Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: chavdar4e]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано15.12.10 18:42



На моето/12 годишно, ама не уиски

/ му давам по 2.50 на ден. От понеделник до петък. Понякога ми ги иска на куп, най-често ден за ден.
Купува си нещо за лев-два и гледа да му останат за сейфа. Касичката му е сейфче с код.
Като му дадат отделно пари от двете роди - пак там стифирани.
Миналата година си купи компютър, сега диплел за лаптоп, ама пресмята, че щяло да стане задругата Коледа.
Започна пазарлъци - да съм му дадяла в началото на следващата учебна година всичките му джобни наведнъж, та да се оправи.
Аз, естествено, парирах тези му мераци.



Тема Re: подкрепям... [re: LlRA..]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано15.12.10 18:44



Е, вие в някакво снобарско училище ли сте?
Нещо не ми се струва нормално да купиш на второкласник скъп телефон.
Моят син точно във втори клас загуби един телефон и потроши друг.
Ама бяха евтинийки и изобщо не ми беше жал. Конско му четох, естествено.





Тема Re: подкрепям... [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.12.10 18:49



Най-най-обикновено квартално училище!
В класа са 26 деца, 5 от тях са с ония телефони. Останалите са с телефони с камера...2-3 са с обикновен телефон, а 2 деца са без телефон...от скромни и яко безработни семейства...и най-голямото шоу беше, че един баща рече, да сме съберяли пари да подарим на Коледа на 2-те деца подаръци -телефон, та да имали родителите им връзка с тях

...не попитах месечните абонаментни такси ние ли ще плащаме...абе ...не ми се говори.



Тема Re: подкрепям... [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано15.12.10 18:51



Оооо, и при нас, нормално квартално /по-доброто, де/ училище има такива. Та затуй се радвам на забраната да се ползват телефоните и донякъде на униформите. Както и на това да не излизат от границите на у-щето, а в лавката продават вече само разни плодови млека, сандвичи, пица на парче... А телефона му го взех за 5 /пет/ лева

Рекла съм: като почне да изкарва пари, да си купи ако ще и сателитен!
А пък големият е претенциозен само към нещата, свързани с фотото и към якетата
Абеее, като ме виждат как се гърбя и баща им не е дал една стотинка от години... мислят и са отговорни. Ма тва съвсееееем друга тема



Тема Re: подкрепям...нови [re: LlRA..]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано15.12.10 18:52



Ох, не знам...
Добре, че съм далеч от другите родители, които виждам три пъти годишно по родителските срещи.
То, моето си ходи и се връща на и от училище самичко от първи клас.


Само по неговите думи мога да съдя какво имат другите, ама той е един заплес и май не забелязва много-много.



Тема Re: подкрепям...нови [re: Aлиca.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.12.10 19:27



със сигурност не става и по твоя начин. Така само го научаваш, че винаги трябва да е като тълпата и колкото по голямо става толкова по скъщо ще ти излиза във всички отношения, не само финансово, защото тълпата по правило е проста




Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: chavdar4e]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.12.10 19:31



аз за късмет съм от спестовниците. И не че се лишавам от нещо, просто не си харча парите за глупости и така винаги успявах да си спестя за нещо голямо, скъпо и наистина потребно. На това никой не ме е учил, просто съм си такава. Сестра ми пък е ларж, не си прави никаква сметка за нищо и си купува квото и е кеф. Добре че като закъса има кой да я спонсорира, защото честичко и се случва.




Тема Re: освен тованови [re: Aлиca.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.12.10 19:33



е то при никой тия неща не са случайни

.
Много ми е сложно ходенето на църква. А тукашния руски поп е неоткриваем и като го намеря все ще ми се скара за нещо. Отщело ми се е да се занимавам с него




Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.12.10 19:34



браво на детето




Тема Re: подкрепям...нови [re: NikiFin]  
Автор 4osmivki (...)
Публикувано15.12.10 19:44



Здравей любимке моя - диван да са ти мятали наскоро?



по-добре пеша, отколкото на кьорав кон...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.