Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано15.12.10 21:32



Естествено, но нали трябва да му се крепи самочувствието.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: Sluggish]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано15.12.10 21:35



Поставяш го в много кофти зависимост, но излиза, че трябва да избираш по- малкото зло. Действай квото си си решила и толкоз. Успех!





Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: anbra]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.12.10 21:38



А-а-а, стига с това крепене! Да си го крепи сам. То е много удобно да крепи самочувствието му, да крепи двойката, да крепи всичко... Като не му харесва да се спасява. Тъкмо ще разреши двоуменията на Слъгиша, с което няма да се свърши света.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Sluggish ()
Публикувано15.12.10 21:39



Сега издръжката е определена със съдебно решение и е по 100 лв. на дете - 200 лв. Тя ще се превежда вече по банков път и точно един ден преди крайния срок.

За джобните - наистина е разумно по 150 лв. на дете, примерно преведени на три пъти. Но ми се иска това да става лично към децата, не към майката.

Остава отворен за коментари въпросът за допълнителни средства според нуждите - примерно абитуриенски харчове - по споразумение.



Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: Sluggish]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.12.10 21:43



Да, де. Имах предвид 150 по сметка на детето и 150 на майката. И смятам, че 600 лв. са достатъчни и за абитуриентските харчове. Е, сега ще скочат да ми обясняват, че го казвам това, защото съм от другата страна, но не е така. Просто съм пестелива и смятам, че разточителните харчове влияят зле на възпитанието.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано15.12.10 21:45



Тя едва ли точно това иска.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Sluggish ()
Публикувано15.12.10 21:46



Права си. В тоя батак се е забутал точно от неумение да вижда напред. В един момент, при настъпване на кризата в строителството работата на проектанта намалява в пъти и хоп - финансова безизходица щото сметките са включвали евентуални бъдещи приходи.

Сега ще изтърпи една реанимация и ако удържи ще ни бъде.



Тема Стига де,нови [re: anbra]  
Автор Melany99 ()
Публикувано15.12.10 21:46



крепим им самочувствието, крепим им егото, крепим им ерекцията...



Това мъже ли са или порцеланови статуетки?



Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: Sluggish]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.12.10 21:47



Това е най-разумното ви решение до сега!

мдаа...за абит. бал ще си иска специално внимание!...отделно от издръжката!...така е.



Тема Re: Питане ... издръжки ?нови [re: anbra]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.12.10 21:47



Абе, не знам какво иска тя в момента, но знам, че ако човекът държи на теб, влиза в положение. А ако не държи, по-добре да го разбереш навреме.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.