Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема До нещастно разведенитенови  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано13.12.10 06:32



Вече знаем, че има много щастливо разведени. Интересно ми е обаче колко от вас са нещастно разведени. И в какво точно се състои нещастието им - какво им липсва от предния живот

1. Липсва им мъжът, защото все още имат чувства към него
2. Липсва им спокойствието, че не са сами и малко от малко са имали на кой да разчитат
3. Мъчно им е заради децата, че са останали без баща
4. Нещо друго и какво е то.

И друг въпрос до преодолелите тези липси.
Колко време им беше нужно да влязат в релси с новия си живот и да се почувстват отново щастливи?




Тема Ники, ще се развеждаш ли?нови [re: NikiFin]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано13.12.10 07:29



Щото, ако "не" таз твоята тема е ровене в най-мръсното бельо!

Пък и, аз лично след всичко прочетено тук (щото, както знаеш, аз не съм разведена само защото не се подписах!) стигам до извода, че такова нещо като "нещастно разведен човек" няма - дори да говорим за изоставения от партньора - рано или късно всеки осъзнава, че е по-добре да не живее в лъжа!



Тема Re: Ники, ще се развеждаш ли?нови [re: parvaty]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (ветеран)
Публикувано13.12.10 08:24



Малееееееееееее, че му го навря. И то рано сутрин.


Сега цял ден ще ходи разкрачен.
Ама като е почнал от разкрачен стоеж - така си е.
Хващай се за палците, че поне кеф да ти прави.

разклати преди употреба

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 13.12.10 08:28.



Тема Пенисе, Ники е жена!нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано13.12.10 08:30



Хващането за палците отпада - едно, щото аз нямам пенис, второ - не си падам и по субститюти, та да ползваме дилдо, евентуално, и трето - предпочитам да ми го навират на мене!

Това, ако ще си говорим понеделнишки за секс, де!

п.п. абе, ти кога спиш, бря? Пишеш нощем, пишеш рано сутрин...

Редактирано от parvaty на 13.12.10 08:32.



Тема Re: До нещастно разведенитенови [re: NikiFin]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано13.12.10 08:58



Николинооо, голЕм си лешояд, ще знаеш! Абе жена, нЕма ли за тебе добра енергия от природата, бре?!?

Баш понеделнишки страшна тема си пуснала: точно като за взаимопомощен клуб... деЕба и вАмпирите, деЕба!!!





Тема Re: До нещастно разведенитенови [re: Taigun]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано13.12.10 09:06



в десетката





Тема Re: Ники, ще се развеждаш ли?нови [re: parvaty]  
Автор UbuHtu Man 1Ox (Ювиги Трол :D)
Публикувано13.12.10 09:26



"Бельото" предполагам не е за еднократна употреба - следователно не си ли го переш, освен лека-полека да се превършеш я в баба ми Яга, я в дЕдо ми Късчей, друго не ти остава.

Иначе си права - всеки рано или късно започва да не нарушава "третия протокол" тъй-щото предпочита да е щастлив...



Тема Re: До нещастно разведенитенови [re: NikiFin]  
Автор UbuHtu Man 1Ox (Ювиги Трол :D)
Публикувано13.12.10 09:27



Пусни темичка и за нещастно нЕ оженилите се.





Тема стига бе хоранови [re: NikiFin]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано13.12.10 09:42



гледам рано рано 7 отговора и се зарадвах, че някой е казал нещо умно по темата ми, а вие кво - искате още повече да ме стъркате.
Не сте познали, не се ровя в мръсно бельо. Просто с еподготвям за развод, който на този етап ще е нещастен.
Знам, че не ми вярвате, но това е самата истина.
Вчера мъжът ми ми налете на бой и децата станаха свидетели.
Днес ги водя на детска и с едното влизане познайте. Ева хваща педагога си и почва да му обяснява:
Знаеш ли какво Михаел. Тати вчера много се ядоса на мама. И знаеш ли още какво. Той е много по силен от нея

При което аз изтръпнах. И и акзвам на български, че не трябва да казва в детската какво се случва в къщи. При което тя веднага тича при Михаел и продължава:
А знаеш ли какво Михаел. Ние почиствахме в нас

Е кажете ми, лесно ли ми е с такива деца и с такъв мъж.
Каза ми, че съм луда, понеже чувам разни звуци нощем и да съм се омитала. А аз наистина ги чувам, защото първо ме будят и после продължавам да чувам тропане. И бях сигурна, че това е мъжът ми който е станал рано да запали печката. После се оказа, че не бил той и ме изкара мен лудата. Пък аз си знам, че може да съм всичко ама не и луда.




Тема Re: До нещастно разведенитенови [re: NikiFin]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано13.12.10 09:42



Тая тема няма ли да се заключва вече






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.