Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: !нови [re: LlRA..]  
Автор Sluggish ()
Публикувано15.12.10 15:48



Още не сме, контракта започва януари - това са предварителни подготовки.



Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: LlRA..]  
Автор Sluggish ()
Публикувано15.12.10 15:50



Не иде реч, за електронно банкиране. Вечер от компа, с електронен подпис. Преводите са безплатни между клиенти на банката по този начин.



Тема Re: !нови [re: Sluggish]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.12.10 15:50



Още ли се мотате тук ве?



Айде изчезвайте, че аз топлината чрез вашите "сетива" и снимки мисля да си доставям през тази мразовита зима



Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: Sluggish]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.12.10 15:52



ОК...е, вие сте напред с технологиите



щом е така е супер!



Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: XXLMORE]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.12.10 15:52



бе видяла съм аз как се живее в БГ и недоумявам хората там как издържат. Ние акто идем там харчим повече пари от тук и то без да прахосваме изобщо. Просто като излезе човек на разходка с деца 50 лв фръкват буквално на вятъра. Там хората смятат че са си в правото да си купиват квото им скефне по улиците, на себе си и децата си и дори са правото си да реват, че не могат да купят всички пошибалки, които децата им искат при всяка разходка. Тук не се купува така, никой не го прави просто щото хората са по практични и рационални. И изобщо не се чувстват ощетени, че не могат да плащат за всички капризи на децата. Просто ги научават че не можа д аим се угажда и готово.
Джобни децата почват д аполучават чак като жлязат в пубертета и те са им ако случайно седнат някъде да пият по едно кафе, а не да идат на кръчма да ядат и пият като баровци. Обяд всички си носят от вкъщи




Тема Re: освен тованови [re: Aлиca.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.12.10 15:55



само ти да бъркаш, а

.
А ти стига си ми казвала какво да правя




Тема Re: подкрепям...нови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.12.10 15:58



...идеята за това, да си носят сандвичи от къщи!

Въпреки, че не знам доколко у нас е масова практика.

За мен е нещо нормално, защото например съпругът си носи всеки ден храна за обяд от дома. В работата си купува чат-пат кафе от машината, но често си носи и термос с кафе от къщи.

Малката също я уча, че сандвич се носи от къщи. По принцип те им дават безплатна закуска в училището щото още е малка, но си носи нещо малко и от дома. На лафката ходи 2 пъти месечно като награда например за сокче например.



Тема Re: подкрепям...нови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.12.10 16:04



само така. Иди напиши това в Бъдещи и настоящи майки в темата Как да възпитам финансово отговорно дете


Аз наистина не знам защо трябва да си купуват боклуци навън. Единственото обяснение е, че родителите ги мързи да направят ядене за детето си.




Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано15.12.10 16:04



ти за интернет банкиране не си ли чувала?





Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: Sluggish]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.12.10 16:06



Не знам колко лева е издръжката им, но това ням азначение, щом трябва да се плаща, ще се плаща...за джобните...хм, по 200 лева на дете...и то само от таткото?
Ако се помисли, не е ли по-добре да плаща по 100 лева таткото на дете, а другите 100 лева да са от майката...това родителите да се разберат помежду си. Айде сега ще облекчавате ептен и лИбовника и



И въобще мнението ми е един път месечно да праща каквото там и да се приключва с историята. Да се оправят от другата страна...преведени ли са парите-преведени са!

Повече наблегнете на изграждането на вашите взаимотношения!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.