Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Извиняай, но не може да си заравяшнови [re: Orcad]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.12.10 19:26



Оркаде, шъ оспамим темата


Снощи разказвах на децата за пореден път /просто обичат да им разказвам историите/ за Кара и Мими /расова овчарка и котка "улична превъзходна"/.
Мир и любов може да има, дори сред нарочени за врагове.. И без бой, а само с много бърборене и гледане в очите.
Факт!

Даже май тогава е най-сигурно...



Тема Re: Извиняай, но не може да си заравяшнови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.12.10 19:28



Иииий, тва мъжете ич не разбирате от намеци


Тва е букет като за мен, да знаеш кво искам да ми подариш заедно с розите

П.П. Принципно сладко не ям, но има моменти и ... "моменти"



Тема Re: Извиняай, но не може да си заравяшнови [re: chavdar4e]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано29.12.10 19:34



точно това исках да кажа
при животните няма агресия
излъчват чистота и постоянство в чувството
........................
май...
хората има какво да научат, от животните

гледането в очите върши работа при добри животни
аз само добри съм имал,
макар и от най-свирепите, според книжки

не случих на друго
дето ми предизвикваше агресия в помисъла
и реакцията

за Лято ми дотъжа малко
съсипва се с този нейния
дано вдене и подкара



Тема Re: Thin Red Lineнови [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.12.10 19:36



И в крайна сметка добрият тон на клубния влак както винаги ще излезе от релсите и ще дерайлира ...

стой по-надалеч от обобощенията кой, как и с какви мотиви си губи времето да разсъждава по проблема на Лято!





В момента засегна лично мен, Кристина, Пипилота, Анбра, Доки, Втаса...и още извинявам се, не помня другите участници, които дали правилно или не, всеки от собствената си камбанария, опит и усет, се е включил в тази тема, за да засвидетелства съпричастност и внимание към проблемите на тази жена.

Сори, не може все ти да си в центъра на вниманието. Свиквай.

Редактирано от anbra на 29.12.10 21:31.



Тема Re: kъм ЛЯТО...щото онова оключено:))нови [re: Hoй]  
Автор Statler (disagreeable)
Публикувано29.12.10 19:37



остай ги па ти дежурните парцалеси от педикюричния салон да ... попомогнат малко. инак пак ше почнат със снимки с ордьовърчета в/у брюкселски дантелки да украсяват празнично





Тема Re: kъм ЛЯТО...щото онова оключено:))нови [re: PipilotaV.]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано29.12.10 19:39



Има драма, Пипи, има .. за съжаление. Едно е да дадеш мнение, друго е да насъскваш, трето е да милваш .. Различни неща са. А нечия душа, раздрана и съдрана в момента, седи нейде зад монитора и чете. И колко е лесно да поеме по пътя на най-малкото съпротивление.
Имала била нужда от чукане Лятото, от нов маникюр, от прическа, от .. глупости. (Наистина ли е възможно някой да си мисли, че това помага ?!) И седи тука и ни гушка и цунка наред, но .. като затвори компютъра й иде да се застреля. И прави глупост след глупост. И тя нас лъже .. и ние нея лъжем. И кой има полза от това ?! Абе .. изобщо ..



Не съвсем живи, но не достатъчно мъртви ...


Тема Хм...нови [re: pravil-nick]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано29.12.10 19:41



Той може и да се обеси сам

, ако осъзнае след време какви ги твори. Обаче..., Правилникова, малко е трудно да работиш върху семейството, когато едната част се държи, сякаш няма нищо общо със семейството.

А пък с гушкането или с ритниците... всеки подхожда според натюрела и усещането си за ситуацията. На мен лично малко ми е жал като гледам как се съсипва един човек, понеже се чувства в безизходица. Хем му се иска да заяви себе си, хем е загубил малко образа си, хем не му стиска, хем не е сигурен в желанията си. Знам какво да е си в тотален блокаж. И тогава нямах нужда от наритване- по- скоро от спокоен разговор и разбиране. Така че... хората сме различни.




Тема Re: Амчии то и аз искам мааа...нови [re: Melany99]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.12.10 19:41



И така, де са профитата?

Чети никовете.





Тема Re: Thin Red Lineнови [re: LlRA..]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано29.12.10 19:42



Тръгнах да ти пиша отговор, но видях,че е дублажен с този на Транса.Изтрих го.
Нямах предвид теб обаче,когато пишех поста си.Ти си добронамерена в случая.
Разбирам твоята позиция и я приемам, както и мненията на всички клубари,които следват тезата си от начало докрай.Била една или друга.Има нужда от всякакви мнения,факт е.
Има обаче и хора,които правят остър завой и четейки отстрани не можах да възпра попълзновението си в темата ти, за което се извинявам.
Това е истината.Няма място за интрига никаква.



Тема Re: kъм ЛЯТО...щото онова оключено:))нови [re: Statler]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано29.12.10 19:43



Разбирам, че искаш си покажеш и ти пъстрите плетени шушони, елегантно завършващи съмнително белите ти напольонки, обаче не в тази тема, суетнико!



- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.