Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: Sluggish]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано15.12.10 16:08



Извинявам се много за объркването



Тема Re: освен тованови [re: NikiFin]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано15.12.10 16:08



като фърлиш пръчката за децата, даже вземете, та я изгорете ритуално на двора... няма те мисля повече.



п.п. и да осветиш с водосвет новата къща, ей! Че на другите майтап им се струва, ама това, за шумовете у вас, дето ги чуваш... отчетох го, не ми харесва тая работа.
Само тихо, че пак ще ни изкарат луди.



Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.12.10 16:08



и аз тъй мисля

.
Ако семейството ще има повече полза от парите като за общи нужди, отколкото като джобни защо обезателно трябва да са нарочени като джобни




Тема Re: мани, мани:))нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.12.10 16:09



Съвсем съм го закършила с тез технологии...нали си джиткам на крака по банките...едната ми отляво, другата отдясно:))
Разбрах де...ама вяра им нямам на тия интернет банкирания...ма т'ва си е мой проблем

...като гледам какво гангстерско точене е настанало...мани!
както и да е...щом е така...лесно ще им е:))



Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: NikiFin]  
Автор XXLMORE (ентусиаст)
Публикувано15.12.10 16:10



Там хората смятат че са си в правото да си купиват квото им скефне по улиците, на себе си и децата си и дори са правото си да реват, че не могат да купят всички пошибалки, които децата им искат при всяка разходка.

Ники, наистина си много далеч от истината в момента в БГ
Говориш неща, които може да са били преди 2-3 години или като си отишла някъде за 5 дни на почивка.Сега кризата тук е във вихъра си и хората не купуват почти нищо, даже от нормална храна се лишават, какво да говорим за глупости и прищявки.Половината магазини са затворили, в голяма част от другите стоят отчаяни продавачки.Върви само храната, и то не както преди, а също и цигарите и пиенето.Като не стигат парите за друго и народа пие в несвяст . . .



Тема Re: подкрепям...нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано15.12.10 16:12



...идеята за това, да си носят сандвичи от къщи!

ТЦ! Не става, бре! Найш как се бяхме вманиачили с една приятелка още от отделенията - синовете ни млечни братя и съученици, а тя - малко нещо чалната на тема домашна здравословна храна. Така си ги връщаха неизядени или пък раздадени на другарчетата, синковците... щото било по-пичовско да се бутат на опашка в лавката и да купуват боклуци.



Нашенски училищен манталитет, в Дания, ако живеехме, щеше да е рахат.



Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор Sluggish ()
Публикувано15.12.10 16:13



О няма проблем. Благодаря ти, че каза на глас това, в което съм сигурна. Средствата, които отделя таткото са достатъчни и в пъти повече от средностатистическия разведен мъж. Но пък от друга страна така трябва да бъде, за децата трябва да се грижи всеки родител.



Тема Re: Питане ... издръжки ? [re: Sluggish]  
Автор 4osmivki (...)
Публикувано15.12.10 16:33



но Алиса даде идеята да влизат в сметката три пъти месечно

Добър акъл!
Превенция му е майката, то после пътища мнооого

по-добре пеша, отколкото на кьорав кон...


Тема Re: Питане ... издръжки ? [re: Sluggish]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано15.12.10 18:02



Ако са само за джобни стигат 200 лева.

- подпис, а не поздрав


Тема Re: Питане ... издръжки ? [re: tia9]  
Автор 4osmivki (...)
Публикувано15.12.10 18:05



евала! Право и точно!
То ор 100 мнения....се разни си мерят .....
пенявят се на дядо ти, ама дали са по-различни?
че бетер са даже


по-добре пеша, отколкото на кьорав кон...

Редактирано от 4osmivki на 15.12.10 18:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.