Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Извинявай...нови [re: MamaNetty]  
Автор 4usmivki (в размисъл)
Публикувано18.10.10 12:26



Тя най-вероятно визира свекърва си под "майка".
Нал не я иска - ми то как да я иска. Довлякло се няква си от нейде, натресла се и вместо си наляга парцалите голямата уста отворило.
Що? Щото сичкото му наредено. Морееееее - я беж на село обратно и да видиш ти.



Всички искат да отидат в Рая, но никой не иска да умре.

Редактирано от anbra на 18.10.10 12:28.



Тема Re: децата...нови [re: NikiFin]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано18.10.10 12:48



Стига бе, Ники, по тая логика бащите, които не живеят със семействата си не бива изобщо да виждат децата си, така ли? Съответните баби и дядо пък ептен... Та детето какво е виновна в цялата ситуация, че да го лишавам от баща му?!
Уич, аз лично намирам за нещо положително, че бащата иска да има контакт с детето си. Бих дала бебе (на колко месеца е всъщност?), но може би не за цял ден като за първи път- за два часа примерно. А щом си мисли, че знае всичко, значи трябва да си много деликатна с даването на инструкции, много мекичко, така че да не се засегно. Едва ли ще ти е приятно, но в името на детето си струва да проявиш малко дипломация. Постепенно бащата ще се научи да си гледа детето толкова добре, че ти да си спокойна, когато са заедно.

Редактирано от flor4eee на 18.10.10 12:54.



Тема Re: Извинявай...нови [re: MamaNetty]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.10.10 15:08



не е вражда, просто непреодолима непоносимост и инат от страна на майка ми. Не че не се виждаме де. 1 път годишно си ходим до БГ и се виждаме заради децата. Иначе тя не веднъж ми е казвала, че не иска да ме вижда мен, а децата. Не знам колко го мисли ама е факт. Гледаме много да не си говорим, щото за мен всяка нейна дума е глупост както и всяка моя за нея. Изтрайваме се няколко часа и това е. Никога не и оставям децата защото едва ходи и не може да им смогва. Ама от как ми каза, че няма дъщеря и аз и обясних, че при това положение и внуци няма как да има и си гледа да си държи езика зад зъбите




Тема Re: Извинявай...нови [re: 4usmivki]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.10.10 15:09



със свекърва ми по лесно мелям отколкото с майка ми.




Тема Re: децата... [re: 4usmivki]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.10.10 15:11



Мъжът ми ако имаше деца от преден брак едва ли бих се омъжила за него. Нали знаеш че си падам леко сметкаджийка






Тема Re: децата... [re: 4usmivki]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.10.10 15:13



това, че не съм извадила късмет дека съм се родила не значи изобщо, че съм сляпа




Тема Re: децата... [re: flor4eee]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.10.10 15:16



ставаше дума за гледане на бебе.
Иначе изобщо не съм против детето да поддържа връзка с баща си, това определено е по добрия вариант от другия да не се познават изобщо.
Но тук става дума за бебе и за непознат за бебето мъж, който едва ли някога е държал бебе през живота си.
Обърни внимание, че се изказвам за конкретната ситуация, а не по принцип.




Тема Re: децата... [re: 4usmivki]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.10.10 15:21



това, че е учил право и има представа от закони не значи изобщо, че има представа и от гледане на деца.
Убедих се лично след като на 2 пъти ни изпратиха семейни консултанти от общината да ни учат как да си гледаме децата. Първия път стара мома, втория път - стар ерген. Ни семейство имат, ни деца ама семейни консултанти станали. Толко и помогнаха. Загубиха ни времето и накрая се разпищях да ми се махат от главата щото още повече усложняват семейния ми живот. Аз съм ангажирана жена с 3 деца и нямам време за глупости. С мъжа ми се изпокарахме даже заради тия нявлеци дето ни кибичат тук и не мога да си гледам децата и да им сготвя да ядат






Тема Re: децата... [re: 4usmivki]  
Автор witch777 ()
Публикувано18.10.10 16:15



мога да ти дам пример. казах му че когато се дава шишето с млякото най добре е бебето да е подпряно на едната ръка и главата леко надигната а той каза че това били глупости и можело да лежи на леглото и даже само да си държи бутилката (на 3 месеца) и ако се задавело нямало нищо, щяло да го изкашля. ти какво мислиш за това?




Тема Re: Бе да те питам [re: witch777]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано18.10.10 16:25



Имате ли съдебно оформен документ, кога да взма детето?
Освен това материално зависима ли си от таткото за детето?

Ако нямате...не си длъжна да му го даваш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.