: Aлиca.]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано24.02.11 23:47



Абе има ли още толкова неграмотни хора да не са наясно при какви положения български съд присъжда съвсем мъничко дете на бащата и колко процента са такива случаи?

Хехе, даже може да не го решава съда, не мислиш ли





Тема Re: Шантав мъж [re: Aлиca.]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано24.02.11 23:55




Има и други варианти....
Жокер - обикновенно искат да помогнат....

Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор

Тема Re: Шантав мъж [re: 4usmivki]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано25.02.11 00:08



Това, че обикновено искат да помогнат, не е необорим аргумент за пред жената, пък и за пред себе си. Ако не си напълно съгласен с инструкциите на мама. Не ми се измъквай сега.



Моята мама като дойдеше у нас да помага с бебето, оказваше толкова непоискана помощ, че ум да ти зайде! Любим номер и беше така да ни пренареди гардероба, че гащите си да не намерим. С най-добро желание да ни подреди дрехите правилно - според нейното правилно. Или пък окупира кухнята и почне да ми преподрежда шкафовете и да готви нещо, което никой не го обича. Малииииии! Пяна на уста ми е докарвала да споря с нея и да и забранявам! А мъжът ми си притреперваше от недоволство и мрън-мрън - на моята глава, защото възпитан пусто и не смее да и направи забележка.
Та, ако и аз се изхлузвах като него с оправдания "Мама каза...", досега да сме си откъснали главите - и кой откъде е. Той заради моята мама, аз - заради неговата.

Искали да помогнат... тъй, де то ясно, че не искат око да ни вадят, ама що не се оправяте вие с мамите си, бре? А все жените ви го отнасят.



Тема Re: Шантав мъж [re: Afraid_to_be_alone-2]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано25.02.11 00:25



По принцип не чета такива теми, прекалено ми е лично. И понеже тази вечер я прочетох цялата (както казва Лира няма случайни неща), бих искала само нещо да ти напиша. За разлика от повечето клубари дето бягат като от огън от бившите си и не искат да чуят за тях и казват, че страницата е затворена (аз това не го разбирам), за мен страницата е затворена за "мама". Не знам защо ме върна в онова тогава. Забравила бях.

Помня само, че всичко оставих и избягах, ама не след 1 година. Иначе щях да полудея.

На теб успех ти желая!

Редактирано от danaia_nn на 25.02.11 00:29.



Тема Re: Шантав мъж [re: danaia_nn]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано25.02.11 02:04



По принцип Даная ще ме псува, а аз .....ми да ме псува, че ме топли


Бе за толкоз време не се ли научихте бре....чудя се д се смея или да ме е срам

Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор

Тема Re: Шантав мъж [re: Afraid_to_be_alone-2]  
Автор tra_la_la_la_li (непознат )
Публикувано25.02.11 03:40



Майка му те обижда, той те лъже, а ти си траеш.Всичко това говори за ниско самочувствие при теб, което, според мен ,се дължи на това, че финансовото ти положение не е добро от една страна, а от друга-си на негова територия и нямаш никаква морална подкрепа(от родители, роднини, приятелки). Докато си зависима(материално и нематериално) от мъжа си, той винаги ще поставя неговото си семейство(в частност майка си) на първо място! Единствено въпрос на възпитание от негова страна е дали той ще го прави това демонстративно или не! Изходът е да си намериш бързо работа и някаква среда от хора, с които да комуникираш пълноценно. Тогава един куп неща няма да те впечатляват вече, а битовизмите, които те дразнят, ще са намалели значително. Като усети, че си достатъчно независима да се справяш и сама, мъжа ти, хващам се на бас, бързичко ще коригира отношението си към теб, защото ще е наясно, че в един момент може и да хартиса от живот ти. А... авторитета на "мама" ще има значение за теб толкова, колкото и факта дали Вселената е безкрайна или не:-)

Горния сценарий обаче зависи изцяло от уменията и от способността ти да се адаптираш в нова среда, в която трябва да започнеш всичко от нулата. Ако, обаче, не си достатъчно мотивирана да успееш сама, винаги ще попадаш на мъже(не само този, а и следващите), които ще те третират като неравностойна на тях и ще те поставят в един или друг тип зависимост.

