Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Много ме болинови [re: 4osmivki]  
Автор pyrvata (ентусиаст)
Публикувано18.12.10 13:45



... много дълга интродукция, докато стигнеш до същността на отговора със самолета дето да ми го забиеш в навеса:)) че да го и изринеш:))) а аз да си пуша в туй време.... ми,ела, нема проблеми:)) свободно е и навесът си седи:)))



Тема Re: Много ме болинови [re: pyrvata]  
Автор 4osmivki (...)
Публикувано18.12.10 13:51



... много дълга интродукция, докато стигнеш до същността на отговора със самолета дето да ми го забиеш в навеса:)) че да го и изринеш:))) а аз да си пуша в туй време.... ми,ела, нема проблеми:)) свободно е и навесът си седи:)))

Тоя род изказвания са "запазена марка" на Парвати - найш как ще ти осчетоводи набърже "авторските права"
ХМ?


Що ли? ...ами щото така

по-добре пеша, отколкото на кьорав кон...

Тема Re: Много ме болинови [re: 4osmivki]  
Автор pyrvata (ентусиаст)
Публикувано18.12.10 13:57



... ми,не знаех... Сори, Парвати:)) само дето отговорът се наложи от самосебеси... :)) и предлагам да не спамим в темата на жената, от което едва ли ще и стане по добре.... аз само исках да и дам алтернатива...





Тема Re: Много ме болинови [re: fantadgiro]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано18.12.10 15:53



Как се справи с липсите си..Какво оцеля от жената и човека в теб?..
Е-е-е, стига, бе! Много претенциозно.

Да не би скоро да си гледала на запис нещо от "Всяка неделя" от преди повече от 20 години (Кеворк ги забиваше едни такива подобни).



Тема Re: Много ме болинови [re: zanik]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.12.10 15:59








- подпис, а не поздрав


Тема Re: Много ме болинови [re: 4osmivki]  
Автор fantadgiro (нежна)
Публикувано18.12.10 16:11



С мелодрами тук е пълно,но мислех,че все пак е клуб за взаимопомощ::))
А и не мисля,че съм споделила толкова много от моята "мелодрама" за да можеш да напишеш сценарий





Тема Re: Много ме болинови [re: fantadgiro]  
Автор 4osmivki (...)
Публикувано18.12.10 17:12



чак пък сценарий да пиша - съвсем за друго се закачих бе жена


Съвсем леекинко, а ти кат ощипана булка ся...
Виноват...ако нещо съм те позасегнал -просто шегичка беше.

по-добре пеша, отколкото на кьорав кон...

Тема Re: Много ме болинови [re: zanik]  
Автор pauseto (.. от зор)
Публикувано18.12.10 17:24



Мда .. личи си, че не знаеш що пишеш. Развела се, пък ся иска да оправя !?! Кво да оправяш, кое да оправяш, кого да оправяш ?!? Нали си се развела вече .. в душата си. Сбъркана работа ..

Тва тук се обърнА на клуб "Елате ме потупайте по рамото, забършете ми сополите и ме научете как да напусна, като преди това смачкам като гнида таз гад мъжа ми". И желаещи да помогнат и дадат акъл доволно много. Не, че ше ни прочетеш, де .. Ти твойта си я свършИла - развела си се (в душата), пуснА си темичката да са пофалиш за което и да обереш овациите за добре свършената работа, и ся си седиш дома доволно на мъченическия задник до този на оная гад мъжа ти .. Пък кво от тва, че некви си мишоци там (ние демек) ше се напъват да дават "акъл" и да ти вникнат в проблема.



Тема Re: Много ме болинови [re: 4osmivki]  
Автор fantadgiro (нежна)
Публикувано18.12.10 18:22



Няма нищо Осмивки:)
Аз съм просто малко по-напрегната и може би затова звуча засегнато.Не съм се засегнала..
Исках да знам и аз как да оцелея. Това е.



Тема Re: Много ме болинови [re: fantadgiro]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.12.10 18:51



Исках да знам и аз как да оцелея. Това е.

Като си изнесеш задника от къщи...върши ли ти работа съветът на първо време?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.