Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Шантав мъжнови [re: Afraid_to_be_alone-2]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано23.02.11 15:10



не виждам насилие, (поне изразено), алкохол или сексуални проблеми.....
Със сигурност още имате шанс като двойка или семейство......
жена си... все ще измислиш нещо....късмет.....

Ако една жена знае цената си - значи често й се е случвало да я казва на някого..


Тема Re: Шантав мъжнови [re: XXLMORE]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано23.02.11 15:13



Е ти каза, нещото, което не исках да кажа така директно.
Ама не ти напрви впечатление "той от гордост ще иска да си вземе детето, ако замина"....
САмо, че на мен ми направи голямо впечатление....
А на вас ви убягна , явно!

Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор


Тема Re: Шантав мъжнови [re: Afraidtobealone]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.02.11 15:21



Ако кажа, че нямам възможност баш тогава, се почва едно ходене по мъките всеки ден-как работата ми била скапана, какви са тези работодатели, ами те не можели пък всички с мен да се съобразяват, така че да направя всичко възможно, за да съм в отпуска по това време. Явно вариантът "сами на почивка" изобщо липсва в тяхното съзнание.

Сладурана!



Да те поканя на гости при нашите на мъжа ми, че да се наслушаш на приказки и претенции. Много весело става, когато се съберем с мъжа ми, сестра му и нейния мъж при техните. Едно няма, дето да сме постигнали, направили, изработили и наумили по тяхна угода! Само синчето е що-годе за пример, де. Сестрата, снахата и зетя са....абе, пълни неудачници сме отсЕкъде.
За кой какво как ял, какви гащи носи и кога пишка, да не отварям дума.

Ама ти много възразяваш май, дай по-кротко, докато детето ти тръгне на градина и се хванеш на добре платена работа.



Тема Re: Шантав мъжнови [re: tia9]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.02.11 15:28



Една такава мама да ходи като сянка по петите ми.........и съм си тръгнала тутакси.

Хахахаа! Че свекърва ми е с мед да я намажеш, в сравнение с майка ми, бе!
Аз съм с желязна подготовка и за най-тежки случаи.



Сега ми хрумва добра бизнес-идея: на всяка жена, кото се оплаче в клуба от свекървище, да предлагам едномесечна подготовка под един покрив с мама.
Направо ще си е като тренировъчен лагер за морски пехотинци.



Тема Re: Шантав мъжнови [re: 4usmivki]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано23.02.11 15:35





"той от гордост ще иска да си вземе детето, ако замина"...
Тез велики думи сме ги чували.

Затова ги подминах, не че ми убягнаха.



Тема Re: Чудесен пост!нови [re: Aлиca.]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано23.02.11 15:36



А ти си сдържай езика тук и се усуквай на свекърва си...
Айде няма нужда да предизвикваш агресия със своята собствена.



Тема Re: Шантав мъжнови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.02.11 15:37



Извини ме , че се намесвам в разговора, обаче ти току що описа серия на "Мисията невъзможна"...ти описа най-големия ми и слава бога несбъднат УЖАС
Лисо...такова ли ти мисленето ве?...наистина?


Кой постинг и кое мислене, ве? ... че леко се обърках вече.
Нали знаеш, че през последните години живяхме и с мама под един покрив, а от миналата - срещу прозорците на свекърва ми? За предишните в София на квартири пак да не отварям дума, щото мама живя няколко години на 2 спирки от нас, а на всеки празник под строй пътувахме до свекървата да посрещаме семейно, няма 6-5.
И всяко лято под строй, когато си вземат отпуските и отидат в селската къща, с мъжа ми и детето - там. Няма лабаво и измъкванка!



Мисленето ми.... кой ме пита какво е?



Тема Re: Шантав мъжнови [re: Aлиca.]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано23.02.11 15:39



Направо ще си е като тренировъчен лагер за морски пехотинци



Аз затова уважавам майката на една мома.... След около година и писна и реши да се прибира при майка си.....
Майка и я натири с думити " Винаги може да разчиташ на нас и тука винаги е твой дом, ама дет си отишла - там ще си стоиш! И ако искаш да имаш семейство - прависи го! Ако е нещо лошо - пристигай вкъщи, а сегашното ти е гивезалък - марш обратно при мъжа ти!!! И се оправяйте!"
Не ми идвай с лафа - свекървата ме обиди или ме погледна накриво! Марш обратно - няма да те пусна! Ако те бие или се пропие - вземаме те веднага! Ама за други неща.... да не си ми дошла обрато".... Еваллата... И си имат от 10 години здраво семейство - колко е здраво - те си знаят, но просперират!

Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор

Тема Re: Шантав мъж [re: 4usmivki]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано23.02.11 15:40



айде още един от Арабския халифат.



Тема Re: Шантав мъж [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано23.02.11 15:41



Тез велики думи сме ги чували.

Затова ги подминах, не че ми убягнаха


Бравос, щото за мен са мноооооо показателни....
= "осигури позиции за изтегляне"



Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.