Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Нова година- ново разочарованиенови  
Автор Чepвeнa яroдka ()
Публикувано09.01.11 19:12



Кажете ми как понасяте поредното рзочарование- и да, за връзка става въпрос. След развода ми не си позволям да се обвързвам емоционално с когото и да е и смея да твърдя, че си живеех добре- в мир и хармония със себе си, наясно, че хубавите неща не се случват на мен. Обаче как се случи в поредната безперспективна връзка – увлякох се емоционално, позволих си да мечтая, беше ми уютно и ей така без да искам някой стана важен за мен, някой ми липсваше. А човекът бяга тончно от връзка с мене- не знам дали от връзкаа, дали от мен- няма значение, защото резултът за мен е един и същ. Сега трябва да потуша някак болката, празнотата и разочарованието , а не зная как и моля за ПОМОЩ. А уж съм силна жена, но и съдбата ми е на силна жена- самотна, бореща се, оцеляваща и усмихната. Прочетох нещо за силните жени в един блог- за съжаление само си го копнах, за да го имам при нужда и не зная коой е автора, но го поздравявам. Сигурно доста жени ще се разпознаят там. „Силната жена няма да я чуеш да ти чурулика като славейче, докато примигвайки ти разказва за някаква изключително романтична история, прочетена в женско списание, която естествено завършва с бяла булчинска рокля. Но няма и да ти разкаже как в съня си пристъпва към олтара докато чува рефрена на “I walk the line, because you’re mine..”
Силната жена няма да ти циври на рамото, нито ще ти вдигне скандал, щото й разказваш за всички бивши, настоящи и бъдещи твои креватни завоевания, всички от класата на сладострастната Месалина. Даже ще ги обсъди с теб, ще поцъка, ще ахка, ще те окуражи или ще ти съчуства. Но няма да ти каже за хилядите игли, които й се забиват в сърцето, докато дружески те ръчка в ребрата и се смее на подходящите места.
Силната жена ще ти разкаже за удоволствието да имаш време за себе си, за многото любими книги, за ползата от още един езиков курс, за музиката без която не може, за страхотните й приятелки, за които е опора в трудни моменти. Но няма да спомене безсънните си нощи, студенината на завивките, самотните недели, блудкавите делници.
Силната жена ще ти каже колко е страхотно да си изкарваш нощите в клубове и никой да не ти брои водките, защото си ги плаща сама, щото е голям „пич”, а и ти не очакваш друго от нея. Но няма да ти каже, че докато танцува под приглушената светлина в поредния задимен моден дансинг салон, тя затваря очи, за да не вижда похотливите погледи на загорели ергени, и си мечтае да е сгушена в теб на диванчето и да си говорите глупотевини.
Силната жена няма да ти каже, че те обича, за да не се чустваш задължен и обвързан. Но няма и да ти каже, че голяма част от любимите й песни съдържат точно тези две думи.
Силната жена е свикнала да я зарязват, заради едни по-слаби жени, защото тя и сама ще се оправи, а онази, другата - ми тя, милата, има нужда от силно мъжко рамо и присъствие. Така че няма да има хър-мър, даже ще си останете приятелчета! „

Та помогнете, защото много боли!





Тема Re: Нова година- ново разочарованиенови [re: Чepвeнa яroдka]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано09.01.11 19:20



... защо ти е да си силна жена, след като е явно, че не си.... но малко разум е необходим.... всички връзки имат начало и край.... приеми, че на тази и е дошъл краят....





Тема Мен така едно време ме съкратиханови [re: Чepвeнa яroдka]  
Автор Melany99 ()
Публикувано09.01.11 19:24



по 90-те години...

Че съм щяла да се оправя и да си намеря работа, а другите "горките" били смотани и неоправни...


Това по повод:

заради едни по-слаби жени, защото тя и сама ще се оправи, а онази, другата - ми тя, милата, има нужда от силно мъжко рамо и присъствие.



Тема Re: Нова година- ново разочарованиенови [re: Чepвeнa яroдka]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.01.11 19:24



Силната жена няма да ти каже, че те обича, за да не се чустваш задължен и обвързан. Но няма и да ти каже, че голяма част от любимите й песни съдържат точно тези две думи.
Силната жена е свикнала да я зарязват, заради едни по-слаби жени, защото тя и сама ще се оправи, а онази, другата - ми тя, милата, има нужда от силно мъжко рамо и присъствие. Така че няма да има хър-мър, даже ще си останете приятелчета! „


Тия дивотии ако се отнасят и за тебе, здраво си я оплескала.



А това твърдение кърти миФки просто:

наясно, че хубавите неща не се случват на мен.

Я да ставаш слаба, романтична и сантиментална жена!
Хубавите неща не се случвали на нея, как пък не!



Тема Re: Нова година- ново разочарованиенови [re: Чepвeнa яroдka]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано09.01.11 19:27



Това в лилавото изобщо не е вярно.
Това не е силната жена.

Силната жена няма да ти циври на рамото, нито ще ти вдигне скандал, щото й разказваш за всички бивши, настоящи и бъдещи твои креватни завоевания, всички от класата на сладострастната Месалина.

Да, няма да циври. Ще му избуха един в мутрата и ще му посочи вратата. Защото това е един невъзпитан мъж, а силната жена не ги обича тези.

Силната жена няма да ти каже, че те обича, за да не се чустваш задължен и обвързан.

Напротив, ще го каже, защото не й пука за последиците от тези откровения. Тя може да ги понесе.

Силната жена е свикнала да я зарязват, заради едни по-слаби жени, защото тя и сама ще се оправи, а онази, другата - ми тя, милата, има нужда от силно мъжко рамо и присъствие.

Тц. Не е свикнала да я зарязват. Тя зарязва мъжете, защото й омръзва да ги ръчка да я настигат.
Относно онази - милата, дето има нужда от рамо...


- направо й го праща, за да се отърве.



Тема Re: Нова година- ново разочарованиенови [re: Чepвeнa яroдka]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано09.01.11 19:35



Всичкото това дългото, пък и с лилаво, после с отговори с цитати в червено, не мога да го понеса в неделя вечер

Утре през деня, ако имам време...
Хора, пишете кратко, беееее



Тема Ами на кратко:нови [re: chavdar4e]  
Автор Melany99 ()
Публикувано09.01.11 19:38



Обичам тъ мааа!





Тема Re: абе каквинови [re: Чepвeнa яroдka]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано09.01.11 19:39



са тези глупости, това в лилата да не си го копнала от списанието Джой за тинейджъри?

силна жена : глупости, празнописания на някакви журналисти да си изкарат някой и друг хонорар



няма такива понятия Ягодке, светът от както го има има жени и мъже и двойка, така стоят работите, та в този аспект гледай да си оправиш живота, ако е възможно д аси го подредиш малко и си вземи ролята на жена с всичките про и контра, понимаеш?



Тема Re: Чаве:))нови [re: chavdar4e]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано09.01.11 19:40



Много си припряно напоследък нещо забелязвам:))



А постовете са си с нормална големина бре:))..бегай -легай



Тема Re: Ами на кратко:нови [re: Melany99]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано09.01.11 19:42



И аз тебе



Ма в лилавото на бърз прелет видях набързо много себе си

Но предпочитам сдъвкан текст!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.