Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: децата...нови [re: witch777]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано18.10.10 16:37



О, на три месеца верно е много мъничко бебето... Аз бях останала с впечатлението, че е по-скоро към годинката.



Тема Re: децата...нови [re: witch777]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано18.10.10 16:42



Притеснена и леко потресена съм...При нежелание за възприемане на простички съвети по отношение на това как човек се грижи за едно такова мъничко човече, аз бих била изключително притеснена да дам детето си за цял ден.






Тема Re: децата...нови [re: witch777]  
Автор 4usmivki (в размисъл)
Публикувано18.10.10 16:53



Ко да кажа и мисля
1. - жалко че нямаш кърма
2. дете преди да навърши поне едни 6-7 месеца и да почне да сяда и т.н.
няма работа извън къщи - освен до педиатъра.
И дори и тогава с особено внимание и добър климат, а не кат сега.
На една рука да пие...хм ми ако му дадеш цица кат е легнало?
Ми то и бибата е така
Я стига глупости
Моето си е пило водичката се легнало или седнало.
Ку се задави /тъпотия/ се потупква леко по гръбчетто, то и без да се задави требе понякога - то започват да му бачкат червата лека-полека и и си има уригвнато, па после и пръцкането
ай стига бе
п.п: но мнението ми е - такова малко бебе няма работа навън, ако не е наложително - аз не бих го дал - да изчакат.
И през съда да мине - за такава възраст могат му присъдят да говижда при теб за по няколко часа н а месец.
Недей - племеницата ми така и простудиха бъбреците и беше на операция преди да има годинка

Всички искат да отидат в Рая, но никой не иска да умре.

Редактирано от 4usmivki на 18.10.10 16:57.



Тема Re: децата...нови [re: witch777]  
Автор jdlchrbfck ()
Публикувано18.10.10 17:15



Няма да се плашиш. Значи таткото е печен, щом ги знае тези работи. Нашите две като бяха бебета (преди 20 и кусур години) точно така си пиеха млякото. На малко повече месеци им се даваше едно шише с кисело мляко през нощта. Като огладнеят и се събудят, вместо да реват, добарват шишето, изцокват млякото, захвърлят шишето и заспиват. Е, понеже тогава нямаше памперси, а пелени, сутрин бяха мокри до под мишниците, ама оцеляха.





Тема Re: децата...нови [re: PipilotaV.]  
Автор jdlchrbfck ()
Публикувано18.10.10 17:17



Аз казвал ли съм ти, че съдиш прибързано за някои неща?





Тема Re: децата...нови [re: jdlchrbfck]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано18.10.10 17:18



И моята щерка беше така с биберона, но поне няколко месеца след 3- месечна възраст.






Тема Re: децата...нови [re: jdlchrbfck]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано18.10.10 17:18



Забравила съм- кажи ми пак

. Къде ходиш, бе човек?




Тема Жалко, че е таканови [re: NikiFin]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано18.10.10 17:48



... сигурно майка ти е вече много възрастна и може би склерозата нещо...
Чини ми се е по-добре в такива случаи да гледаме на родителите си със снизхождение нежели с враждебност...
Дано на стари години ти да се разбираш с децата си ...всъщност, вярвам, че точно така и ще стане, като те гледам как си ги гушнала...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Голям риск енови [re: witch777]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано18.10.10 18:10



така да се храни бебе...
В смисъл, че не е безопасно, да се храни САМО на тази възраст, пък и принципно до края на 3-тата година...
Би трябвало да се изправи след хранене и да се подържи така поне десетина минути, за да няма голям рефлукс или повръщане. Рискът да вдиша повърнатото и да направи тежка пневмония, хич не е малък!

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: децата...нови [re: jdlchrbfck]  
Автор 4usmivki (в размисъл)
Публикувано18.10.10 18:13



а ти не си ли забелязал, че колко повече са улеснени жените, толкова по- лигави стават, и толкова повече си измислят призраци?
Не ма се учудя, ако утре кошарата ще да е с диаманти/айде стъкалца свароффски да е, и ако не - то бебето е зле гледано

Всички искат да отидат в Рая, но никой не иска да умре.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.