Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема По дяволите, толкова ли е труднонови  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано08.10.10 12:43



да се сложи един контакт, да се уплътни със силикон дограма, да се сложи лампа?!?
Това са само последните примери. Иначе може да минат няколко години и аз да повтарям някоя дреболия/която по принцип трябва мъж да свърши в една къща, особено ако има такъв/ и тя да не се свърши.
Какво става в крайна сметка? Правя го аз. Боядисвам стена, лакирам дограма, мебели, лепя корк, фугирам плочки...


Всичкото това правех, когато бях омъжена за първи път и разведена... Сега съм пак със съпруг и положението е същото...

Какво друго да си мисля освен, че причината е в мен.
Как карате мъжете си да вършат тези неща?
Има ли смисъл от брак или партньорство, след като аз ще се впрягам за всичко това.
Както и за плащането на сметките, де.

Не съм казала, че е мързелив и че не са напъва да изкара някой лев, ама нищо не стига, а грижата за вързването на бюджета е моя.

Ебасимамата...
Каквото и да правя, все това ще е...
С когото и да съм, все такъв ще е или такъв ще го направя аз.

Ще се самоубия вече.



Тема Re: за мъж не знам, нонови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано08.10.10 12:52



за син знам - просто има неща, които АЗ НЕ МОГА да върша. Никога НЕ СЪМ МОГЛА, а ми е късно да се уча. И освен това съм жена. Бих научила, но ако той поеме готвенето и пазаруването, например. А всъщност защо да се уча, когато той така добре ги прави - ето ще му подам някой инструмент, ще стоя до него за вдъхновение - това първите един-два пъти, после си влиза в програмата и си знае. Но да, никога не става веднага и само с едно казване...

Въпреки това, най-много след ден-два е направено.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: По дяволите, толкова ли е труднонови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Galeon ()
Публикувано08.10.10 12:56



ами ако не знае ,Алиса.ако го е страх да не се изложи?



Тема Re: за мъж не знам, нонови [re: anbra]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано08.10.10 12:58



Не знам как ще съм със сина ми, но засега го уча.
Преди две седмици го научих да слага маджун на дървена дограма. Прави го вече чудесно!


Изобщо на него му е интересно да ми помага във всичко, с което съм се захванала. Пък аз го обучавам както котките котетата си.
Е, макар и 12-годишен, вече е по-далеч от мен в компютрите и се налага той да ми върши някои неща.
Има ли по-лошо нещо от това мъж да е с ръце в гъза? Или да не му пука от разпадащате се неща.
Аз съм си и обременена, защото пък баща ми е пълен педант и при него всичко е изпипано и нищо не стои и половин ден развалено.



Тема Re: По дяволите, толкова ли е труднонови [re: Galeon]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано08.10.10 13:00




Не съм Алиса, ма!
Освен това знае как за го направи, само че предпочита да се мотка, да чете книги и да прави някакви си негови неща за удоволствие.
Все едно си живее в някакъв парялелен нематериален свят, а аз трябва да мисля за материалните неща.



Тема Re: По дяволите, толкова ли е труднонови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано08.10.10 13:00



Просто приемаш, че има качества, които компенсират тези му несъвършенства и спираш да се ядосваш.
Щом можеш да го правиш, а и от опита ти личи, че можеш - просто го прави и това. Роптанието усилва страданието.



п.с. Не си единствена в мъжката работа,която вършиш.
Истината е, че докато не спреш да го правиш другият няма как да се научи.
Ти искаш ли?



Тема Re: По дяволите, толкова ли е труднонови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано08.10.10 13:02



Атинянке, колкото и да ти е странно, ама има мъже, на които подобни неща просто не им се удават. Ако ти е толкова важно, нима не го забеляза, още преди да се вземете?!


Има и вариант прекалената ти припряност да го демотивира.

Редактирано от PipilotaViktualija на 08.10.10 13:04.



Тема Re: По дяволите, толкова ли е труднонови [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано08.10.10 13:04



Искам да ги прави тези неща.
Какво ли не пробвам.
Казвам, после мълча по върпоса с месеци. После напомням, как през пролетта примерно сме говорили той да го направи и е обещал. Пак мълча. След време пак напомням. Казва ми се дата, на която ще го свърши. Датата отминава. Всъщност

5 минути преди полунощ му казвам - ето набелязаната дата вече отмина. И те така. А е нещо, за което не трябва повече от 1 час.



Тема Re: По дяволите, толкова ли е труднонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано08.10.10 13:05



Не забялазах.


Защото той си правеше дребни поправки по собствена инициатива. Но постепенно се разбра, че много ме бива и вече си ги правя сама.
ВИНАТА Е САМО МОЯ.



Тема Re: По дяволите, толкова ли е труднонови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано08.10.10 13:08



Нищо друго не мога да кажа, освен да се присъедияна към мнението на Фата Моргана- доколкото знам, човекът има достатъчно други положителни качества, така че имаш благодатната възможност да се съсредоточиш върху тях.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.