Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема да се развеждам ли?  
Автор freshsh (непознат )
Публикувано16.09.10 20:23



правил-ник и 4усмивки не ги искам в темата ми.
разказах накратко кво ми е дереджето-мъж банкомат и жена вампир.
да поумуваме за краят на сънищата





Тема Re: да се развеждам ли? [re: freshsh]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано16.09.10 20:30



Твърде артистично-хаотично разказа нещо си там - въз основа на това никой тук не би ти дал съвет да се развеждаш.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: да се развеждам ли? [re: freshsh]  
Автор day_night (lady)
Публикувано16.09.10 20:34



ти какво искаш?



Тема Хайде, [re: freshsh]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.09.10 20:36



пак здрасти! И отначало



Добре...виж сега. Този въпрос отпада, щом жена ти иска развода, защото тук е - "Няма - не искам, няма - недей". Не можеш да я спреш съдебно.

Разказвай историята отначало и да мислим дипломацията.



Тема Re: да се развеждам ли? [re: freshsh]  
Автор won (cool)
Публикувано16.09.10 20:42



Я, ти взе,че ме послуша да почнеш отначало!


А здрасти пак!

Което не заложиш, не го губиш.

Тема Re: да се развеждам ли? [re: freshsh]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.09.10 20:44



Аз може ли междувременно за затворя първата ти тема?

Явно там не се получиха нещата, защото почна историята си много отдалеч и твърде неясно, затова хората /съвсем логично на фона на опита им с тукашните тролове/ решиха, че ги поднасяш и че нямаш реален проблем.

Но това е поправимо. Просто разкажи конкретната си дилема, каква информация ти е нужда, за да вземеш решението си, какви са страховете ти, а може би и надеждите ти...

Така и така си анонимен - споделай спокойно....Трябва да има някаква отправна точка за да тръгнат да споделят на свой ред и клубарите.
На колко години сте ти и жена ти, на колко децата, смяташ ли да променяш професията си / независимо али си моряк или пътуващ лектор

/, какъв е характерът на жена ти - смяташ ли че с нея може да се говори спокойно или е скандалджийка и прочие...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: да се развеждам ли? [re: MamaNetty]  
Автор 4usmivki (пристрастен)
Публикувано16.09.10 20:46



OO da,
аз даже си пазя дългото мнение, което написах и после махнах.



Тема Re: да се развеждам ли? [re: freshsh]  
Автор 4usmivki (пристрастен)
Публикувано16.09.10 20:49



Вече в новата ти тема ще си пусна дългото и "нормално" мнение.
Пускам го, въпреки нежеланието ти, но там обяснимо се разлигавихме...

И що си мислиш, че е подала молба за развод?
Винаги може да провериш, дали е.
А причината винаги е "несходство в характерите", з да се даде ход на делото.
Да те питам само - ти в кой век живееш, в коя държава и в кой свят?
Нима си очаквал 40 години да правите секс, само един с друг.
Важното е да се прави културно и да не се наранява другия.
Смейство с деца е много повече от секс.
Лесно е да сложиш кръста, но дали наистина осъзнаваш какво следва и че рядко има връщане назад.
Се едно ти си застрохаван да залитнеш?
Що виждаш треската, а не и гредата.
И защо с 2 деца не се пробвате да сте си заедно.
И до ден днешен можеше да бъда нещо много важно и значимо за жената, която роди детето ми, но поради ред причини предпочетох война.
И да прекъсна всичко и да отрека всичко.
Ти готов ли си?
Мога да ти кажа, че ако сте нормални хора и имате здрав разум, може да си живеете разделени и да сте си супер, а даже и заедно с децата да излизате.
Стига с тоя секс бре.
Примерно, аз съм разлюбил майката, но това ко общо има? Излизахме си заедно, държахме се нормално /и сдържано/, па кой я чука се ми тая.
За мен беше важно друго.
Така, че хубаво си премисли нещата и сценариите.
Нараненоето его, води само до прибързани и често глупави решения.
А и всичко това може да е временно.
Попитай себе си на какво си склонен и докъде можеш.
Но от личен опит мога ти кажа - не се пробвай да говориш сериозно, камо ли да винш, току-що залитнала жена. Изчакай я малко да се осафиряса.
Ако искаш съвет от мен
Дръж се нормално, уважително-сдържано, отдръпни се леко встрани, но не от децата.
Не прави нищо - прави се на разсеян и ако можеш се дръж достойно - знам че ти кипи и ври.
ВИнаги има момент, в който жената да започне да сравнява любовника с мъжа си.
Тогава вече козовете ще са в теб, а и решението ще е твое.
Аз взех моето - за добро или зло.




Тема Re: да се развеждам ли? [re: freshsh]  
Автор Adaili (ентусиаст)
Публикувано16.09.10 20:51



да се развеждам ли?

E, айде са! Сериозно ли искаш съвет от друг човек по тоя въпрос. Това е нещо, което човек трябва сам да си реши - иска или не иск,а трябва или не, налага ли се - несе ли налага... Ама друг да ти казва ад ли да се разведеш... и ти да вземеш да послушаш някакви съвсем външни хора ли!? Тук може да искаш съвет, ако искаш да запазиш брака си, или ако вече си в развод - съвети относно самия процес, или как да понесеш следразводния период по-леко, или да си побъбриш просто. Ама така зададен въпроса....



Не се предавай! Всеки ден стават чудеса!


Тема Re: да се развеждам ли? [re: freshsh]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано16.09.10 20:54



Никога няма да разбера хора, които очакват конкретен отговор на подобен въпрос от други, че и напълно чужди и ненаясно хора- въпрос, който засяга такава важна и много лична стъпка в живота им. Даже няма да коментирам колко постна е базата данни по въпроса.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.