Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Майнови [re: paзбиpaм]  
Автор pyrvata (член)
Публикувано04.10.10 12:38



...точно така.... ние не сме хора на крайностите....а и толкова много мъже има....





Тема Ух...нови [re: paзбиpaм]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано04.10.10 12:40



... мислиш ли?





Тема Направонови [re: parvaty]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано04.10.10 12:42



съм сигурна.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Бе, лошото е,нови [re: paзбиpaм]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано04.10.10 12:49



че с възрастта ищаха не намалява, мамицата му!





Тема Ти пъкнови [re: parvaty]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано04.10.10 12:51



де се туряш при възрастните?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Хаха, стига, Перденце,нови [re: paзбиpaм]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано04.10.10 12:54



харесвам те, знаеш, даже много (току-виж ти посегна!), нооо... вече съм си възрастна, щи кажа!

Имам и топли вълни даже... малко под кръста амалееей... десет дена без спане, и виж кво станА!? ...



Тема Според мен,нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано04.10.10 13:00



ситуацията не е тази, в която жените да обръщат резбата, а тази в която мъже след 45-55+ /като твоят и моят/ обръщат наклона на собствената си резба...
Не стигат до там да станат обратни, слава Богу, но успяват някакси най-после да проумеят... да усетят изотвътре женското мислене и психика и то не защото са поумнели, а просто защото техния собствен организъм почва да произвежда повече женски хормони, да се адаптира към обратното броене на мъжкия климакс... Внезапно /за теб и мен/ те вече не са онези напористи бичета, които вървят с рогите напред а между краката им стои биологичният вариант на усъвършенстван модел "хилти", а са едни същи "родени джентълмени", които добиват склонност, подозрително често да те гледат право в очите и да ти хвърлят една усмивка - стряскащо разбираща, тайнствено непозната и едновременно - подмамващо близка, която те кара да ги възприемеш за секунда като....хе..."приятелки"
Хич и не се лъжи да го правиш!
Те пак са си мъже, само че на по-бавни обороти...
Виж го какво ще ти каже твоят, за същата приятелка след 2 месеца, примерно - може да се изненадаш...



п.с. Мойто любимо същество вчера ми изтресе, че разбирал, колко много съм имала нужда от сигурност и постоянно да ми се повтаря, че съм обичана - това било вродена склонност на жените, дължаща се на еволюцията...
Ба си... той откъде знае?!?

Не искайте много, за да може да платите цената.


Редактирано от MamaNetty на 04.10.10 13:04.



Тема Re: Според мен,нови [re: MamaNetty]  
Автор Galeon ()
Публикувано04.10.10 13:08



..някои и по-рано го усещат)



Тема И азнови [re: Galeon]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано04.10.10 13:10



това щях да кажа. Даденият по-горе за пример също - от младоженец ги говори такива за собствения си пол и знам, че не го прави, за да ми се хареса. Той не ги може тези работи.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Според мен,нови [re: MamaNetty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.10.10 13:14



п.с. Мойто любимо същество вчера ми изтресе, че разбирал, колко много съм имала нужда от сигурност и постоянно да ми се повтаря, че съм обичана - това било вродена склонност на жените, дължаща се на еволюцията...
Ба си... той откъде знае?!?


Като му го набиваш достатъчно дълго в главата, вземе, та го проумее накрая.
Че даже и ти представя твоите внушения като негови собствени прозрения.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.