Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Много ме боли  
Автор zanik (непознат )
Публикувано17.12.10 09:03



Как да се справя с мъж,който ме унижава ежедневно.В душата си съм се развела,но не ми стигна куража да го направя и да дишам свободно.Обща работа,общо жилище и ето ме зависима.
С него не можем да разговаряме .Дори не знам защо пиша,просто ми е болно и самотно.........



Тема Re: Много ме боли [re: zanik]  
Автор pyrvata (ентусиаст)
Публикувано17.12.10 09:13



... А какво ти пречи?



Тема Re: Много ме боли [re: zanik]  
Автор 4i4ohippo (новак)
Публикувано17.12.10 09:25



епа ,унижавай го и ти.
като му сложиш английска сол в кафето преди някоя важна среща или преговори, ще се оправят нещата.





Тема Re: Много ме боли [re: zanik]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.12.10 09:54



какво точно ви пречи да разговаряте.
Аз също не мога с моя, но то е щото той не умее пък и не иска да комуникира.




Тема Re: Много ме боли [re: zanik]  
Автор Harлeц ()
Публикувано17.12.10 10:17



Уф!
Звучи гадно.
Нямам съвет.
Освен, че трябва да приемеш сблъсъка и да си кажеш мнението, което да реализираш незабавно след това.



Тема Re: Много ме боли [re: NikiFin]  
Автор zanik (непознат )
Публикувано17.12.10 10:35



Той не желае да ме слуша,смята че винаги е прав, дразни се от всичко.Аз се отказвам вече да правя опити,много нерви изхабих и резултат няма.Има тотално отчуждение от моя страна,а тои е на моментни настроения.Ако го чуете как говори пред хората за семейните ценности...



Тема Re: Много ме болинови [re: zanik]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано17.12.10 10:48



Вместо да втъваш в депресии, се вземи в ръце и започни да планираш как да го разкараш този от живота си. Все има начин!



Тема Re: Много ме болинови [re: zanik]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано17.12.10 11:07



Ot колко време сте женени?
Имате ли деца?



Редактирано от LlRA.. на 17.12.10 11:08.



Тема Re: Много ме боли [re: LlRA..]  
Автор zanik (непознат )
Публикувано17.12.10 11:58



Женени сме отдавна ,имаме дъшеря на 21 г.,тя живее с нас ,тя е натрупала много гняв и злоба,а аз се чувствам виновна,че преди 20 г .подадох молба за развод и не стигнах до край, подчиних се, за да няма скандали, а като се обърна назад те не са спирали.



Тема Re: Много ме боли [re: zanik]  
Автор UbuHtu Man 1Ox (Ювиги Трол :D)
Публикувано17.12.10 12:03



А какво означава да те обижда и да те унижава?

Всичко дето Вий е общо случайно ли стана общО? Или стана в течение с времето? Питам защото обратния процес да се мисли че става с едното пощракване с пръсти е много изчанчено...

Мисля, че е по-лесно първо да започнеш със смяната на работа, но поизчакай да се покаже зеленото... иначе със "зелен" характер трудно може да получиш нещо "узряло" и годно за "консумация"...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.