Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Шантав мъж [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано23.02.11 15:44



айде още един от Арабския халифат.

ххаххахаххааа, не бееее...
Майка и просто и каза, че не може на всяко "щукнало и " да си стяга куфарите, а малко да се помъчи за семейство, че то не става ей така....
Иначе веднага си вземат булката, ако наистина я тормозят, а не се самотормози... тя познаваше щерка си....
Питай ся щерката дали ще се върне при майка си


п.п: Всъщност предпочитам да гледам достойнствата на арабския халифат, комбинирани със светските такива, отколко "секса и града"

Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор

Редактирано от 4usmivki на 23.02.11 15:48.



Тема Re: Чудесен пост! [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.02.11 15:44



А ти си сдържай езика тук и се усуквай на свекърва си...

Не те разбрах???
Кое точно те засегна в постингите ми?



п.п. свекърва ми е зодия Стрелец, нЕма нужда да и се усуквам, знам къде са и бутоните.



Тема Бе, то [re: Aлиca.]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.02.11 15:46



...на теория добре звучи, убедително някак, ама на практика...хм.
Жената сигурно се притеснява от тебе, но го показва по особен начин - пробва да се налага във вашия дом, за да си осигури авторитет и зачитане. Подари и ги тези неща на първо време. Хем ще те захаресва повече, хем ще кротне.
Да, ще се кротне свекървата, ама само ако говори за нормален, леко объркан човек, реагирал пресилено в кризисен и напрегнат за всички период.
Няма да се кротне обаче ако се касае за манталитет изграждан с десетилетия и подкрепен от "околната среда", нито пък, ако става дума за вродена характеропатия...
За варианта "едипов комплекс", май по-добре да не напомням...

Наистина съветвам авторката на темата да прочете специалистите, които са работили с години по нейния проблем- имам предвид книгата отровните роднини. Няма защо ние тук да откриваме топлата вода.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 23.02.11 16:10.



Тема Re: Шантав мъж [re: 4usmivki]  
Автор XXLMORE (ентусиаст)
Публикувано23.02.11 15:53



"той от гордост ще иска да си вземе детето, ако замина"....
може и да иска, ама едва ли ще го огрее

освен ако майката не реши да го даде на свекито за отглеждане, ама като в оня виц с Айшето на първата брачна нощ, като я питал мъжа дали е девствена Дали, дали, ама надали
Майката си е отживяла вече, щом не е на 20 години, има си къща и родители да помагат, ще си намери и работа вС с по голяма вероятност.Въпросът е да не се стига дотам, че да и се налага да се връща в собствения си дом, а домът в който е влязла, да стане неин, а не да е като гостенка или квартирантка, то на тях не им дават да си боядисват както си искат.
Всъщност като последен вариант имах идея да замине с детето и да покани мъжа си да дойде с нея, за да е със семейството си, ако нещата не се оправят.Така хем ще го отбие от мама, макар и на възраст, а и ще има шанс общо да създадат нещо и да се справят като семейство.



Тема Re: Бе, то [re: MamaNetty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.02.11 15:59



Наистина съветвам авторката на темата да прочете специалистите, които са работили с години по нейния проблем- имам предвид книгата отровните роднини. Няма защо ние тук да откриваме топлата вода.

Аз съм ЗА с две ръце за подобни четива. Много помагат да се разберат и оценят правилно чуждите и най-вече собствените грешки в комуникацията. И за по-ясен мироглед и намиране на адекватни решения са полезни.

Ще си пробутам линк и на това, което чета в момента. Отнася се до възпитаването на деца в духа на Тора, щото от еврейски сайт на руски. Но ако човек се абстрахира от религиозния момент, има доста полезни неща, отнясящи се не само до отношения с децата, а и към възрастни:







Тема Re: Бе, то [re: MamaNetty]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано23.02.11 15:59



Мамо Нети -ще си позволя да кажа, че не сме се толкоз поамериканчили....
относно книгата...
Но това си е функция от имането/към нямането отнесено към хипотететичното възприятие към имането на пъррвите/ от вторите....
Който е математик да го изрази във формула.... спестяваме цяла книга
да тури и съответните допустими и да даде легенда - цяля книга ще спести :)

Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор


Тема Re: Чудесен пост! [re: Aлиca.]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано23.02.11 16:00



Темата била за амбициозни неначесани пички, не за родителки.



Тема Re: Шантав мъж [re: XXLMORE]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано23.02.11 16:05



хех, заменяш единия вариант с друг....
Но когато мъжа не се меси в кухнята на тъщата, а си помагат в бачкането с тъста - друга работа....
нали?
Ама за снаха и свекърва е трудно!
До какъв извод стигаме?
Ако тъста е механик, а аз незнам -= ко ще направя, ако имам желание?
Кажи ми и ми обясни как да го направя? А не " кой си ти, че да ми казваш кое и как?"
До какъв извод стигаме?

Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор


Тема Въх... [re: Aлиca.]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.02.11 16:07



...ти това на мен ли го написа, како?


Аз пък така наивно да страдам от заблудата, че щом една жена се е решила да прави семейство и да отглежда дете, е длъжна да подчини поне малко собствените си напъни за величие и мераци за "равностойни" любовници на потребностите на детето си.
Моля да ме извините за неадекватните включвания. Темата била за амбициозни неначесани пички, не за родителки.


Преди да изливаш подобна абсолютно ненужна за тая тема агресия, виж собствения си живот и поведение в брака, и извади гредата от собственото си око! Клубът не е късопаметен, а пък реакцията ти сама говори, че не си обективна по темата - само дето не знам в коя роля ще се вживееш в следващия си постинг - на неначесаната пичка или на жертвоготовна родителка... и в двете няма да си убедителна.

Смени малко палитрата и четките...и не го дай по-ренесансово, моля те!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: ...))))нови [re: 4usmivki]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано23.02.11 16:08



До какъв извод стигаме?

Откъдето жената от там е родата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.