Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Въх...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор XXLMORE (ентусиаст)
Публикувано23.02.11 17:20



Права си, няма смисъл пак дасе влиза в онези филми



Тема Re: Много емоции, много нещо!нови [re: MamaNetty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.02.11 20:27



Ох, Нети, цялата тази женска кампания в темата "мога с него, мога и без него", хвърляне на боб за бъдещия все по-закъсващ семеен секс и предпразнични уверения, че "равностойния" партньор чака горката жена с бебенцето зад ъгъла с годежен пръстен и навирен опашляк...напред, към светлото бъдеще, в което никой няма да и боядисва кухнята червена...само ако си дадеш сметка как изглежда отстрани, би се усетила защо те резнах с онова изреченийце.

От моя гледна точка и куп години и преживелици, останали зад гърба ми, авторката на темата малко нещо капризничи. Бих и препоръчала дори да удължи максимално гостуването си при нейните родители с бебето - поне няколко месеца и да се настройва за "благините" на разведена мамичка междувременно. За да не се оплаква после пак, че глупава излязла, не преценила.

Не виждам участие по темата на тези разведени и самотни майки клубарки, които по неволя от години си отглеждат дечицата, за да "рекламират" чрез личния си опит светлото бъдеще на разведена с малко дете.
Доста едностранчиви са съветите към жената дотук поне. Тъжното е, че си почесваме пръсчетата с клавиатурите от позицията на хора, които са си уредили живота и не ни пука реално жената на какво ще клъвне и как може да си докара още по-големи неудобства, за които хабер няма сега.



Тема Re: Въх...нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.02.11 20:32



Пиша го в съседната на една друга тема, препълнена с хвалби какъв лайф настава вече като не е женен човек. От все същите никове. Достатъчно е само да попрочете човек, че да се ориентира.





Тема Re: Много емоции, много нещо! [re: Aлиca.]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.02.11 21:11



Аз съм била женена и разведена, та мога да се видя отстрани и в двете роли
Но ти не си била разведена, нито пък си била докарвана дотам, че да искаш силно развод, до степен да не може да понасяш вече статуквото - да се разболяваш, да губиш себе си, да вредиш на околните...
От всички, които писаха, именно ти си тая която не може да се види отстрани в подобна ситуация и да бъде обективна, просто нямаш базата...

Мисля, че темата се разви доста широкоспектърно - бяха изказани всякакви мнения. И позитивни и негативни, предпазливи и крайни... твоите мнения на мен ми звучаха най-крайно обаче и то не заради съдържанието, което е по християнски постно, а заради назидателния и императивен тон, който не ти прави чест.
Да спрем дотук. Нали вече приехме тезата ти за развода като краен вариант на решение...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Извинявай за въпроса...нови [re: Afraidtobealone]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано24.02.11 00:33



... не съм чела нищо надолу, но при условие, че:

Женени сме от няма и година, имаме си детенце на няколко месеца

Искам да те попитам, ти защо роди от този мъж?

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!


Тема И нещо друго, важнонови [re: Afraidtobealone]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано24.02.11 00:44



Дали никът ти има общо със състоянието на духа ти?



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Абе, що ми се струванови [re: Afraidtobealone]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.02.11 08:09



че тази свекърва има твърде много свободно време за размисли? Що не вземеш като затръгва той за към нея да тръгнеш и ти, пък да вземеш детето и да и го оставиш да го погледа малко, да му се порадва, щото внуче нали... Пък да отидете да пийнете кафе с милото навън, докато Мама Свеки си припомня какво е да нямаш мисли.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Много емоции, много нещо!нови [re: MamaNetty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано24.02.11 08:10



Човек може много здраво да си оплеска живота между 30 и 40-те си години, нали?



Отгоре на всичко, няма и оправдание, че бил млад, глупав, заблуден и другите му виновни.



Тема Re: Абе, що ми се струванови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано24.02.11 08:18



Щото се иска малко мозък за подобен удобен за всички сценарий.



Е, досега я препрочитах момата - като за жена на 30+ още лапа мухите и тропа с крачета.



Тема Re: !нови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.02.11 08:19



Не му става сега, каквото му става.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.