Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Жените са егоисти!нови  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано01.11.10 05:47



Останах аз сингъл преди около месец и половина-два и както си му е реда се обадих на секс-приятелката да си изплача мъката. А тя вика "Коме, няма да се притесняваш, няма да те оставим на сухо".

Моята секс-приятелка е много готино момиче (тя и затова ми е приятелка, де), от което аз се възползвам най-безсрамно. Всъщност - възползването е реципрочно.
Та... развивам си аз благотворителна дейност - т.е. храня и поя разни бедни калифонийки, които не могат да си позволят да си платят сметката, вдигнал съм летвата високо, щото - нали - не съм на сухо...
Но - днес към обяд, след прощалния за седмицата тек - аз я тупвам по дупето одобрително и казвам "браво" (щото аз обичам да хваля хората, когато си вършат добре работата), а тя вместо да ми се усмихне любовно и да каже същото - ми вика "Коме, аз ще се местя при моя приятел". Хубаво, викам - и друг път си се местила, ама този път било сериозно, а приятеля бил на майна си райна...
Ха - кажете ми сега - това честно ли е? Не ми казвайте - то е ясно, че не е честно.
Викам и аз - "чакай, бре... не бързай - къде баш по празниците ще се местиш", а тя - "ми точно затова, де".
Та ето и извода - и най-готината жена в един момент може да стане егоист.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Жените са егоисти!нови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.11.10 06:46



Не е егоист жената. Раздава се и не може да отказва. Оня, дето я иска само за себе си, той е егоист. Големи егоисти сте мъжете.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Жените са егоисти!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано01.11.10 07:02



Хмммм, замисли ме сега... ама, не - не е така. Много ясно, че тя няма за какво да бърза, ама ей-на - бърза - да не изпусне.

От една страна се радвам за нея, щото това иска - то си и личи - нищо, че спи с мен, ама от друга - ще ми е тъжно.
Но - както се казва - хаирлия да е, защото аз не съм егоист, което естествено - показва колко грешна е тезата ти.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Жените са егоисти!нови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.11.10 07:05



Разбира се, че не си егоист. Кой егоист си държи приятелки за резервен секс в тефтерчето?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Да, да!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано01.11.10 07:10



Ето и аз се раздавам, но възникна въпроса - ще я оставя ли аз в беда, баш по време на празниците, а? Ми - няма да я оставя!
Ще ми се прижени ли ей - така - изневиделица? Ми - няма да ми се прижени!



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Жените са егоисти!нови [re: Koм]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано01.11.10 07:45



земи си алпийска палатка и опъни палатката в едната стая

тури газов фенер на предния кол
баняджийска изтривалка - ярко оранжева, пред входа на палатката
вътре войнишко шалте, не надуваем дюшек, а шалте
......
абее
още имаше, ама до като се хилехме в припадък съм забравил
............
тъъъ
това е по разказ на "сламен вдовец", преживяващ в Калифорния,
ама с дълбоко загнездени Бг корени

а както знаем за Бг момченцата е най-тежък "ОНЯ" дефицит
може без пиячка, може без...шахмат, може да не си е сменил ежедневно тениската, или ризата
НО!
без..........не може Бг момченцето
............
чул съм го от сериозен човек, дългогодишно пребиваващ в ония ширини и дължини
абсолютно проверено инфо, щот си се знаем ква стока сме
заключение:
- системата с палатката действала без грешка и интензивно
хм... да!
- приятелката му се завърнала от пътешествие
и на нея й допаднала палатковата система
...........
иди после разбери жените кво искат





Тема Re: Жените са егоисти!нови [re: Orcad]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано01.11.10 08:11



Все съм чувал да "се изнасят на дюшеци" хората, ама на палатка не бях чувал.



Ама - те тукашните палатки са 3 стаи, хол и кухня, та - не се учудвам, че и е харесало на приятелката му, де.

А за шаха си прав, мамка му....

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Houston,нови [re: Koм]  
Автор юpaтa ()
Публикувано01.11.10 09:39



we've had a problem


скоро оставаш пак на сухо ...

определено затвърждаваш ,тезата че за проблемите на мъжете, жените са виновни

Редактирано от юpaтa на 01.11.10 09:44.



Тема Аз пък това не разбирам на мъжете:нови [re: Koм]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано01.11.10 10:40



чувала съм и съм чела (последно във "Мисли като мъж, действай като жена!"), че мъжете още в началото на връзката имате ясна представа до къде желаете да стигне тя - дали конкретната жена е само "забавление" (като твоето секс-пелл) или може да произлезне нещо сериозно!

Ето, в твоя случай - видно харесваш секса с тази жена, но не искаш нищо повече от нея - кефи те да храниш калифорнийските "бимбо", докато оставяш жена, с която имаш страхотен секс да си отиде от живота ти! Е, щом ти го намираш толкова лесно - окей... оставяш я, и търсиш следващата... ама... Изобщо ли няма да ти липсва тази жена??? И, защо и жените не сме така устроени, мамка му!!! Аз например имам фабричен дефект, наречен "влюбвам се, когато секса ми хареса!" ...



Тема Re: Аз пък това не разбирам на мъжете:нови [re: parvaty]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано01.11.10 10:47



Това е много полезен дефект, но само по отношение на секса


Сексът не е повод за запознанство.
Добрият секс не е повод за влюбване.

Има нЕкои мъже, които освен за секс, за друго не стават.
Сещаш се накъде бия, нали

Wine Me & Dive Me


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.