Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Цикличност?нови  
Автор dreadx (член)
Публикувано31.12.10 16:22



Разделихме се с гаджето, окончателно. Между Коледа и Нова година. На Коледа бях с нея, а довечера няма да съм. Всичко това се случва *повторно*. Миналата година по същото време между нас се случи точно същото.
Интересно тази цикличност дали има някакво обяснение с датите, фазите на луната, звездите (ми го говорят) или.. просто съвпадение. Вие как мислите?



Тема Re: Цикличност?нови [re: dreadx]  
Автор вoлнa птицa (новак)
Публикувано31.12.10 16:29



Ха, още някой с мойта "драма", на Бъдни вечер бяхме двама, на Нова година съм соло. На никакви звезди, Луна и т.н. не вярвам, имало да става, станало е. Миналата година сигурно е било репетиция, сега премиера. И моят партньор се оказа"булката беглец". Сега като разперя едни крила и хайде към топлите страни:))))





Тема Re: Цикличност?нови [re: dreadx]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано31.12.10 16:51



Не знам.Само знам онова ,че нещо ако се случи веднъж,може и да не се повтори, но има ли втори път, то непременно ще има и трети.
Цикличността става закономерност.Май нова година нов късмет ти се очертава!



Тема Re: Цикличност?нови [re: dreadx]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано31.12.10 17:38



Има. В ГЗС Демон беше постнал годишна графика на пиковите за раздели месеци в годината. На първо място е краят на декември, на второ - февруари-март, на трето - началото на лятото, на четвърто - краят на лятото, към септември-октомври.

И през останалите годишни времена може, но щом си суеверен, спазвай графика.





Тема Re: Цикличност?нови [re: dreadx]  
Автор echr ()
Публикувано31.12.10 17:38



и аз съм тука, значи, наточена да раздавам акъл, според нуждата, чак до догодина

.

аз не съм в цикъл, даже мога да кажа, че като таз нова година друга не съм имала - пред разболяване, сама (но не съвсем, щото вий сте тука и щот няма начин някое старо гадже да не се мушне у скипето по някое време) и съвсем щастлива



Тема Търпяла е жената цяла година,нови [re: dreadx]  
Автор Melany99 ()
Публикувано31.12.10 17:41



нещо не си се сетил навреме за подаръци, жестове и т. н.

Писнало и е - край!





Тема Re: Цикличност?нови [re: dreadx]  
Автор 4osmivki (...)
Публикувано31.12.10 17:57



A дали няма нещо обшо с "Иде лято- да замразим оношенията си..."
Бе как ги правите тея разделянки и сбиранки бре хора. Аз примерно може съм скаран, ама ако съм разделен....и дотам.
Ся скарахте ли се или се разделихте?
Тоя път окончателно, а предния път ?
Пука ти -НГ = НК /нов късмет/
Как се викаше "мания бе - тая вече не свири"
Ай наздраве

по-добре пеша, отколкото на кьорав кон...


Тема Re: Цикличност?нови [re: 4osmivki]  
Автор dreadx (член)
Публикувано31.12.10 18:12



4osmivki: а, хм.. вярно, че и предния път беше окончателно..:)

Melany99: Не е вярно, даже много и хареса подаръка - щом успях да си изкопча да ми каже цяло едно "благодаря". Може и да беше половин "благодаря", но по принцип й е трудно да казва такива неща.
Пък винаги има за какво да ти писне, може и на мен ми е писнало, но никого не съм тръгнал да зарязвам по този повод. Смятам че е редно да се обсъждат, нещата. Но да не се отклоняваме от темата, пък и не искам да пиша за нея..

echr: Дали няма клуб на зарязаните преди Нова Година? :)

Алиса: Информацията ти звучи съвсем смислено и научно-обосновано, само си мислех, че втория пик - това февруари-март е свързано със сатурновата ми дупка.. :)

Фaтa Mopraнa: Искаш да кажеш, че може и да се потрети..? ;)

вoлнa птицa: Ти нали си добре. Пък това е най-трудното - точно зарязаният да се чувства добре. Винаги човек първо се чувства измамен.. :)



Тема Абеее... хареса, хареса...нови [re: dreadx]  
Автор Melany99 ()
Публикувано31.12.10 18:20



По хамериканските стандарти, след една година ходене се очаква годежен пръстен с диамант, колкото 3-4 брутни заплати...





Тема Re: Абеее... хареса, хареса...нови [re: Melany99]  
Автор dreadx (член)
Публикувано31.12.10 18:22



Ясно какво съм пропуснал значи.. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.