Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: еййй...къде си ти бре?нови [re: LlRA..]  
Автор 4osmivki (...)
Публикувано26.01.11 13:59



Що бре - да не ти липсвах :) Имах малко работа. Тъй де - требеше малко се позамисля за някои неща на споко...Примерно за....колко е готино да си разведен


Ша са мерна скоро да ви навестя, че ся кат погледнах набърже...никва интрига...Мелания не и се пише

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут

Тема Re: еййй...къде си ти бре?нови [re: 4osmivki]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано26.01.11 14:14



Нали знаеш: No news, good news






Тема Re: еййй...къде си ти бре?нови [re: LlRA..]  
Автор 4osmivki (...)
Публикувано26.01.11 15:35



Aaaaa, to новини винаги има при мене...ама те резонните - вече не им обръщам внимание :)
Преди 4 години са разведох, ама още не мога се разведаа с "простотиите" на някои хора...Цяла седмица са обяснявам на банки и фирми за събиране на вземания, че "такъв човек тука няма, а и не е с моята фамилия, а и не е в БГ". Мине са немине половин година и се почва пак :)
Та виж ко е хубу да си разведен...иначе мене щяха да дърпат


Па и трябваше да ъпдейтна малко базата данни с момите, че набора /луд гидия/ сака лятоска на снежанки да го водя :)
п.п: Па ако знайте някой бракоразводен /може и да не е, че то казус няма/ да поназнайва английски - дайте го насам. Хем ще изкара лев човека, хем па после ще ходим на аванта на един остров Е билета скъпичък, ама престоя там ще е за сметка на...познай на кого
С такива новини мога та заривам всяка седмица :)
Ама за адвоката съм сириъз, а и за офертата:)

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут

Тема Дай ми рецептата!нови [re: chavdar4e]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано27.01.11 06:45



Как тийнейджер се съгласява доброволно да украсява елха?!

...и се справя блестящо?!
Аз от миналата година получавам изпитателен поглед придружен с артистично поднесено питане: "Ти шегуваш ли се с мен?", когато спомена, че е време да украсяваме елхата.



Тема Re: Дай ми рецептата!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано27.01.11 07:02



Ми не знам при Чавенцето, ма при мен от преди тийн възраста я украсяват, и то с голям ищах. Виж, с махането на украсата нещата са малко по-сложни, там ако лееекинко не скръцна със зъби, мое да стане като в оня виц - "Гледам си кротко Гергьовденския парад, а жена ми ми вика - абе, мързел, кога най-сетне ще изхвърлиш елхата???"



Не, не питах и не молех аз
не протегнах длани към далечен мираж



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.