Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема децата...нови  
Автор witch777 ()
Публикувано14.10.10 16:09



как се справихте първия път, когато дадохте детето си на бившия ви мъж/приятел след развода/раздялата да го вземе?

на мен ми предстои такова нещо и честно казано се чувствам зле. става въпрос за бебе, което не е било делено от мен. иска да го вземе за 1 ден, но постоянно в главата ми се въртят мисли от сорта на 'ами ако плаче много, ако не направи това правилно, ако се случи еди какво си...' знам, че той също има право на контакт и да полага грижи за детето ни, но ми е едно такова никакво...




Тема Re: децата...нови [re: witch777]  
Автор XXLMORE (ентусиаст)
Публикувано14.10.10 16:40



ами аз моите деца ги дадох на ясла на годинка и нещо, и те така . . . пак си мислиш какво ли не, ами ако плаче, ако се случи нещо. . . Слава богу, нищо не стана, просто свиквате и ти и детето.Бъди сигурна, че ще го гледа не по зле от теб, нали е баща, а и сигурно някоя роднина жена ще се намери да помага първия път така че по-спокойно.



Тема Re: децата...нови [re: witch777]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано14.10.10 17:09



Под бебе се предполага, че няма годинка, нали така

Как ще даваш такова дете, даже в яслите персонала не е какъв да е.

Или да го гледа у вас или да те вземе и тебе



Апропо какъв опит има той, ако не е тайна, щом детето не е делено от тебе? Поне други деца гледал ли е



Тема Re: децата...нови [re: witch777]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано14.10.10 17:36



Предполагам не ти е много леко, но да те попитам - бащата не е ли полагал грижи за детето, извън полезрението ти, докато сте били заедно?
Не е лесно, наистина да преодолееш чувството, но пък довери се. И той е родител и освен че има право е и грижовен и отговорен, или поне се предполага.

Не ставай и ти от онези жени, които се вкопчват в майчинството и твърдят, че никой друг, освен тях не може да се погрижи за децата и, дори собствения им баща.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: децата... [re: witch777]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано14.10.10 17:38



Ти го познаваш този човек най-добре и знаеш как се е отнасял дотогава към детето. Ако можеш да му гласуваш доверие като баща, трябва да си спокойна.
Ако не заслужава доверие и голямо дете да е дори, пак ще си неспокойна.
Винаги със страх давах по-малкото дете/защото другото никой не можеше да го застави да тръгне/ и си знаех защо.



Тема Re: децата... [re: witch777]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано14.10.10 18:07



Иска да го вземе за един ден, че и за два да е какво толкова?
Не се вкарвай в чудене, а използвай момента, че има кой да те отмени за малко и използвай времето да направиш нещо за себе си, нещо лично за което все не ти остава време.
Детето ще оцелее и без теб ден-два.
Най малко 6 000 000 000 бебета са оцеляли без теб последните 100 години и твоето бебе не е изключение.


На татето едва ли му е много зор да гледа пеленаче, мисля си , че някоя друга иска да му се порадва - баба му примерно Има ли такъв вариант,а?Не, че има нещо лошо в това, даже напротив.

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: децата... [re: Hoй]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано14.10.10 18:17



И то при какви условия оцеляват някои бебета само?!


Редактирано от Фaтa Mopraнa. на 14.10.10 18:23.



Тема Re: децата... [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано14.10.10 18:22



Екстра. Е сега вече мамчето съвсем ще се успокои. Фате, Фате...



Тема Re: децата... [re: Caffe Noir]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано14.10.10 18:22



Трия, но идеята е за друг сорт хора ..другаде.....
Всъщност в български условия да се наеме един мъж да гледа бебе, пък било то и за ден, значи наистина зад него стои някаква роднина. И в 95% с грижа и обич.

Редактирано от Фaтa Mopraнa. на 14.10.10 18:27.



Тема Re: децата... [re: witch777]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано14.10.10 18:27



абее
мъж съм
разведен съм
ама бебе под година?, съм гледал с майка му
уфх!
после си се гледахме три години с щерката
ама под година?, дете, бебешко дете
НЕ!
майка си трябва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.