Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:36 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Да, да!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано01.11.10 21:51



Да, де... те за живеене заедно говорят, което според мен си чиста женитба. Ако си в брак си има привилегии - най-малко плащаш по-малко данъци, пък и други подобни.
Ти, верно - на колко си годинки, че ми стана интересно? Може и на ушенце да ми прошепнеш.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Тц! Тц!нови [re: Koм]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано02.11.10 05:03



Свършиха жените в The Great State of CA.


Време е да опеем сексуално дружето Ком.



Тема Re: Тц! Тц!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.11.10 05:45



Не... време е да внесем от Илиной.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Да, да!нови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.11.10 06:35



Абе, плащаш по-малко, ама като тръгнеш да се развеждаш... Добре, де. А какво толкова ти пречи съвместното съжителство? Не е ли по-добре туй дупе, дето благосклонно си го пошляпвал, да можеш да го пошляпаш по всяко време? Какво е това шубе, дето гони голяма част от хората, че като дойде някой у вас, ще свърши света? Не че няма промяна, разбира се, но чак пък да е толкова страшно...
На 40 съм още няколко дни.

За нас, жените, това си е като започване на ново летоброене.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Да, да!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.11.10 06:58



Ами, ето, де... верно си младежка, ама пак си в моя диапазон. Тя ти е набор. А за дупето няма лошо, ама тя си го е нарочила за приятеля си, дето си имат връзка по-отдавнашна.
А що се отнася до съвместното съжителство - знам, че не е страшно, ама все пак си има усложнения, дето на този етап не ми се занимава с тях, честно казано. След 2-3 години ще мисля друго, като изгоня тийнката от къщи.

С други думи - ще мисля точно като нея - тя се засилила да се мести, защото сина и започна колеж и се премести с приятели.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Да, да!нови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.11.10 07:03



Той, мъжкият диапазон, като съдя от сайтовете за запознанства, е от годините на мъжа до 30 надолу

, ама аз говоря за набори. Забрави, чеша си пръстите.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Да, да!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.11.10 07:16



Хе-хе... даже и 10 надолу е доста, според мен.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Жените са егоисти!нови [re: Koм]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано02.11.10 08:57



ВъзмУтена съм! Ти сигурно си и огОрчен. Егати егоистката! Ми поне да мине Коледа, Нова година, Никулден, Гергьовден и... а тя баш сега решила да спрята дом.
Блазе на гаджето й. Направо е извадил късмет... че живее далече.





Тема Re: Жените са егоисти!нови [re: Koм]  
Автор ellfa (обичаща)
Публикувано02.11.10 14:04



Ега ти и дискусията за толкова просто нещо! Ти, драги от секс-приятелка защо очакваш чудеса на съчувствие? Ми, не бива!





Тема Re: Жените са егоисти!нови [re: ellfa]  
Автор crystalkyle (минаващ)
Публикувано02.11.10 14:27



Е хубава работа?!

Бийте, бийте и обвинявайте горкия жертв! Егаси никакво съчувствие и взаимопомощ, поне морална, в тоя клуб!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.