Редактирано от tra_la_la_la_li на 25.02.11 03:43.



Тема Re: Бравос! [re: MamaNetty]  
Автор XXLMORE (ентусиаст)
Публикувано25.02.11 10:42



Свързах се с родата. И останах вечна... за нея. Не и за синчето
То и при мен стана така, и досега за празници и при проблеми на мен звънят, мен питат за информация, понякога и за помощ, свекърва ми отдавна я няма, но сестрите и племенниците, братовчедите, абе децата ми си имат кръвната връзка с тези хора, а както се казва, кръвта вода не става.Аз не съм имала почти никакви проблеми със свекърва си, но само на първо време поживяхме заедно, а после бяхме надалече, само зимата идваше при нас и много ми помагаше за децата в това време.Само че тя беше патила жена, много ми е разказвала какво и се е случвало едно време с нейните свекър и свекърва и съзнателно се стремеше да не прави като тях.Винаги можеше да се разберем с нея и на мен е казвала много неща, които синът и никога не научи.
Обаче познавам други жени, в ролята си на свекърви изгубили всякакво чувство за логика и здрав разум, някои обзати от ревност, други от стремеж за власт на всяка цена.Тежко и горко на жена, станала снаха на такава жена.Познавам жени, които подчинени на обстоятелствата живеят с този проблем и честно казано, никога не бих искала да съм на тяхно място.
Така че каквото и да си говорим, има голямо значение с какъв човек си имаш работа .



Тема Re: Шантав мъж [re: tra_la_la_la_li]  
Автор Afraidtobealone (непознат)
Публикувано25.02.11 10:56



Всъщност се опитвам да си намеря някаква среда, въпреки че ми е много трудно. Трудно ми е защото тъкмо започна да контактувам с някой и той каже, че този човек не струва и е добре да огранича контактите си с него. Той си има приятели, но си излизат по мъжки. В София винаги съм имала среда, много приятели, излизала съм много и определено не съм била толкова затворена като там. Сега той се дразни дори като говоря с приятелка по телефона повече от 2 минути. Имам чувството, че иска да стана една тъпа патица, която няма интереси, няма приятели и близки, няма на кого да разчита. Работа по принцип имам, но съм по майчинство. Преди да изляза по майчинство пък ме критикуваше като работя извънредно, а аз го правех, за да имам пари, защото усещах накъде вървят нещата. И до ден днешен пари не му искам, може да взимам 200 лв., ама се опитвам с тях да се оправям.



Тема Re: Шантав мъж [re: Afraidtobealone]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано25.02.11 11:08



Мило момиче, знам сега ще ме емнат, но ти го казвам:
СПАСЯВАЙ СЕ OT БГ ПРОВАНСА дето повечето се знаят и си дишат във вратовете /не говоря за голями градове-Пловдив, Варна, Бургас, Търново и т.н....но предполагам не си там/ , ако това не ти е било естествената среда в която си израснала и познаваш! Ако съществото ти се противопоставя на това бягай преди да се разболееш от преглъщане и подтискане.
Дано имаш свестни родители в София и те разберат, защото иначе ще трябва да траеш този ужас.

Успех!



Това от мен.

Редактирано от LlRA.. на 25.02.11 11:24.



Тема Re: Шантав мъж [re: Afraidtobealone]  
Автор fri_flyt (щастлива )
Публикувано25.02.11 11:09



ще се справиш, сигурна съм, само бъди умна! Още малко и времето ще се оправи, ще излизаш с детенцето навън, ще се запознаеш с други майки и ще посвикнеш. Трудно е с толкова много нови неща - бебе, ново място, чужди хора, трябва ти време, търпение, любов и здрав разум.
Това обаче с 200-те лева ме притеснява - парите не са ли ви заедно??
Късмет






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.