Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Шантав мъжнови [re: Afraidtobealone]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.02.11 08:22



Това с почивката можеш да го използваш в твоя угода. Харизваш им бебето да се забавляват, а вие купонясвате през това време. Едва ли мъжът ти предпочита компанията на мама пред някоя кръчма.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Шантав мъжнови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.02.11 08:31



Ха-ха, не те бях прочела преди да пиша, закУевам се.


Е, аз не бих могла да стигна до това съвършенство да хваля Мама Свеки и да я ползвам като плашило като прави глупости мъжът, но малко повече чанч винаги е полезен, щото иначе хората на тази възраст само за глупости си мислят.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 24.02.11 08:33.



Тема Re: Шантав мъжнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано24.02.11 08:49



В техния случай мъжът и не е виновен толкова. Родил се е с властна и обзета от мания за контрол на отрочето майка. Момата пише, че преди да де заселят в прованса при мама, 3 години са живяли самостоятелно в София и всичко било тип-топ. Щом изневиделица, попадайки в обсега на Мама, този мъж започва да се държи неадекватно - да послъгва, да се изнизва с приятели навън, да слушка мама за сметка на жена си, да отбягва обсъждане на проблемите и да и се зъби....човекът не може сам да се отърве от Свекървището без да си навлече гнева и на неблагодарен син.

Аз пък съм сигурна /освен, че го пише и в дебелите книги/, че такива мъже си избират и се влюбват в жени по образ и подобие на майките си. Хем бягат от преки обяснения с жените си /подсъзнателно го свързват с чувство за вина и оправдаВАне пред мама/, хем се чувстват спокойни и сигурни с тях. И, разбира се, им се качват на главите - нещо, което не биха посмели да направят с Мама.

Та, не е лошо момчето, само малко е повредено. Но "лекарството" е в ръцете на девойката. Трябва Мама да се прикотка, да и се проучат слабите места, да и се спечели доверието, да и се подават задачки за запълване на времето, за да се почувства значима, за да отслаби хватката и да позатвори Всевиждащото око към младото семейство.
Ако не е мързелана, много лесно и се хваща цаката.





Тема Re: Въх...нови [re: won]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.02.11 09:05



Аз пък я разбирам Алиса в този случай. Просто и двете имаме опит със свекита от Хасковския регион или поне мисля, че и нейната беше от там.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Въх...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано24.02.11 09:27



Живея в Хасково на 20 метра от свекърва си, бе, момиче.



От друга страна, няколко години самотно майчинство с малко дете могат да възпитат добре характера на момата и да му загладят ръбовете. Доколкото съм в час, търсенето на пазара на разведени моми с малки деца не се е утепало от кандидати, по-подходящи от мъжа и в сегашното му амплоа.

Но, няма лошо човек да живее с илюзии, че сам е ковач на съдбата си.



Тема Re: Извинявай за въпроса...нови [re: Petkana_Divata]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано24.02.11 14:14



Искам да те попитам, ти защо роди от този мъж?
И аз бих искал да чуя отговора на този въпрос - ама истинския отговор , а не "щото го обичах"

Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор


Тема Re: Извинявай за въпроса...нови [re: 4usmivki]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано24.02.11 14:33



Тя е обичала и обича него...не всякаквите там роднини накуп!

И аз съм така...та я разбирам

...а това, че обичам него не може да ме накара да заобичам болюка около му...най-много подобна ситуация да ме накара да го разобичам и него...както стана с първия ми съпруг.



Тема Re: Въх... [re: Aлиca.]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано24.02.11 15:20



Доколкото съм в час, търсенето на пазара на разведени моми с малки деца не се е утепало от кандидати, по-подходящи от мъжа и в сегашното му амплоа.

Не си права, аз вече късам билетчета :)

Ще си позволя в поста към тебе се обърна към момата....
Мило мамче... по едно време си мислех, че бившата ми пише...
И нея я "дотътрузих" от "светлото софийско бъдеще"...
в безперспективната провинция....
Ма се едно в устите сте си плюли...
И тя почна тъй да мрънка по едно време....
Първо за родителите ми, после за приятелите ми...
И т.н. и т.н.
Резултата е следния.....
Едно дете ,- при мен, родителите същите, приятелите - същите... нея...не мога съм сигурен дали е и жива...
Развод - това звучи лесно
Последствията - никой не може ги предвиди. Така че.... недей мрънка, че печката не гори добре а и издумкай буриите...

Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор


Тема Re: Извинявай за въпроса... [re: LlRA..]  
Автор 4usmivki (4ulivki)
Публикувано24.02.11 15:45



това, че обичам него не може да ме накара да заобичам болюка около му...най-много подобна ситуация да ме накара да го разобичам и него...както стана с първия ми съпруг.

Значи си го обичала, НО не и уважавала....

Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор


Тема Re: Извинявай за въпроса... [re: 4usmivki]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано24.02.11 16:07



Oh..."А ти мен Уважаваш ли мЪ?"



Не мога да гълтам гуджули фамилни ...това е положението




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.