Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Шантав мъж [re: LlRA..]  
Автор Afraidtobealone (непознат)
Публикувано22.02.11 17:31



В България сме. Просто от столицата заради него се преместих в дълбоката провинция, като мислех, че наистина работата му там е важна. После се оказа, че родителите му са важни всъщност и малко ме е заблудил

Да, сгреших, въпреки че съм попрехвърлила 30-те и не съм първа младост, та да кажеш, че заради това... Винаги съм бягала от такива зависимости от роднини. Не че не контактувам с тях, напротив, но не съм им позволявала да ми се бъркат в живота. Имах бивш приятел, той искаше да живеем с майка му, аз като казах "не" и се разделихме. Мислех, че сега като не живеем с родителите на мъжа ми ще е по-различно, а то още по-зле. А всъщност ми беше мило като гледах как ги обгрижва и мислех, че и в новото си семейство ще е така. А той с мен различно се държи, някак сякаш иска на всяка цена да доминира. Далеч съм от мисълта, че е сега ще тръгна да се развеждам, но да си призная съм толкова разочарована от него, защото точно когато имам нужда от него той все не е тук и все лъже.



Тема Re: Шантав мъж [re: won]  
Автор Afraidtobealone (непознат)
Публикувано22.02.11 17:36



Бяхме гаджета 3 години. Не зависим финансово от никого, живеем самостоятелно. В началото помагаше в домакинството, след това лека-полека спря и се оттегли повече така към дивана

За детето не бих казала, че ми помага. Поиграва си, но ако трябва да стане през нощта да го нахрани се скатава и се оправдава с това, че е на работа и детето му пречи. Но пък много го обича. Само за него говори. Явно май ще трябва и аз да поискам своето

Редактирано от Afraidtobealone на 22.02.11 17:37.



Тема Re: Шантав мъж [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Afraidtobealone (непознат)
Публикувано22.02.11 17:39



Абе и аз си мислех, че при тези реплики от негова страна няма да я бъде работата. И той не го мисли това, защото смята, че никога няма да си тръгна. Аз пък съм търпелива, обаче един ден ще ми падне пердето. Само не искам детето да страда, но пък и не ми се ще да живеем заедно "заради детето".



Тема Re: Шантав мъж [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Afraidtobealone (непознат)
Публикувано22.02.11 17:42



Точно така е, въпреки че аз пък си мислех, че детенцето ще ни сплоти и той ще осъзнае кое е неговото семейство. Огорчава ме не толкова това, че пренебрегва мен за сметка на родителите си, а че пренебрегва детето ни. Вместо да прекара уикенда с детето си той отива при тях...





Тема Re: Шантав мъж [re: MamaNetty]  
Автор Afraidtobealone (непознат)
Публикувано22.02.11 17:44



Да, то май това е най-доброто решение. Поне да си знам, че съм опитала всичко

То ако ще се разделяме ще се разделяме.



Тема Re: Шантав мъж [re: Afraidtobealone]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано22.02.11 17:46



Той си е у дома там и се изживява, чувства се сигурен и понеже толкоз му и акъла т аги прави тез мизерии...за съжаление нямаш кой знае какви позиции.
Ако не се стегне и усети...не виждам брака ви да продължи доста време

...съжалявам



Тема Re: Шантав мъж [re: Afraidtobealone]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано22.02.11 17:52



Да, има малък процент мъже, на които бебето действа стимулиращо - да бачкат, да изкарват пари, да се грижат за жена и дете, но са малко.
Имам предвид, такива, които са хайлазували преди бебето, а след него се стягат.
Иначе отговорният мъж, си е отговорен и с, и без дете.



Тема Re: Шантав мъж [re: Afraid_to_be_alone-2]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано22.02.11 17:55



Един съвет, може пък да проработи...
След като му заявиш позицията по дадено нещо - ясно и недвусмислено, не продължавай да се обясняваш допълнително и да ставаш досадна мърмореща.
Това е грешка, която правят много жени в твоето положение.
Просто се отдръпни от него на подходяща дистанция - нито твърде далече, та да не може да те достигне, нито да си му съвсем под ръка... и намери начин да му покажеш, че не си му в "кърпа вързана". Нека да усети, че има други хора които те оценяват, като не те оценява той, или пък че имаш други възможности, а не само тази да си с него.
Покажи му го, когато имаш възможност за това - но не му го казвай с думи предварително. Остави го да ходи при майка си, а ти вместо да го чакаш или да слугуваш на къщата сама - излизай повече с детето и се срещайте с други хора - по градинки, площадки, сладкарници и кафета - това поне не струва скъпо, а ще те разведри и покаже възможни изходи.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Шантав мъж [re: Afraidtobealone]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано22.02.11 17:56



В началото помагаше в домакинството, след това лека-полека спря и се оттегли повече така към дивана

Малко анализирай нещото.
Дали ти не си била причината да абдикира от домашните задължения?
Да не си харесвала как чисти, как мие чинии, готви или пере?

Това е мнооого голяма грешка.
Но е поправима.

Играй го уморена. Остави да се позадръсти вкъщи с мръсни чинии и дрехи, пък да видим.





Тема Re: Шантав мъж [re: MamaNetty]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано22.02.11 17:57



Съгласна съм с всичко, което си казала!



И още нещо.
Нека момата да си смени ника.

Не е хубаво да се страхуваш да си сам, а пък името е вид карма.

Редактирано от Лили Bиxpoнpaв на 22.02.11 17:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.